FM14 - zawodnik pauzuje za dwie żółte kartki

 Gib21 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 12:51    #11
Ale nie wiem czy mnie rozumiesz dobrze... Chodzi mi o mecze rozegrane w 2012 roku... Rozgrywka nowa w FM 2014 zaczyna się 24 czerwca 2013 roku... do tego czasu w el. MŚ rozegrano już kilka kolejek, w tym mecze w 2012 roku. Do tej pory było tak, że jeżeli FM wychodził w roku, w którym rozgrywki (czyt. el. MŚ) już trwały to wyniki sprzed 24.czerwca były zachowane takie jak w rzeczywistości. czyli Jeśli Polska w pierwszym meczu eliminacji zremisowała w Czarnogórze 2:2 to taki wynik był również w FM. Gra generowała mecze po 24. czerwca, bo wówczas wszystko toczyło się już w grze. Chodzi mi tylko o te mecze sprzed startu nowej rozgrywki i o rzeczywisty terminarz. Bo zawsze był on zgodny ze stanem faktycznym

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 12:57    #12
teraz doczytalem i faktycznie - tylko za bezposrednia czerwien jest mecz pauzy. ewidentny blad gry

 Gib21 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 13:07    #13
Jeszcze odnośnie el. MŚ. Jak zaczynam nową rozgrywkę w FM 2014 jest koniec czerwca 2013 roku. Polska pierwszy mecz eliminacji (w 2012 roku) grała z San Marino, gdzie w rzeczywistości była to Czarnogóra, poza tym miała już rozegrane obydwa mecze z Anglią zakończone wynikami 0:1, gdzie po pierwsze mecz z Anglią w Warszawie zakończył się remisem 1:1, a rewanż graliśmy w ostatniej kolejce eliminacji i ten mecz nie powinien być jeszcze rozegrany! Grupy eliminacji się zgadzają, ale terminarz jest całkowicie zmieniony i do tego jeszcze wyniki są z kosmosu. Losowanie grup eliminacyjnych odbyło się bodajże w 2011 roku a nowy FM wyszedł pod koniec 2013... Jeżeli grupy się zgadzają to i terminarz powinien być rzeczywisty (zawsze tak było w poprzednich wersjach) i wyniki meczów sprzed startu nowego sezonu w FM powinny być zgodne ze stanem faktycznym, tak jak to było w poprzednich wersjach gry. Nie wymagam, żeby wyniki się powtórzyły z rzeczywistości po 24 czerwca, kiedy zaczyna się rozgrywka, ale do 24 czerwca powinny być odwzorowane, bo to właśnie zawsze była magia FMa - największy realizm, zbliżenie do rzeczywistości. A jak na razie 14 mnie rozczarowuje...

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 14:53    #14
Mnie też to lekko zirytowało, odznaczałem i zaznaczałem w opcjach oryginalny terminarz i nic nie pomagało.

 Gib21 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2013 16:48    #15
Nie dawało mi to spokoju, bo lubię realizm i nawet takie pierdółki mnie denerwują. Przekopałem trochę zagraniczne strony, w tym oficjalne producentów FMa i już się sprawa z eliminacjami do MŚ wyjaśniła. Otóż FM nie ma licencji od FIFA i nie może używać oficjalnych wyników. Dlatego za każdorazowym uruchomieniem gry wyniki są inne. Zatem zespoły, które w czerwcu zakwalifikowały się do finałów w FM-ie tych kwalifikacji mogą nie mieć... Trochę lipa, rzutuje to jak dla mnie na jakość FMa...

Natomiast nie rozwiązałem jeszcze sytuacji z kartkami. Dla mnie dwie żółte to dwie żółte, a nie czerwona i pauza - błąd gry jak w mordę strzelił :)

 n0wak Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2013 17:56    #16
A nie grasz przypadkiem w jakiejś pobranej lidze? Może źle ustawione reguły kartek w edytorze.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.