Jak zmienia się wzrost i waga piłkarzy w miarę upływu czasu

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014, 09:34    #1
Jak w temacie, mam całkiem ciekawego wychowanka, przyzwoite atrybuty na rygla defensywy czy OŚ, tylko problemem jest 169 cm wzrostu i 62 kg wagi. Obecnie jest w wieku 15 lat i ciekawi mnie jak bardzo może urosnąć, czy są to wartości stałe dla każdego gracza, czy losowe, określa to jakiś wzór, czy decyduje o tym przypadek? Pytanie do obeznanych w temacie.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 10:27    #2
Niektórzy zawodnicy, nawet realni, tylko niedokładnie "researchowani" też mają wzrost i wagę losową, ale mogę mówić co najwyżej o FM2010, tam pamiętam, że Iker Muniain mi urósł parę centymetrów po kilku latach - kiedyś z ciekawości zajrzałem na screeny, które zrobiłem na początku kariery, i po kilku sezonach, i rzuciło mi się to w oczy. Czyli pewnie urośnie, ale olbrzyma to z niego nie będzie. W walce o górne piłki bardziej liczy się skoczność, wzrost jest w niej również zawarty, ale dokładna wartość w centymetrach to tylko dla naszej informacji, tak przynajmniej twierdzą wszyscy znawcy =) Pamiętam też, że taki Kamil Jeleń z Wisły Kraków kiedyś w mojej karierze miał koło 190cm wzrostu, a niedawno mi utrafił się na niecałe 170 =)

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 13:30    #3
Rosną góra 3cm.

 Sidorf Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2009
Skąd: Tuszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 19:04    #4
Waga i wzrost to tylko pierdółki wpływające jedynie na wygląd gracza w 3d. Do samej gry nic nie mają. Ostatnio zatrudniłem Adriano(101 kilogramów wagi!), a biegał jak oszalały :]

 obel94 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2014
Skąd: Bieruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 19:57    #5
Co do wzrostu zgadzam sie ;) max 3-6 cm, ale z wagą jest inaczej... miałem tez kiedyś młodego kopacza, ale gdy złamał nogę i miał przerwe 7-8 miesiecy to przybrał prawie 7kg ! Fakt, że pózniej zrzucił 3kg i siła mu podrosła, ale odpowiadając na pytanie; TAK, warunki fizyczne mogą ulec zmianie :)

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 11:55    #6
Ale jak fajnie wygląda wyższy, niż dwa metry, zawodnik w trybie 3d =)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.