Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Apollon Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2010
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2010 17:08    #161
Moglibyście mi doradzić jakąś drużynę bo nie wiem kim zacząć, najlepiej Francja, Niemcy, Hiszpania, Anglia lub Włochy,choć to ostatnie najmniej mnie interesuje ze względu na ograniczenia transferowe. Jakaś średnia drużyna z ciekawym składem i sporym zastrzykiem finansowym? nie musi grać w 1 lidze ;) Nie musi też grać w żadnych pucharach.

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2010 17:33    #162
Hercules Alicante. Masz 15 mln i dobry sklad

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2010 00:53    #163
szukam sredniego klubu z czolowych licz europejskich z ktorym po pewnych (moze nie jakis wielkich zmocnienach) po 2-3 latach powalcze o mistrza kraju z dobrymi mlodymi graczami oraz dobrymi lub bardzo dobrymi finansami.jakies propozycje?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Dawid0328 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Ińsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2010 18:48    #164
Hmm... Borussia Dortmund, FC Koeln (sam gram zdobyłem mistrzostwo w pierwszym sezonie, typowani na 13. miejsce), Lazio

 Apollon Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2010
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2010 21:13    #165
AS Monaco, kopalnia talentów :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2010 o godz. 21:13

 damiaanoo Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2010
Skąd: eN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2010 21:19    #166
hmm nie wiem czy moje pytanie zamieszczam w dobrym temacie ale wiąże sie z pracą w klubie.
przez 3 sezony grałem w Polonii Warszawa zdobyłem raz wicemistrza 2 razy mistrzostwo raz puchar polski i raz puchar UEFA i teraz chciałem zmienić klub ale to jest chyba nierealne ;|

dla sprawdzenia dodałem innego managera w lidze angielskiej do West Ham'u i zrezygnowałem po 5 dniach pracy i złożyłem tam podanie tym, którym gram i lipa odrzucili, a co ciekawe manager który pracował przez 5 dni w West Ham'ie pozostał bez pracy i akurat Man City straciło trenera i komu złożyło oferte - nie mnie a zdobyłem jakby nie było puchar UEFA i 2 razy mistrzostwo polski i puchar polski tylko temu managerowi który pracował tylko 5 dni w klubie xD dziwne a mam juz reputacje kontynentalna. wiec proszę o pomoc bo sam już nie wiem czego to jest wina.
I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air.

 Dawid0328 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Ińsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2010 20:17    #167
Jak odejdziesz wtedy twój nowy klub nie będzie musiał płacić staremu odszkodowania. Może będzie łatwiej

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2010 20:30    #168
[quote=damiaanoo]hmm nie wiem czy moje pytanie zamieszczam w dobrym temacie ale wiąże sie z pracą w klubie.
przez 3 sezony grałem w Polonii Warszawa zdobyłem raz wicemistrza 2 razy mistrzostwo raz puchar polski i raz puchar UEFA i teraz chciałem zmienić klub ale to jest chyba nierealne ;|

dla sprawdzenia dodałem innego managera w lidze angielskiej do West Ham'u i zrezygnowałem po 5 dniach pracy i złożyłem tam podanie tym, którym gram i lipa odrzucili, a co ciekawe manager który pracował przez 5 dni w West Ham'ie pozostał bez pracy i akurat Man City straciło trenera i komu złożyło oferte - nie mnie a zdobyłem jakby nie było puchar UEFA i 2 razy mistrzostwo polski i puchar polski tylko temu managerowi który pracował tylko 5 dni w klubie xD dziwne a mam juz reputacje kontynentalna. wiec proszę o pomoc bo sam już nie wiem czego to jest wina. [/quote]

Przynajmniej u mnie w grze pierwszeństwo zawsze mają menadżerowie, którzy są ulubieńcami kibiców :) np. Czesław Michniewicz w Lechu :P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.11.2010 o godz. 20:31

 Yerdek Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Gdańsk / Krasnosielc
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2010 11:24    #169
Witam,
szukam klubu, który spełnia następujące warunki:
- klub, który NIE występuje w ligach angielskich, niemieckich, włoskich, francuskich, hiszpańskich, holenderskich, polskich.
- klub, który NIE gra w pucharach europejskich
- średniak lub faworyt do awansu z niższej ligi
- posiadający reputację, która umożliwia ściągnięcie z wolnego transferu zawodników pokroju Fidela Martineza, Ahmeda Soukouna, Michael Rensing, Fabian Carini... itp.
- posiadający bazę treningową na przeciętnym poziomie (chcę ją sam rozbudować)
- posiadający kilku dobrych piłkarzy, o których można by oprzeć budowanie składu
- nie posiadający jakiegoś gigantycznego długu.
- klub występujący w lidze, w której nie gra się jakiejś ogromnej liczby spotkań w sezonie (warunek nie konieczny do spełnienia)

Chciałbym zagrać tym klubem kilkanaście sezonów, więc możliwość budowy drużyny praktycznie od zera, ale tak, żeby nie musieć walczyć o każdy punkt w pierwszym sezonie, byłaby mile widziana. Chciałbym, żeby liga była o średniej reputacji, tak, że samo zakwalifikowanie się do LM byłoby sukcesem... :)

EDIT: Football Manager 2011

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.11.2010 o godz. 11:28

 bugi42 Młody aktywista

Postów: 492
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2010
Skąd: Tam, gdzie tysiące jezior...
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2010 16:44    #170
Szukam klubu w FM-ie 2011:
-który walczy o Europejskie Puchary tzn. Eliminacje (obojętnie która runda)
-który jest jednym z faworytów, jakiejś średniej lub słabej ligi
-gdzie niektórzy Polacy byliby realnym i niezłym wzmocnieniem
-który nie ma długów, lub jakiś mały
-który ma niezły budżet transferowy i płacowy

To może być każdy klub europejski, byleby nie był z silniejszej ligi, nawet z lig które są dostępne tylko po wgraniu tego dodatku: http://www.cmrev(...)ues.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.11.2010 o godz. 18:22

...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.