Greth Bale

 PZU Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013, 13:00    #1
Witam.
Mam pytanie dotyczące ustawienia Walijczyka w linii ataku. Chciałbym abyście podpowiedzieli mi jak najlepiej wykorzystać potencjał Garetha, obecnie gra jako schodzący napastnik na prawym skrzydle, z funkcją ataku, w poleceniach ma m.in aby częściej uderzał na bramkę, podobnie jak Cris na lewym skrzydle. Problem tkwi w tym, że ogółem słabo grają skrzydłowi, choć Crisowi udaje się jako tako strzelać, jest liderem zespołu pod względem bramek, ale mogli by strzelać znacznie więcej bramek. Chciałbym abyście pomogli mi wykorzystać maxymalny potencjał Bale'a , oraz poradźcie mi jak poprawić skuteczność drużyny. Czekam na odpowiedź ;)

PS. 1 sezon gry Realem M., FM 2014

 DawidSosna Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 09:53    #2
W systemie 4-3-3 Bale mógłby grać jako lewy obrońca, ponieważ na tej pozycji rozpoczął swoją wielką karierę w Londynie. Równie dobrze może grać jako pomocnik, który wspiera środek boiska z lewej strony, lub jako jeden z dwójki najbardziej skrajnych pomocników: z lewej, wykorzystując swoją mocniejszą nogę lub z prawej, wykorzystując swoją nieco gorszą, ale także niezwykle niebezpieczną prawą nogę.

W 4-2-3-1, systemie który przez trzy lata stosował Mourinho, Bale także może pełnić rolę lewego obrońcy. Ancelotti mógłby go wystawiać także na pozycji mediapunty, na obu skrzydłach lub w środku pola, gdzie najczęściej w zeszłym sezonie ustawiał go Villas-Boas.

4-3-2-1, czyli najpopularniejsze ustawienie Ancelottiego, to powtórka z wcześniejszych ustawień: lewa obrona, lewy lub środkowy pomocnik lub jedno z dwóch miejsc mediapunty, aby wspomagać napastnika.

Na koniec, w systemach 4-4-2 czy 4-4-1-1, które także stosuje trener Realu Madryt, wszechstronność Bale’a może zostać udokumentowana. Ancelotti może ustawić go na obu stronach boiska, co więcej, jeśli Marcelo dozna urazu to może zająć jego miejsce lub jako mediapunta, który ma nieograniczoną ilość swobody.



adwokat sulejówek warszawa hurtownia wykładzin

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 29.11.2013 o godz. 10:44

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
29.11.2013 10:02    #3
Greth? :-)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.