Gra jako prawdziwy manager

 cools Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2014, 14:07    #1
Witam,

czy jest może jakaś możliwość aby rozpocząć grę istniejącym już managerem, jak np. Diego Simeone, Jose Mourinho czy Jurgen Klopp? Ewentualnie czy można skądś pobrać jakichś wymyślonych managerów wraz ze zdjęciami? Nudzi mnie ciągła gra i prowadzenie kolejnych klubów, jako ja sam, dlatego poszukuję odskoczni. Wiem, że można sobie stworzyć równie dobrze fikcyjnego managera, ale nie mam na to pomysłu.

Pozdrawiam

 Gordon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2014 14:14    #2
A to nie możesz sobie stworzyć np. takiego Mourinho? Ja często tak robiłem, np. tworzyłem coacha o nazwie "Joachim Loew", wpisywałem mu jego datę, miejsce urodzenia itp. Wszystko było jak prawdziwie, nawet zdjęcie swoje miał :) A, że w grze będzie duplikat, to już trudno. Chociaż, chyba można go usunąć (ew. zmienić) za pomocą edytora, ale ja się nim nie bawię, więc...

 Rustin Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.04.2014 15:29    #3
Jako ten manager, który jest w grze, na pewno nie zagrasz. Jedynie tak jak napisał kolega wyżej, usuwasz tego "prawdziwego" i tworzysz swojego z jego wszystkimi danymi. Ja gram od CM 03/04 i do dziś mi się nie znudziło grać jako ja sam :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.