Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
07.12.2015 14:03    #281
Zająłem 3 miejsce w pierwszym sezonie w Levante i wyłączyłem grę. W obecnej postaci jakakolwiek kariera jest bezsensowna. Odradzam każdemu kto się waha czy kupić FM 2016. Gram 4-1-2-3 z trzema fałszywymi 9 polecenia GRA ŚRODKIEM i dyscyplina taktyczna. Wygrywałem nawet 6-1 z Las Palmas czy Getafe ale co ztego skoro prawie wszystko wpada po dośrodkowaniach ? No jaki jest sens bawienia się w ekranie taktycznym skoro wystarczy wykorzystać bugi w grze,dać bocznym obrońcom wrzutki na dalszy słupek,który jest zawsze odpuszczany przez defensywe rywala i cieszyć się wątpliwą przyjemnością? Te debile w środku pola nawet nie wpadną na pomysł zagrania prostopadłej piłki,ma grać krótko a ciągle przerzuca piłkę na drugą stronę do bocznego obrońcy pomimo,że gram wąsko. W końcu dałem im rolę ograniczony boczny obrońca,aby w ogóle nie angażowali się w ofensywę,łudziłęm się ,że z braku wsparcia po bokach środkowi pomocnicy zaczną grać tak jak proszę ale oni posanowili tracic piłki. Tak po prostu tracić,czeka w miejscu aż mu ktoś zabierze,idzie kontra i gol. Albo przetrzymuje piłkę na 20 metrze i nagle jeeeeeb w tył przerzut do mojego bocznego obrońcy,który jest na swojej połowie.Jednym słowem absurd. Wrzutka za wrzutke zero innych wariantów rozegrania,tylko dośrodkowania

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 14:10    #282
[quote="geforcPL"]Panowie, pytanie co do ceny, zawsze kupowałem w dniu premiery a teraz poczekałem i chce sie dowiedziec czy w poprzednich latach cena obnizala sie przed swietami ? czy wzrastala ?[/quote]

raczej sie nie zmienia

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 14:13    #283
[quote="Makaronczterojajeczny"]Wygrałem z Niemcami u nich 3:2. Jaja. Ale czy można odblokować reprezentację Niemiec w tym fm-ie? Sprawdzona metoda mi nie zadziałała.[/quote]

mi zadziała z dodatkiem z fmscout, tylko musiałem wyłączyć grę i włączyć ponownie

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 14:25    #284
który dodatek ?

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 14:48    #285
[quote="Makaronczterojajeczny"]który dodatek ?[/quote]

http://www.fmsco(...)fix.html

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 15:08    #286
Ja mam kilka pytań:
1. Czy ktoś już spotkał się z możliwością ubezpieczenia piłkarza, o czym była mowa w zapowiedziach?
2. Czy też wam się zdarzyło negocjować kontrakt agentem wolnego zawodnika, który niby jest cierpliwy, a uparcie trzyma się pensji zaproponowanej na początku i po 2 próbach zbicia zrywa negocjacje? Miałem takie zdarzenie przy Michale Hubniku - agent chciał dla Hubnika 160 tysięcy, 1,1 tysiąca za występ oraz 575 ojro za bramkę (i parę innych dodatków). Najpierw chciałem opuścić do 100, on znowu 160, ja 110, to on zerwał negocjacje. Za drugim razem po odczekaniu spróbowałem znowu bić na 120, on znowu 160, więc uznałem, że coś jest nie tak, wszystko zostawiłem tak jak chciał, tylko zmieniłem z 575 ojro za bramkę na 550 (25 euro mniej!), a ten zerwał negocjacje z powodu "zbyt poważnych różnic w stanowiskach". To jest dla mnie jakiś błąd albo bardzo słaby agent.
3. Jak u was ze skutecznością napastników?

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 15:18    #287
[quote="SuperZiemniak"]Ja mam kilka pytań:
1. Czy ktoś już spotkał się z możliwością ubezpieczenia piłkarza, o czym była mowa w zapowiedziach?
2. Czy też wam się zdarzyło negocjować kontrakt agentem wolnego zawodnika, który niby jest cierpliwy, a uparcie trzyma się pensji zaproponowanej na początku i po 2 próbach zbicia zrywa negocjacje? Miałem takie zdarzenie przy Michale Hubniku - agent chciał dla Hubnika 160 tysięcy, 1,1 tysiąca za występ oraz 575 ojro za bramkę (i parę innych dodatków). Najpierw chciałem opuścić do 100, on znowu 160, ja 110, to on zerwał negocjacje. Za drugim razem po odczekaniu spróbowałem znowu bić na 120, on znowu 160, więc uznałem, że coś jest nie tak, wszystko zostawiłem tak jak chciał, tylko zmieniłem z 575 ojro za bramkę na 550 (25 euro mniej!), a ten zerwał negocjacje z powodu "zbyt poważnych różnic w stanowiskach". To jest dla mnie jakiś błąd albo bardzo słaby agent.
3. Jak u was ze skutecznością napastników?[/quote]

1. nie
2. już wcześniej zauważyłem, że agenci jak i zawodnicy już nie są tak skorzy do negocjacji jak w poprzednich wersjach, ale ten u Ciebie to faktycznie zbyt cierpliwy nie jest, więc może naprawdę jakiś błąd.
3. Nie narzekam, ostatnio korona króla strzelców 23 wystepy 20 bramek. Mimo, że napastnik w hierarchi umiejętnośći był moim piątym wyborem, to jak już dostał szansę to ją wykorzystał. Ratowały go bramki, tylko, że po sezonie i tak zakończył karierę/przygodę (9 poziom Irlandii Płn.)

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 15:24    #288
[quote="ASSE"]Zająłem 3 miejsce w pierwszym sezonie w Levante i wyłączyłem grę. W obecnej postaci jakakolwiek kariera jest bezsensowna. Odradzam każdemu kto się waha czy kupić FM 2016. Gram 4-1-2-3 z trzema fałszywymi 9 polecenia GRA ŚRODKIEM i dyscyplina taktyczna. Wygrywałem nawet 6-1 z Las Palmas czy Getafe ale co ztego skoro prawie wszystko wpada po dośrodkowaniach ? No jaki jest sens bawienia się w ekranie taktycznym skoro wystarczy wykorzystać bugi w grze,dać bocznym obrońcom wrzutki na dalszy słupek,który jest zawsze odpuszczany przez defensywe rywala i cieszyć się wątpliwą przyjemnością? Te debile w środku pola nawet nie wpadną na pomysł zagrania prostopadłej piłki,ma grać krótko a ciągle przerzuca piłkę na drugą stronę do bocznego obrońcy pomimo,że gram wąsko. W końcu dałem im rolę ograniczony boczny obrońca,aby w ogóle nie angażowali się w ofensywę,łudziłęm się ,że z braku wsparcia po bokach środkowi pomocnicy zaczną grać tak jak proszę ale oni posanowili tracic piłki. Tak po prostu tracić,czeka w miejscu aż mu ktoś zabierze,idzie kontra i gol. Albo przetrzymuje piłkę na 20 metrze i nagle jeeeeeb w tył przerzut do mojego bocznego obrońcy,który jest na swojej połowie.Jednym słowem absurd. Wrzutka za wrzutke zero innych wariantów rozegrania,tylko dośrodkowania[/quote]
Kolejny post, którego zwyczajnie nie rozumiem. Nie mam tutaj pretensji do Ciebie, bo mnóstwo innych użytkowników skarży się na to samo, lecz mi nigdy takie zdarzenia się nie przytrafiły. Pomimo tego, że mam zaznaczone dośrodkowania na długi słupek to tylko raz miałem sytuację, że skrzydłowy urwał się obrońcom i strzelił bramkę, ale przeważnie bramkarz interweniuje albo obrońca wybija z główki. Co do sposobu strzelania bramek, w moim przypadku zazwyczaj jest to bezpośrednie podanie do wychodzącego napastnika lub strzał z przedpola bramkowego.
EDIT: literówka

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.12.2015 o godz. 15:26

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 15:31    #289
[quote="SuperZiemniak"]Ja mam kilka pytań:
1. Czy ktoś już spotkał się z możliwością ubezpieczenia piłkarza, o czym była mowa w zapowiedziach?
2. Czy też wam się zdarzyło negocjować kontrakt agentem wolnego zawodnika, który niby jest cierpliwy, a uparcie trzyma się pensji zaproponowanej na początku i po 2 próbach zbicia zrywa negocjacje? Miałem takie zdarzenie przy Michale Hubniku - agent chciał dla Hubnika 160 tysięcy, 1,1 tysiąca za występ oraz 575 ojro za bramkę (i parę innych dodatków). Najpierw chciałem opuścić do 100, on znowu 160, ja 110, to on zerwał negocjacje. Za drugim razem po odczekaniu spróbowałem znowu bić na 120, on znowu 160, więc uznałem, że coś jest nie tak, wszystko zostawiłem tak jak chciał, tylko zmieniłem z 575 ojro za bramkę na 550 (25 euro mniej!), a ten zerwał negocjacje z powodu "zbyt poważnych różnic w stanowiskach". To jest dla mnie jakiś błąd albo bardzo słaby agent.
3. Jak u was ze skutecznością napastników?[/quote]

1. nie
2. Podobnie - agent żądał 6.500 euro oraz 1.500 za bramkę. Zmieniłem tygodniówkę na 7.000 albo obniżyłem dodatek za strzeloną bramkę do 1.000 i agent od razu zerwał umowę. To było po prostu chore...
3. Vardy prawie pobił rekord, który już pobił, tyle że w rzeczywistości. 9 meczy i 10 bramek, a sezon skończył przy stanie 37 meczy z 29 bramkami. Oferty otrzymywałem od niemal wszystkich klubów z Europy.

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
07.12.2015 15:32    #290
Błąd jest,może grasz na kluczowych i go nie widzisz. Zarówno ja jak i komputer ciągle strzelamy po wrzutce na długi słupek. Mój prawy obrońca kończy sezon z 23 asystami,przecież to jest bez sensu

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.