Strona

Football Manager 2016 - błędy w grze

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2015 16:31    #141
[quote="Makaronczterojajeczny"]gibraltar-szkocja 0: 0 .Chyba się komuś coś pomyliło[/quote]
No już bez przesady, że takie coś zaliczamy do błędu. Wiadomo, mnie też śmieszy taki wynik, ale jeśli tylko raz się tak zdarzyło to nic dziwnego. Błędem było by można nazwać sytuację, kiedy Gibraltar pyknął by podobnego rywala jak Szkocja na wyjeździe, z przewagą kilku bramek.

Co do żółtych kartek. Możliwe, że piłkarze spięli pupę i robili wszystko, żeby awansować. Choć w pewnym stopniu jest to dla mnie błąd. Trzech piłkarzy, którzy dostali 2x żk....

 marek17390 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2011
Skąd: Wałbrzych
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2015 13:51    #142
jak się dodaje screeny proszę o wytłumaczenie

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2015 13:58    #143
[quote="marek17390"]jak się dodaje screeny proszę o wytłumaczenie[/quote]

jeżeli chodzi o screen w komentarzu to lepiej dawać bezpośredni link do miejsca, a które wrzuciłeś zdjęcie. Inaczej strona może się rozjechać.

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2015 14:11    #144
Panowie mam problem z Genie Scoutem. Co trzeba zrobić, żeby wczytało mi save`a. Cały czas wyskakuje FM noot found

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2015 14:18    #145
Remis Szkocji z najsłabszym zespołem Europy to błąd.z tym,że wybaczalny.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 05.12.2015 o godz. 14:19

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2015 14:21    #146
@Deco87 - masz włączony w FM-ie zapis gry, który chcesz poddać działaniu Genie Scouta? Od poprzedniej edycji GS działa tylko przy uruchomionej grze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.12.2015 o godz. 14:22

Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 aberdeen Młody aktywista

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2007
Skąd: Chartres
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2015 18:21    #147
[quote="Makaronczterojajeczny"]Remis Szkocji z najsłabszym zespołem Europy to błąd.z tym,że wybaczalny.[/quote]

To akurat nie jest żaden błąd bez przesady. W 2013 roku Gibraltar zremisował bezbramkowo ze Słowacją, a rok temu wygrał z Maltą. Gdyby to było 3:3 to co innego...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2015 03:37    #148
DEMO2016
przy wyborze reprezentacji zamiast pozycji w rankingu(np. 35) przy zespole, który zajmuje miejsce ex aequo z innym zespołem pojawia się znak równości, np "=35".

Przy puszczeniu urlopu do końca gry na tej bazie jaka jest gra bardzo dużo zużywa procka. jakieś 75% o.O

Dziwi mnie to bo w FM15 dałem sobie dużą bazę, około 50 lig i 90000 piłkarzy i gra leci na 20% plus 0.8 GB- 1.4 GB pamięci.
Komputer zaczął buczeć wiatraczkami. Tak nie powinno to działać. Nawet jeśli to demko.

Poza tym ustawiłem gra na obieg niskie dośrodkowania i szarża i strzeliłem po tych elementach bramkę a więc gra bardziej nas słucha. Cieszy mnie to ale poczekam aż gra będzie mniej awaryjna.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2015 22:17    #149
To tak zbiorę do kupy to co sam wyłapałem i inni napisali, a prawdopodobnie jest to błędem:
- błąd językowy w relacji tekstowej meczu (sędzi zamiast sędziego)
- przy negocjacjach kontraktowych nie widać w klauzuli "pensja po rozegranych spotkaniach" danej kwoty, a jedynie końcówkę. Trzeba zaznaczać i przeciągać myszką (podświetlać), żeby zobaczyć całość.
- przy negocjacjach kontraktowych (póki co spotkałem się z tym tylko przy "wolnych agentach", czyli piłkarzach bez klubu i przy piłkarzach z kończącym się kontraktem) agent piłkarza, choćby nie wiem jak cierpliwy, bardzo często po jakiekolwiek próbie negocjacji (choćby o kilkadziesiąt euro!) zrywa negocjacje po drugiej kontrpropozycji. Nie da się praktycznie podpisać kontraktu z żadnym graczem z WT na dobrych warunkach, bo nie da się negocjować, a większość propozycji agentów jest z kosmosu.
- błąd (?) obrony i/lub bramkarza przy dośrodkowaniach z gry i z rzutów wolnych, a zwłaszcza na dalszy słupek. Czasami jest wrażenie, jakby gwizdek sędziego dla atakujących był z sekundę czy dwie wcześniej, co wiąże się z opóźnieniem/zamrożeniem całej linii obrony lub kryjącego zawodnika.
- To już nie wiem czy błąd, czy jakaś dziwny zamysł SI, ale - dziwne kwoty w "płacy" przy okienku "przyszłe transfery". Przedstawia zupełnie inny budżet płacowy niż ten, który mamy dostępny i dodatkowo zmienia się tak jakby dodawał co mecz premie do wykorzystanego budżetu (tylko tam się coś zmienia, w finansach nic).
To chyba wszystko.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 07:27    #150
Pominąłeś chyba jeden z bardziej uciążliwych błędów, czyli "craszowanie" się gry podczas grania w oknie.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.