Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 qbarca Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2018 14:37    #501
[quote="pepesza"]witam.zbliżaja sie mikołajki i chce napisać w liście do grubego o tegoroczną wersje efema :D...jednak oczekuje na wasze wrażenia,no właśnie jakie są???jestem bardzo wymagający w sferze realizmu gry.Zakończyłem na wersji 2012 będąc już w sezonie 2022/23 to i tak już o 5 sezonów za daleko...czy obecna edycja jest warta tego???[/quote]

kolego, ja również ostatnią wersję, na której zakończyłem przygode było FM2012, dlatego nie mam porównania do późniejszych wersji, ale w tym roku postanowiłem spróbować FM19 i jestem zadowolony. Także z mojej strony mogę tylko polecić :)

 pepesza Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2018 22:25    #502
zatem zaryzykuje z tą nadzieją że pochłonie mnie to tak samo jak wersja 2012 i jej wcześniejsze poprzedniczki włącznie z CM 03/04...w krótce wystawie swoją opinie...pozdrawiam

 bazaFMtojaja Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2018 22:17    #503
może tak trochę meteorytyki, bo mam wrażenie że mam do czynienia z dzieciakiem.
baza danych to kpina, w tej edycji to kompletna przeginka. wszystko zeszło się do podobieństwa do fifa managera.
gram na tyle długo że wraz z koleżkami pisaliśmy własną bazę danych pod fm 15 i w miare ten rynek działał płynnie.
liga francuska jest kompletnie zeszmacona..pozdrawiam

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2018 03:08    #504
[quote="janekPOL"]No pięknie goście robią wrażenie, ale do Herefordu nie chcą przyjść :D mimo, że jest połowa listopada a oni ciągle na free, (nie wszyscy) Ale teraz złapałem lepszego bramkarza na 6 ligę angielską, do mnie nie przyjdzie a w takim York już za pensję 800 funciaków na tydzień jest. Rachubka.

Ale z drugiej strony ciekawe jak gra to rozkminia bo reputacja Hereford i Billericay jest podobna obydwie na początku mają reputację lokalna, podobną wartość drużyny, miasto Hereford większe o jakieś 15 tysięcy, a mimo wszystko do Ciebie poszli a do mnie nie chcą :D.
Siedzisz pewnie na tych angielskich stronach i dają Ci czity :D:D:D:D żeby potem kozaczyć na polskim serwerze :D.[/quote]

nie, nie Billericay ma po prostu spoko budżet :D

 LukaszPRW Partyzant

Postów: 172
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2016
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2018 21:55    #505
Nie wiem jak u Was, ale dla mnie te obozy w przerwie nie są dopracowane. Teraz, w przerwie zimowej jedziemy na Cypr. No i chciałem zorganizować sparingi z zespołami miejscowymi i do wyboru opcja lokalny (czyli miejscu obozu) albo wyjazd. I oczywiście zespoły z Cypru nie chcą lokalnego sparingu, bo się nie zgadzają na taką długą podróż ;-) i muszę organizować wyjazdy. Jeszcze lepsze było w poprzedniej przerwie, gdzie jako miejsce na obóz wybrałem Niemcy (bo uznałem za najciekawszy piłkarsko kierunek) - miejsce Hamburg, a jakie zespoły wyskakują jako proponowane do sparingów... ze Skandynawii (i żadnego niemieckiego).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.12.2018 o godz. 21:55

 no_2 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2018 23:00    #506
Jeśli chodzi o niższe ligi olbrzymią rolę w ściąganiu zawodników ma to czy klub jest zawodowy czy nie.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2018 02:19    #507
[quote="LukaszPRW"]Nie wiem jak u Was, ale dla mnie te obozy w przerwie nie są dopracowane. Teraz, w przerwie zimowej jedziemy na Cypr. No i chciałem zorganizować sparingi z zespołami miejscowymi i do wyboru opcja lokalny (czyli miejscu obozu) albo wyjazd. I oczywiście zespoły z Cypru nie chcą lokalnego sparingu, bo się nie zgadzają na taką długą podróż ;-) i muszę organizować wyjazdy. Jeszcze lepsze było w poprzedniej przerwie, gdzie jako miejsce na obóz wybrałem Niemcy (bo uznałem za najciekawszy piłkarsko kierunek) - miejsce Hamburg, a jakie zespoły wyskakują jako proponowane do sparingów... ze Skandynawii (i żadnego niemieckiego).[/quote]

zgłosze na SI Community, wrzucisz im save na forum?
https://commu(...)to-spar/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.12.2018 o godz. 02:25

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2018 02:28    #508
[quote="no_2"]Jeśli chodzi o niższe ligi olbrzymią rolę w ściąganiu zawodników ma to czy klub jest zawodowy czy nie.[/quote]

z tym bym się nie do końca zgodził ;) bo ściągnąłem naprawdę dobrych zawodników jak na swój poziom zanim jeszcze podnieśli status na profesjonalny

 no_2 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2018 16:57    #509
Faktycznie, są półzawodowi;

ps.
jeśli chodzi o realność rynku transferowego, od 18 zacząłem wybierać grywalną tylko ligę w której zamierzam grać, reszta na podglądzie + niestandardowa baza danych ze wszystkimi reprezentantami i graczami z największych europejskich klubów. Nie zauważam wtedy żadnych dziwnych transferów; czy jakiś przekoksanych przez losowość doboru atrybutów i PA zawodników

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.12.2018 o godz. 17:09

 LukaszPRW Partyzant

Postów: 172
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2016
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
1
11.12.2018 21:56    #510
[quote="myfunnygame"][quote="LukaszPRW"]Nie wiem jak u Was, ale dla mnie te obozy w przerwie nie są dopracowane. Teraz, w przerwie zimowej jedziemy na Cypr. No i chciałem zorganizować sparingi z zespołami miejscowymi i do wyboru opcja lokalny (czyli miejscu obozu) albo wyjazd. I oczywiście zespoły z Cypru nie chcą lokalnego sparingu, bo się nie zgadzają na taką długą podróż ;-) i muszę organizować wyjazdy. Jeszcze lepsze było w poprzedniej przerwie, gdzie jako miejsce na obóz wybrałem Niemcy (bo uznałem za najciekawszy piłkarsko kierunek) - miejsce Hamburg, a jakie zespoły wyskakują jako proponowane do sparingów... ze Skandynawii (i żadnego niemieckiego).[/quote]

zgłosze na SI Community, wrzucisz im save na forum?

https://commu(...)to-spar/[/quote]

Ok. Już wrzuciłem :-) Napisałem trochę jeszcze od siebie. Może coś z tym zrobią. Bo po łatce 19.2 się nie zmieniło nic.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.