Jak to jest z tymi dodatkami, herbami, strojami etc.?

 Alessandro_DK Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2013, 19:42    Pytanie
Hej

Moje pytanie jest może dość banalne i laickie, ale podstawą tego pytania jest to, że po pierwsze informatyk ze mnie żaden, a po drugie, w FM miałem długą przerwę, ostatnio grałem może w 2006 lub 2007.

I teraz o co mi chodzi:

Nie orientuję się, czy to normalne, że odpalając np. FM 2010 lub FM 2011 nie ma oryginalnych herbów, strojów, zdjęć? Czy tak jest tylko w piratach np. a w oryginałkach wszystko śmiga? Bo w końcu nie za bardzo łapię czy każdy z was gra bez tych wszystkich rzeczy, jak właśnie herby, oryginalne stroje etc? Tutaj na stronie szukałem jakichś dodatków, ale nie znalazłem w paczce np. wszystkich herbów, strojów ( chociażby tych najważniejszych lig jak polska, niemiecka, angielska, hiszpańska etc.). Były w większości pojedyncze pliki np. z samą ligą polską itp. Czyli co, trzeba instalować milion różnych plików, żeby gra nie była taka goła? A może jakiś patch to wszystko uzupełnia? No bo czy mając oryginał też trzeba instalować patche, żeby wyeliminować jakieś bugi i inne pierdółki? Jak to jest?

Bardzo będę wdzięczny jeśli ktoś mi wyjaśni wprost jak to jest z tymi wszystkimi kwestiami, bo bardzo bym chciał wrócić do FMa, ale chciałbym też mieć te podstawy jak właśnie herby, stroje, zdjęcia tych co ważniejszych piłkarzy... Mam wrażenie, że grając w bardzo dawne FMy/CMy nie było problemu z tym, a przynajmniej nie było chyba tak goło, ale może się mylę...

Z góry wielkie dzięki za wszelkie wskazówki, linki do ew. paczek i ogólnie za rozjaśnienie tematu.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2013 20:18    #1
W oryginałach jest tak samo, więcej nie powiem =)

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2013 20:55    #2

 tigu95 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2013 17:01    #3
siemka a jak aktualizować składy ? pomocy

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.