FM Scout

dawidenko Proletariat

0
15.02.2006, 12:13    Pytanie
Mam pytanie.Mianowicie chodzi mi o to,czy ktoś wie kiedy planowane jest wydanie nowej,pełnej wersji FM Scout'a ?? Albo,czy CM Rev będzie tłumaczyc ten program ?? Dziękuje za odpowiedzi...

 pawelk150 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2006
Skąd: Koscierzyna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2006 20:05    #1
Według mnie obecna wersja jest na tyle kompletna ze nie widze powodu dla ktorego powinienes czekac za nowa wersja.

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2006 20:26    #2
Z tego co można wyczytać na forum FM Scout, nie ma jeszcze dokładnej daty wydania programu. Co do drugiej cześci pytania to CM Revolution planuje tłumaczyć FM Scouta, ale dopiero jego pełną wersję.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

Dawidenko Proletariat

0
16.02.2006 12:18    #3
wesol

Post pomocny

 kornik Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2006
Skąd: wodzislaw sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2006 07:31    #4
a skad mozna sciagnac tego scouta do FM 2006 nawet wersje angielska podajcie link

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.