Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
22.12.2015 16:54    #571
[quote="mlody2611"]Gram sevilla, drugi sezon. Wszystko wyglada caly czas tak samo.Obrona beznadziejna. Jak gram z lepsza druzyna to trace nawet po 5 bramek. Probowalem wielu ustawien i wszystko wyglada tak samo. Mecze sparingowe czy pucharowe z 2 ligowcem to wielka meczarnia.[/quote]

Jakim grasz ustawieniem ? Przy ofensywie cofnij linie obrony,przy kontroli graj wyżej,daj krótkie krycie.Sevilla to dobry zespół chujowo ich ustawiłeś skoro tracą po 5 goli

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 16:57    #572
[quote="mlody2611"]Gram sevilla, drugi sezon. Wszystko wyglada caly czas tak samo.Obrona beznadziejna. Jak gram z lepsza druzyna to trace nawet po 5 bramek. Probowalem wielu ustawien i wszystko wyglada tak samo. Mecze sparingowe czy pucharowe z 2 ligowcem to wielka meczarnia.[/quote]


Dokładnie. Dość długo już gram (mam urlop) na beznadziejną obronę nie znalazłem sposobu. Ktoś jeszcze to potwierdza ?

 RaaveK Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 17:06    #573
Aż takie problemy macie ? Może zależnie kim gracie, jakimś potentatem, czy słabszym klubem ? W słabszych dużo poleceń może wpływać negatywnie. Za to w silniejszych ja zawsze ustawiam po kilka jeszcze indywidualnych. Przeważnie 10-14 zespołowych i 2-6 indywidualnych. Trzeba sobie wyobrazić trochę jak mają grać. Ja obecnie dałem skrzydłowym rolę bocznych rozgrywających i fajnie się spisują. Obaj uzyskują ciągle najwyższe noty za spotkania, scinając głównie z piłką do środka i grając piłki na wolne pole bądź w narożnik do podłączającego się bocznego obrońcy. Bramek za dużo nie tracę. Najczęściej 0-1, zdarza się stracić więcej ale rzadko. Może gracie bez DP ? Ja bez niego nie wyobrażam sobie taktyki, u mnie to najważniejszy element składu.

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 17:11    #574
Chodzi głównie o grę obronną niezłymi zespołami. W moim przypadku bramki tracę w te same 2 sposoby. Piłkarz na skrzydle schodzi do środka w pole karne, mija obrońce jak pachołka, podaje na środek, a napastnik z pierwszej piłki strzela do bramki. Drugi przypadek z którym nie mogę sobie poradzić, to długie podania za plecy. Ogólnie obrońcy mają słabe noty 6,5- 7.0 to rzadkość.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 22.12.2015 o godz. 17:14

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
22.12.2015 17:16    #575
[quote="diabelek26"]Chodzi głównie o grę obronną niezłymi zespołami. W moim przypadku bramki tracę w te same 2 sposoby. Piłkarz na skrzydle schodzi do środka w pole karne, moja obrońce jak pachołka, podaje na środek, a napastnik z pierwszej piłki strzela do bramki. Drugi przypadek z którym nie mogę sobie poradzić, to długie podania za plecy. Ogólnie obrońcy mają słabe noty 6,5- 7.0 to rzadkość.[/quote]

A grasz na ofsajdy ? Ja parę razy dostałem za plecy to zmieniłem na kontrole i full wysoko obrona plus full pressing i agresywny odbiór,teraz nie mają nawet czasu zagrać takiej piłki,ja gram 4-3-3 i w środku pola gram w chuj wąsko dzięki czemu skrzydłowi strzelają dopiero jak grają do bocznego obrońcy na obieg ale na to też mam patent,daje odpierającego piłkę dla środkowego pomocnika i bocznym często pomaga

 RaaveK Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 17:18    #576
A kim dokładnie grasz ?
Ja swoją taktykę opieram na posiadaniu piłki, wysokim pressingu, krótkim kryciu oraz krótkimi lecz ryzykownymi podaniami. Dziur powstaje mało. Może masz za dużo zawodników w taktyce z mentalnością Ataku, za mało z Obroną ? Jeśli grasz silnym zespołem to może warto dać krótsze krycie, żeby rywale nie mieli zbyt dużo czasu? Może grasz zbyt szeroko lub wąsko ? Grasz z DP ?

Właśnie Liverpoolem zdobyłem mistrzostwo na 3 kolejki przed końcem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.12.2015 o godz. 17:19

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 17:21    #577
[quote="ASSE"][quote="diabelek26"]Chodzi głównie o grę obronną niezłymi zespołami. W moim przypadku bramki tracę w te same 2 sposoby. Piłkarz na skrzydle schodzi do środka w pole karne, moja obrońce jak pachołka, podaje na środek, a napastnik z pierwszej piłki strzela do bramki. Drugi przypadek z którym nie mogę sobie poradzić, to długie podania za plecy. Ogólnie obrońcy mają słabe noty 6,5- 7.0 to rzadkość.[/quote]

A grasz na ofsajdy ? Ja parę razy dostałem za plecy to zmieniłem na kontrole i full wysoko obrona plus full pressing i agresywny odbiór,teraz nie mają nawet czasu zagrać takiej piłki,ja gram 4-3-3 i w środku pola gram w chuj wąsko dzięki czemu skrzydłowi strzelają dopiero jak grają do bocznego obrońcy na obieg ale na to też mam patent,daje odpierającego piłkę dla środkowego pomocnika i bocznym często pomaga[/quote]

Gram dwoma taktykami DOM/WYJAZD. U siebie gram na offsajd. Spróbuję coś zastosować z tego co napisałeś, dam znać o efektach :)

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
22.12.2015 17:24    #578
[quote="diabelek26"][quote="ASSE"][quote="diabelek26"]Chodzi głównie o grę obronną niezłymi zespołami. W moim przypadku bramki tracę w te same 2 sposoby. Piłkarz na skrzydle schodzi do środka w pole karne, moja obrońce jak pachołka, podaje na środek, a napastnik z pierwszej piłki strzela do bramki. Drugi przypadek z którym nie mogę sobie poradzić, to długie podania za plecy. Ogólnie obrońcy mają słabe noty 6,5- 7.0 to rzadkość.[/quote]

A grasz na ofsajdy ? Ja parę razy dostałem za plecy to zmieniłem na kontrole i full wysoko obrona plus full pressing i agresywny odbiór,teraz nie mają nawet czasu zagrać takiej piłki,ja gram 4-3-3 i w środku pola gram w chuj wąsko dzięki czemu skrzydłowi strzelają dopiero jak grają do bocznego obrońcy na obieg ale na to też mam patent,daje odpierającego piłkę dla środkowego pomocnika i bocznym często pomaga[/quote]

Gram dwoma taktykami DOM/WYJAZD. U siebie gram na offsajd. Spróbuję coś zastosować z tego co napisałeś, dam znać o efektach :)[/quote]

Nie patrz na to,ziom. Ja się wczoraj wkurwiłem,w taktyce zmieniłem tylko nastawienie z kontroli na kontre a reszta została tak samo,którkie podania,wysoka linia,wolne tempo,utrzymanie piłki,bez rajdów,dałem na miesiąc urlopu wracam z psem a tutaj na 5 meczy w Ligue 1 4 wygrane plus remis z Liverpoolem w LE,nie ma sensu aż tak bardzo przywiązywac wagi do realizmu w FMie

 CalettiHM Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 17:32    #579
Panowie, też macie problem z karnymi? Gram Realem (testuje nowy patch) i nagle Ronaldo nie potrafi strzelać karnych. Trzeci z rzędu zmarnowany karny...

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
22.12.2015 18:25    #580
Łał kurwa serio naprawdę co za realizm. Nie schodzę z połowy Atletico,gram jak równy z równym z Realem czy MC i nadchodzi mecz w lidze z PSG i jest w pizde 0-6 przy podobnych statystykach,najlepsze jest to,że dotychczas pojedynki były wyrównane,dopiero gdy objął ich Simeone dostaje takie baty,żal grać w Ligue 1

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution