Grafika i Dodatki - problemy / ogłoszenia / poszukuję

 crisadus Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2010 11:02    #1271
Ponawiam pytanie. Czy ma ktoś paczkę facepaków lig europejskich? Mogą być tylko te najlepsze.
GO GO THE GUNNERS

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2010 11:50    #1272
crisadus, a może być wielki facepack? "Megapack 2.0" waży 2,7 GB i ma ponad 50000 zdjęć. Sorry ale teraz nie mogę Ci go znaleźć, muszę kończyć. Poszukaj.
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 dobry.adam Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2010 20:08    #1273
Nietypowo: szukam ikony piłeczki - tej, w którą zmienia się zwykły kursor podczas ładowania. Przejrzałem foldery z grafiką, ale tamtejsze pliki mają format, którego nie mogę otworzyć. Cel - chcę podmienić Windowsową klepsydrę właśnie na tę piłeczkę. Ktoś ma?

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2010 20:46    #1274
Musisz znaleźć plik graficzny z tą piłeczką i wkleić go do:
SI/FM2010/skins/SKIN NA KTÓRYM GRASZ/graphics/cursor

tam zapisujesz kursor w *png pod nazwą "busy". Przeładuj skórkę. Powinno zadziałać, ale na 100% nie jestem pewien.
Uderz na forum, a trolle się odezwą.

 pumek Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2010 21:27    #1275
Panowie, pomóżcie. Mam taki oto problem. Mam takie dziwne cienie po krawędziach koszulek w grze. Chciałbym je zlikwidować.Dlatego poszukuję defaultowej koszulki do stylu SS'08 wraz z plikiem "effect.png" do FM08. Czyli chodzi mi chyba o plik o nazwie "default kits Ss'08". Szukałem go na Rapidshare, ale nie mogę go ściągnąć, o nie mam konta premium. Bardzo proszę o pomoc i udostępnienie tych plików, choćby przez jakiś link, ale inny niż rapidshare. Z góry dziękuje.

 dobry.adam Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2010 22:06    #1276
[quote=hidalgo]Musisz znaleźć plik graficzny z tą piłeczką i wkleić go do:
SI/FM2010/skins/SKIN NA KTÓRYM GRASZ/graphics/cursor

tam zapisujesz kursor w *png pod nazwą "busy". Przeładuj skórkę. Powinno zadziałać, ale na 100% nie jestem pewien.[/quote]

Może źle wyjaśniłem: ja nie chcę zmienić sobie ikony wewnątrz gry, a w systemie.

Czyli: potrzebuję wiedzieć, jak nazywa się i gdzie jest plik z tą ikonką (piłeczką), a następnie poznać sposób na przekonwertowanie go do takiego formatu, w którym użyję go w systemie Win XP. Albo - co mnie bardziej ucieszy - od razu dostać pliczek z tą ikonką, już skonwertowany. :)

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2010 18:28    #1277
Po ostatnim MegaPacku Kitsów klubowych oraz Kitsów reprezentacji mam dla was kolejną paczkę grafik, którą wyszperałem w internecie i wrzuciłem tu dla was na hosta.
Zawiera ona loga klubów europejskich oraz loga do rozgrywek ligowych tychże krajów a także do europejskich pucharów.
Paczka zawiera loga w rozmiarach normal oraz small
Loga prezentują się tak

Opis zawartości:

Loga Pucharów europejskich:
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Royal League
Intertoto cup

Loga klubów oraz rozgrywek ligowych:
-Albania
-Anglia
-Armenia
-Austria
-Belgia
-Białoruś
-Bośnia i Hercegowina
-Bułgaria
-Chorwacja
-Cypr
-Czechy
-Dania
-Finlandia
-Francja
-Grecja
-Hiszpania
-Holandia
-Irlandia
-Irlandia Północna
-Islandia
-Izrael
-Kazachstan
-Litwa
-Luksemburg
-Łotwa
-Macedonia
-Malta
-Mołdawia
-Niemcy
-Norwegia
-Polska
-Portugalia
-Rosja
-Rumunia
-Serbia
-Słowacja
-Słowenia
-Szkocja
-Szwajcaria
-Szwecja
-Turcja
-Ukraina
-Walia
-Węgry
-Włochy
-Wyspy Owcze

Paczkę można pobrać z dwóch źródeł:

SendSpace
Europe Logos MegaPack for FM2010

FileFront
Europe Logos MegaPack for FM2010

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2010 18:36    #1278
[quote2=dobry.adam][quote=hidalgo]Musisz znaleźć plik graficzny z tą piłeczką i wkleić go do:
SI/FM2010/skins/SKIN NA KTÓRYM GRASZ/graphics/cursor

tam zapisujesz kursor w *png pod nazwą "busy". Przeładuj skórkę. Powinno zadziałać, ale na 100% nie jestem pewien.[/quote]

Może źle wyjaśniłem: ja nie chcę zmienić sobie ikony wewnątrz gry, a w systemie.

Czyli: potrzebuję wiedzieć, jak nazywa się i gdzie jest plik z tą ikonką (piłeczką), a następnie poznać sposób na przekonwertowanie go do takiego formatu, w którym użyję go w systemie Win XP. Albo - co mnie bardziej ucieszy - od razu dostać pliczek z tą ikonką, już skonwertowany. :)[/quote2]

Musisz rozpakować(Resource Archiverem) plik skins.fmf znajdujący się w:
C:/Program Files/ Sports Interactive/Football Manager 2010/data

powinieneś gdzieś tam znaleźć folder 'cursor'

Chyba. :)
Uderz na forum, a trolle się odezwą.

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2010 18:36    #1279
[quote=dobry.adam]Czyli: potrzebuję wiedzieć, jak nazywa się i gdzie jest plik z tą ikonką (piłeczką), a następnie poznać sposób na przekonwertowanie go do takiego formatu, w którym użyję go w systemie Win XP. Albo - co mnie bardziej ucieszy - od razu dostać pliczek z tą ikonką, już skonwertowany. :)[/quote]
Aby znaleźć te piłeczki musisz wejść do:
Moje Dokumenty/Sports Interactive/Footbal Manager XXXX/skins/[nazwa skina]/graphics/icons

Następnie należy je przekonwertować na format .ico. Do tego polecam program IfranView.
Tam po prostu otwierasz daną piłeczkę i zapisujesz w dowolnym miejscu jak plik .ico.
Mam nadzieję, że zrozumiałem, o co chodzi i dobrze wytłumaczyłem.
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2010 18:38    #1280
qstosh, że Tobie się tak chce ;).
Wielkie dzięki w imieniu swoim i zapewne innych użytkowników :).

Pzdr
…(…)…

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution