Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 12:19    #311
przypominam że część kontuzji(a bardziej niezadowolenia z treningu) tworzy się gdy piłkarz m dodatkowo ustalony trening ulubionego zachowania. Tak mam w 6 lidze angielskiej. Po usunięciu niezadowolonym grajkom tego ćwiczenia wszyscy są zadowolenie.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 12:46    #312
Aha, jest błąd z podaniami do bramkarza od obrońcy. Prawie(!) zawsze podanie ląduje za linią końcową tuż przy linii wyznaczającej piątkę bramkarza. Nie ważne czy dla mojej drużyny czy przeciwnej.

Też to macie? Gram na szczegółowych.
Ta sytuacja: http://imgur.com/rISQQeZ,kR5Kn0s (klik w prawo)

https://www.youtu(...)e8ud_gnM gol mojego zawodnika :)
animacja mijania bramkarza do POPRAWKI. Obowiązkowo!

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 14.11.2014 o godz. 12:59

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 13:53    #313
@Makaronczterojajeczny, OBS - używam go do nagrywania pcw z bf4:>
@myfunnygame, na Twoim avatarze siedzi mucha, przegoń ją!

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 14.11.2014 o godz. 13:54

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 15:14    #314
[quote="sqter"]Grałem chwile w betę nic mi się nie podobało to zrezygnowałem z zakupu ale wczoraj coś mnie naszło wsiadłem w auto i pojechałem do sklepu i zakupiłem nowego fm-a. Bardzo bardzo bardzo długo zajęło mi rozpracowanie tego bocznego paska, nic nie mogłem znaleźć. Jak już ogarnąłem troszeczkę o co tu wszystko chodzi, ustawiłem taktykę, polecenie, trening itp. itd.zacząłem przygotowania do sezonu i do ligi europy. Sparingi poszły gładko specjalnie wybrałem bardzo słabych przeciwników wyniki nawet po 8:1... Cóż wiadomo lepsza drużyna z amatorami można to przyjąć że jest ok, w sparingach prowadził moją drużynę asystent. W końcu przyszedł czas na sprawdzian mojej drużyny Zawiszy Bydgoszcz w Superpucharze Polski z Legią. Grałem ustawieniem 4-1-1-3-1 z kontry i jakieś tam polecenia dla zawodników ale to mniejsza. W pierwszej połowie już przegrywałem 4:0 w 2 mecz się skończył 8:1... 0 kontuzji, 0 kartek, moi piłkarze nawet nie dotknęli piłki ... Załamałem się po tym meczu i wyłączyłem grę :([/quote]


Ja tam nie wiem skąd Wam sie to bierze,Legia-Zawisza 2-0. Nie wiem co macie z bocznymi obroncami,ja gram ustawieniem 1-4-3(trzech srodkowych blisko siebie)-1-2. Obroncy boczni ograniczeni ustawienie mniejszy pressing,ostry atak,srodkowi pomocnicy boczni,mocny pressin,agresywny odbior i cofniety rozgrywajacy maly pressing,agresywny obiór. i nic sie nie dzieje po bokach skrzydłowych,bo sa podwajani.... Ustawienia druzyny ze maja grac w pole karne i kombinuja jak tu zagrac w pole karne,idzie normalnie grać srodkiem,a wiadomo,że prostopalych nie beda non toper walic,skoro jest zawezenie.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 02:49    #315
o kolejny błąd zauważyłem ale to już taka mini pierdółka :)
Jak chcę kogoś zaprosić na testy klikam zaproś i pojawia się na jaki okres. Kliknąłem klawisz END żeby przeszło do końca w domyśle 4 tygodnie a tu zdziwenie bo przy kliknięciu ENTER pojawia się "do końca okresu przygotowawczego" :)

zdążyłem wygrać z liderem i zdobyć lidera a potem przegrać 0:7, ten FM jest prze skur - synem. Miałem też samobója w stylu Żewłakow do Boruca :)
W tym samym meczu straciłem też samobója.
W innym z kolei miałem w odstępie jednej akcji rzuty wolne strzelone w obramowanie i dobitka do pustej bramki. Na szczęście po 1:1 w takich sytuacjach ale dziwne te skumulowanie wokół jednej minuty.

PS. Czyżby usunęli propozycję bycia managerem/asystentem/scoutem piłkarzowi?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.11.2014 o godz. 02:56

 kamil_radek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2010
Skąd: Siemiatycze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 08:02    #316
Bramkarz u mnie gra w miarę poprawnie tak jak obrońcy ale czy ktoś z was poradził sobie z rzutami rożnymi bo one jak dla mnie całkowicie psują rozgrywkę w każdym meczu dostaje bramę.

 flowproba Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2011
Skąd: Ostrów Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 08:54    #317
[quote="kamil_radek"]Bramkarz u mnie gra w miarę poprawnie tak jak obrońcy ale czy ktoś z was poradził sobie z rzutami rożnymi bo one jak dla mnie całkowicie psują rozgrywkę w każdym meczu dostaje bramę.[/quote]

U mnie dokładnie to samo. Koniec sezonu i zgadnijcie kto przoduje w statystyce straconych z rogów i pośrednich wolnych..

 kamil_radek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2010
Skąd: Siemiatycze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 09:05    #318
[quote="flowproba"][quote="kamil_radek"]Bramkarz u mnie gra w miarę poprawnie tak jak obrońcy ale czy ktoś z was poradził sobie z rzutami rożnymi bo one jak dla mnie całkowicie psują rozgrywkę w każdym meczu dostaje bramę.[/quote]

U mnie dokładnie to samo. Koniec sezonu i zgadnijcie kto przoduje w statystyce straconych z rogów i pośrednich wolnych..[/quote]

JA :podium:

 Karatakus Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 09:46    #319
[quote="kamil_radek"]Bramkarz u mnie gra w miarę poprawnie tak jak obrońcy ale czy ktoś z was poradził sobie z rzutami rożnymi bo one jak dla mnie całkowicie psują rozgrywkę w każdym meczu dostaje bramę.[/quote]
Pisałem o tym parę stron wcześniej, pomaga (przynajmniej u mnie) ustawienie środkowym obrońcom strefowego krycia pola w ustawieniach defensywnych rzutów różnych. Od tego czasu przez cały sezon straciłem może 5 bramek po rogach.

 dyzioakaliryczny... Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2014 12:05    #320
ja czekam na łątke bo chuj mnie strzela powoli,całe wakacje błagałem zarząd o więcej kasy na wzmocnienia przed LM,(3 miejsce Saint Etienne) ani nie wzmocnili budżetu płacowego ani transferowego,nawet jak przeszedłem faze eliminacji i na konto wpłynęło 7 mln to mieli to w dupie,aż tu nagle 5 września prezes mnie informuje,że oddają mi do dyspozycji dodatkowe 9 mln !!!! przecież to jest pojebane,co mi po tej kasie jak do zimy muszę grac na stoperze Bayalem albo Pogbą ?!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.