Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2016 21:10    #431
Dyrektorem jest Władzio Lach.

@robal, nie musza przygotowywać Ci, którzy wbijają się do innych Mr. Green

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2016 13:49    #432
Ja rozumiem,że Lyon z całego regionu zabiera perełki ale bez przesady kurczę,ASSE też może pochwalić się świetnymi wychowankami Guilavogui,Ghulam,Zouma,Saint-Maxim,Gomis,Perrin teraz w składzie Gabriel czy Nordin a w FM zawsze dostaje szroty,nic nie pomogła nawet zmiana koordynatora juniorów

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2016 16:05    #433
Po trzech sezonach Lazio i grą skrzydłami zmieniłem taktykę na grę środkiem. Boczni obrońcy nadal mają najlepsze oceny ale nie potwierdzam zarzutów że zawsze większość bramek pada po dośrodkowaniach. Teraz dużo strzelam po prostopadłych piłkach, a piłkarze tacy jak Immobile czy Berrardi wykorzystują większość sytuacji sam na sam. Rynek transferowy też się rozruszał, żeby utrzymać najlepszych piłkarzy muszę proponować duże podwyżki ale i tak nie zawsze się udaje... Tylko ciągle brak ofert dla tak utalentowanego menadżera jak ja :)

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2016 21:02    #434
Tyle lat i nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby w wyszukiwaniu personelu była osobna rola TRENER JUNIORÓW ? To jest jakas masakra,moze jeden na 10 ma ochotę pracować na tym stanowisku,ciągle chcą byc albo trenerem albo trenerem rezerw,wyszyukuje po przez rolę i mogę odznaczyć tylko "trener",tyle czasu można byłoby zaoszczędzic odsiewając od razu niezainteresowanych pracą jako trener juniorów,no ludzie czy ja o tak wiele proszę?

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2016 21:17    #435
Chłopie, wystarczy że dasz ogłoszenie, że szukasz trenera u-18 i sami się zgłoszą. Tyle lat grasz i nie doszedłeś do tego, że jest taka opcja ;) ? Więcej luzu, gra ma dawać przyjemność :) najlepszego!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.12.2016 o godz. 21:17

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2016 21:37    #436
No ale zgłoszą się do mnie jakies szroty czy mogę wybrac atrybuty? w sumie to nigdy nie szukałem przez ogłoszenie o prace,za duzo czasu,sztam chcę miec skomplementowany na wczoraj

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2016 22:02    #437
Atrybutów wybrać nie można, ale niekoniecznie zgłoszą się szroty. To zależy od klubu jakim grasz. Grając 5 ligę angielską zgłoszą się na miarę tej ligi, grając Realem będziesz miał zgłoszenia na najwyższym poziomie. Ja prawie zawsze korzystam z opcji ogłoszeń, to dodaje realizmu. Czasem ogłoszenie wisi kilka miesięcy, nawet jak mam cały sztab to sobie szukam, bywa że się zgłosi ktoś ciekawy.

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2016 23:29    #438
Można też ustawić aby dyrektor ds sportowych zatrudniał sztab, ale wtedy to już nie ma się wpływu kogo zatrudni i może wziąć cieniasów. Ale jak masz dyrektora z dobrymi atrybutami warto dać mu wolną rękę

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2016 09:00    #439
Ja osobiscie zawsze zwalniam dyrektora sportowego i sam sie wszystkim zajmuje . Jakos nie wierze im :D Moze dlatego , ze prowadze przewaznie polskie druzyny ( Wisła , Stomil ) i atrybuty dyrektora nie sa za wielkie .

A do kwestii wartosci zawodnikow ... Wystawienie zawodnika na liste transferowa automatycznie przyciagnie kluby do jego kupna ale rzadko przebija jego wartosc szacowana . Wystawiajac zawodnika na liste , dajesz znac innym klubom , ze jest on niepotrzebny w Twojej druzynie , wiec kluby , gdzie bylby wzmocnieniem skladaja oferty aby za duzo nie wydac bo i tak go sprzedasz w koncu, bo lepiej sprzedac go za 70% swojej wartosci i uwolnic sie od placenia mu kontraktu . To ze byl/jest Twoim kluczowym zawodnikiem niema zadnego znaczenia jezeli wystawiasz go na liste transferowa . Z takiego wychodze zalozenia .

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2016 15:08    #440
Miało być tak pięknie,a wyszło jak zawsze. Jak można stworzyć gniota,w którym 6 razy w sezonie,nie wygrywa się meczu prowadząc 2:0 i raz prowadząc 3:0. Jak można nagle przegrać sześć meczy z rzędu tracąc bramkę z pierwszego celnego strzału. No i wisienka na torcie. Mecze z jakimiś ogonami, w którym jest się zdecydowanym faworytem statystycznie się przegrywa,gdyż przeciwnik staje się w tym jednym meczu cyborgiem nie do ogrania. Porażki, w serii losowań na identycznych ustawieniach, przy 10 a nawet 20 losowaniach są ewidentnym dowodem,że gra znowu jest zdeterminowana i nie pozwala graczowi na grę lepszą, niż założona przez grę pozycja. Przegrałem 20 losowań gdy gra określiła zwycięstwo rywala na 8,00. Przykro mi bardzo,ale to jest żart,który psuje bardzo dobrą grę.Wygląda to tak jakby gra nie pozwoliła mi zająć lepszej pozycji niż przewidywana.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution