jaki cel???? .....

milan fan Proletariat

0
06.08.2006, 06:38    Pytanie
witam... jaki macie cel ???
wygrac lige (w tym panstwie co gracie)
wygrac puchar (w tym panstwie co gracie)
wygrac lige mistrzow
wygrac puchar uefa
wygrac mistrzosta europy
wygrac mistrzostwa swiata
doprowadzic panstwo na szczyt rankingu swiatowego
doprowadzic zespol na sam szczyt rankingu klubowego

Moim celem jest doprowadzenie zespolu na sam szczyt rankingu klubowgo
GRAM ATL.MADRYT ktory byl 123 a teraz jest na miejscu 100 po pierwszym sezonie a po drugim ... W drugim juz jestem prawie mistrzem ligi wygralem copa de la rey i jestem w cwiercfinale ligi mistrzow!!!!!! :-)

tomai Proletariat

0
06.08.2006 06:45    #1
jA mam cel sprowadzic jakies gwiazdy

Post pomocny

milan fan Proletariat

0
06.08.2006 06:48    #2
do jakiej druzyny chcesz sprowadzic gwiazdy???

Post pomocny

marcinnnnn Proletariat

0
06.08.2006 07:22    #3
a ja gram portsmouth, celem ejst wygrana liga mistrzow i szczyt rankingu klubowego. 1 sezon 3 miejsce w PL, 2 sezon 1 miejsce w PL i cwiercfinal LM, 3 sezon 1 miejsce w PL, puchar anglii i polfinal LM, 4 sezon - zobaczymy :)

Post pomocny

tomai Proletariat

0
06.08.2006 08:09    #4
milan fan do legi

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2006 10:34    #5
Suuuuuper.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.