Strona

Football Manager zawiesza się podczas gry...

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2009, 13:57    Pytanie
Cześć...

Mam problem który polega na tym że nie da sie grac wogole;;/;/ wlaczylem FMa i grajac mecz zawiesza sie i nic nie moge zrobic musze zresetowac PC!!!! juz ktorys raz tak mam;/ na początku tak nie mialem od tyg. zaczelo mi sie tak robic;/ o co chodzi?:(
(L)

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2009 16:11    #60
"poprawiaczy" obrazu, typu wygładzanie itp" - a dokładniej? jak to zrobic???


no wlasnie nic nie wiadomo kiedy wyjdzie kazdy pisze grudzien/styczen ...;|
(L)

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2009 16:56    #61
Te poprawiacze to pewnie takie "ulepszenia" jak dodatkowe opcje w trybie 3D (a dokładnie w ustawieniach możesz je zaznaczyć lub odznaczyć) takie jak widoczni kibice i te inne opcje w pobliżu [nie pamiętam dokładnie ich nazw ale wiem, że ja mam je wszystkie aktywne :P ]
Proponuję po odznaczać wszystkie te "upiększacze" i wogóle wyłączyć tryb 3D, ustawić "defalutową" skórkę odznaczyć (tak dla próby) "pokazuj loga i tła", przeładować cache skórki i wyłączyć grę...po czym ją włączyć i sprawdzić czy jest jakaś poprawa. Jeśli będzie - to możesz potem metodą prób i błędów dodawać po kolei po jednej opcji (i znów wyłączasz buforowanie, restartujesz grę i sprawdzasz czy działa...do momentu aż...znów przestanie działać to może w ten sposób wychwycisz jakąś "opcję" którą powinieneś mieć wyłączoną by cieszyć się grą)
Ewentualnie możesz też pobawić się w zmianę (czytaj stopniowe zmniejszanie) rozdzielczości gry.

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2009 20:21    #62
3D mam wylaczaczony od poczatku
Skórke mam klasyczna tzn. sciagnąlem ja jest w wersji normalnej tylko ze czarna ale to zmienie na białą jak byla ;]
przeładować cache skórki tzn. wylaczyc buforowanie i wlaczyc zaraz spowrotem i wyl gre?
(L)

 patryk_augustow Młody aktywista

Postów: 437
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2007
Skąd: Augustów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2009 20:55    #63
Odznacz buforowanie i zaznacz odświeżanie.
"Świat wiele się zmieni, gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w*******i"

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2009 21:43    #64
nic to nie pomoglo format też wiec teraz pozostaje tylko miec nadzieje ze to to bład Memory Leak i jak wyjdzie łatka to bedzie dobrze...


EDIT: tak jak juz pisalem wczesniej.... jak kupiłem gre to zagralem normalnie 4 sezony i nie mialem zadnych problemow... kumpel ma identyczny sprzet jak ja i nic mu sie nie dzieje to ja nie wiem co juz jest nie tak!;/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.11.2009 o godz. 21:45

(L)

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2009 18:02    #65
a może to byc spowadowane jakims wirusem na kompie???
(L)

 wojciak Partyzant

Postów: 124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2009 19:01    #66
pisząc o "poprawiaczach" obrazu miałem na myśli opcje 3D w ustawieniach karty graficznej, ale na pewno warto też przyjrzeć się co jest pozaznaczane w opcjach 3D samej gry.

nie wydaje mi się, żeby to miało cokolwiek wspólnego ze złośliwymi programami, zresztą format dysku raczej przepędził z dysku wszelkie wirusy i robactwo :]

jeżeli komp zawiesza się na tym samym meczu, to stawiam hipotezę, że to błąd gry (niekoniecznie związany z memory bugiem). ewentualność nr. 2 jest taka: po czterech sezonach FM wygenerował tyle nowych juniorów, trenerów itp. że zwiększyło się zapotrzebowanie na pamięć, a w efekcie gra chodzi wolniej, może się zawieszać, no i o wiele łatwiej zapchać RAM w przypadku mem. buga.

oto słowo moje, dziękuję za uwagę

Użytkownik uznał post za pomocny

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2009 19:13    #67
na tym samym zawsze sie nie zawiesza... po zawieszeniu i wlaczeniu ponownie gry zagram ten mecz w calosci ale pozniej zatnie sie na 3-4 meczu..;/. mam nadzieje ze to jest bład '' memory leak'' wiec pozostaje mi czekac na łatke...

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 26.11.2009 o godz. 19:14

(L)

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2009 19:22    #68
a co do tej ewentualnosci nr.2 to tak nie bardzo to mozliwe chcialem zacząc nowa gre i wybralem mnie lig i to samo jest...;|

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.11.2009 o godz. 19:23

(L)

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2009 12:41    #69
sprawdzalem programem Power Memory Booster który resetuje pamieć ale nic nie dalo... wiec nie wiem licze na to ze to Memory Leak jest bląd bo jak sie zacielo to komputer niby pracuje i myszka normalnie sobie po zacietym fmie "jeżdze" ale nic nie moge zrobic tylko reset;/


EDIT: moze to byc wina źle włożonego RAM-u w sensie nie do konca zaciski sa docisniete??

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.11.2009 o godz. 12:42

(L)

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.