FM really

 Szalmsuś Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2014, 12:32    #1
Tu drodzy gracze możecie pisać o rzeczach, które najbardziej was w FM-ie wkurzały i doprowadzały do białej gorączki.

 sqter Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2014 12:53    #2
jak mnie coś wkurza to wyłączam i nie gram ...

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2014 13:14    #3
[quote="Szalmsuś"]Tu drodzy gracze możecie pisać o rzeczach, które najbardziej was w FM-ie wkurzały i doprowadzały do białej gorączki.[/quote]

Mnie to wkurzają takie osoby jak Ty. Nie chcesz to nie graj...

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2014 13:26    #4
Spokojnie chłopaki. Przecież nie tylko fanboye grają w FM'a.

Mnie wkurza to, że interakcje z naszymui piłkarzami wciąż są takie ubogie.
Albo, że po pierwszej połowie sezonu walcze ambitnie z każdym i zajmuję wysoką pozycję tylko po to, żeby wiosną nie wgyrać w lidze żadnego meczu i znaleźć się tuż nad strefą spadkową.
Drażni mnie jak moi zawodnicy ostrzeliwują poprzeczki i marnują kolejne setki tylko po to, żeby dać sobie wbić gola po jedynej akcji przeciwnika.
Przeszkadza mi brak opcji "slap him" w rozmowach z piłkarzami którzy chcą odejść z zespołu do innego klubu i zmieniają mojego wicemistrza Włoch na beniaminka z ligi hiszpańskiej za 10 tysięcy euro miesięcznie więcej ):

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.