Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2011 15:49    #1061
Ponawiam prośbę:
Ja szuka klubu o następujących wymaganiach:
-niska liga
-Angielska Włoska Hiszpańska lub Niemiecka
-klub bez historii chce go tworzyć od podstaw ;)
-bez długów

Pomóżcie

 Maxelek Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2011
Skąd: Trzcianka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2011 18:36    #1062
Grałem Barcą, Manchesterem, Arsenalem, Liverpoolem, Chelsea itp.

Nudzi mnie już to ciągłe przegrywanie (ostatnio Hull City) Prosiłbym was o jakiś dobry klub, ze sporym budżetem transferowym, którym się łatwo i przyjemnie gra, dzięki ... Obojętnie jaka liga.

FM 2011

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.05.2011 o godz. 18:37

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2011 18:54    #1063
@Maxelek Malaga, Napoli, B. Dortmund(mało na transfery), Tuluza, Man City(finanse), Sunderland, nie wiem jakie klimaty lubisz ;)

Chciałbym pograć zespołem z słabych, europejskich lig(zespół z pierwszej 3) typu Ekranas Poniewież z Litwy, finanse chciałbym w miare(aby klub nie był warty około 500tyś.., stadion itp nie ma znaczenia) by Ci słabsi zawodnicy z innych lig równie słabych chcieli do mnie przechodzić..FM 11, Winter patch, 11.3, wykluczam z tych słabszych lig najlepsze, typu białoruska, chorwacka, polska:], Skandynawskie...

Myślałem nad Bułgarią, CSKA, Levski, Litex?Jeżeli tu osiądę, chciałbym jakąś pomoc od kogoś :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 18.05.2011 o godz. 18:57

Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 Maxelek Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2011
Skąd: Trzcianka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2011 20:08    #1064
A jakiś zespół co gra kontratakami ? Bo taki by mi odpowiadał :) Szybki musi byc ;)

@PDrasta
Właśnie takie klimaty lubię :) Niestety doradzi nie dam rady ^^ Ale jak chcesz w słabszej lidze grac to koniecznie ściągnij Yurchenke do siebie :) Belgijska może byc fajna

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.05.2011 o godz. 20:11

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2011 21:23    #1065
Właśnie mam zamiar kupić Titiego, za śmieszne pieniądze i Yurchenke(połowe ataku juz mam) Belgijska?Nie bardzo mnie satysfakcjonuje, bo tam łatwo można awansować do LE słabszym zespołem, Standard, Anderlecht, Genk, Gent, Club Brugge mają zazwyczaj miejsce w pucharach, reszta słabszych zespolow od reszty wyraźnie odstępuje, zawodnicy nie bardzo chcą przechodzić..Wolałbym atakować LM ze słabszymi zawodnikami, cieszyć się z każdego miliona, no i zdecydowanie zachęcać widzów(w Belgii pewnie większość stadionów zapełniona ponad 50-60%? ;) Ale może się skuszę, czemu nie :) Jakie kluby proponujesz? Nie z tych głownych faworytów do tytułu
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 Maxelek Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2011
Skąd: Trzcianka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2011 23:09    #1066
@PDrasta

Podam Ci parę propozycji :)

- APS Panthrakikos Komotinis

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2011 17:09    #1067
Powiem Ci, że grałem w Islandii KR, Finnbogason - swietny napastnik jak na tamtejsze warunki.Półzawodowy stasu wyklucza kupowanie zawodników z klubów podobnych/troszke słabszych(o lepszych od mojego nie wspomnę) Doszedłem w pierwszym sezonie do 4. rundy kwalifikacyjnej LE i dalej półzawodowy(chyba awans do grupy daje zmianę statusu)W Rumunii grałem Rapidem Bukareszt, dobry, duży klub lecz Rumunia nie podoba mi się, bo jest tam kilka zespolow, które mają zapewniony początek(Tak jak w Grecji - Olympiakos, Panathinaikos, PAOK, AEK, Aris) Może to i dobrze, gdyż liga stoi na wysokim poziomie, a ''benjaminki europy'' nie zaniżają statusu)Ale ta Islandia ciągle mnie zachęca, tylko trudno jest awansować do fazy grupowej bez możliwości transferów[lepszych..]Poza tym jest [o ile mi wiadomo, ja nie sprowadzałem zawodnikow spoza Europy, tylko z obywatelstwem np Malta/Brazylia]tak jak w Anglii potrzebne pozwolenie na pracę, co baardzo utrudnia sprowadzenie zawodników do takich słabszych klubów..Bilety do Reykjawiku kupione - już nie ma odwrotu!Statystyki będę pokazywał w temacie do tego przeznaczonym, dzięki za pomoc;)
PS. Jeżeli masz doświadczenie w takich słabszych klubach(np Islandia) możesz się odezwać poprzez priva; )
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 jasiek77 Partyzant

Postów: 214
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2011
Skąd: Słwaęcin-zachodniopomorskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2011 09:59    #1068
Wtam chciłbym się dowiedzieć jakie budżety na początku sezonu mają: FC Barcelona , Hercules Alicante, Blackpool,Espanyol Barcelona,FC Bayern,FC Liverpool,CSKA Moskwa ,Villareal . Oczywiście na patchie 10.3 , z góry dziękluje za pomoc.

 exeter_city Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2011 10:53    #1069
Witam. Gram 2 sezon Southampton, lecz chciałem rozpocząć 2 grę, trochę muszę odpocząć od Świętych, choćby na tydzień. Szukam fajnego klubu Premierleague. Patrzyłem i Blackburn jest ciekawy, raczej niech to będzie klub ze środka lub końca tabeli. Polecicie coś ?

 PZU Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2011 11:04    #1070
Newcastle fajnie się gra. Mają na starcie budżet około 30 mln euro (łatka 11.3) I mają w składzie kilku dobrych zawodników, choćby Ben Arfe, czy Jose Enrique. Na prawdę polecam.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.