Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2012 21:42    #2501
Pyskaty Feyenord, Vitesse, może Sunderland i Sevilla bądz Villarreal
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2012 21:48    #2502
@Zymon szczerze mówiąc nie myślałem o holenderskiej :). mogę spróbować, co do Sevilli i Villarealu nie wiem czy nie za łatwo. Sunderland też może być ciekawy, ale czekam na dalsze propozycje jakby co, chociaż zaraz sprawdzę podane kluby :).

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2012 22:11    #2503
[quote=Salim]Szukam obrzydliwie bogatego klubu spoza Europy.
Fajnie byłoby jakby miał niezłą reputację razem z tymi pieniędzmi ;)

poproszę o jak najszybszą odpowiedź ;)[/quote]
Podbijam ;)

 jacob_93 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2010
Skąd: Skarżysko - Kamienna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2012 23:37    #2504
[quote=Zielone Jabłuszko]Szukam kogoś z Francuskiej albo Niemieckiej ligi, kogoś kim się świetnie gra i wciągnie mnie na wiele wiele dni bo straciłem sens fma :P [/quote]

Rennes, Bordeaux, Montpellier, Borussia Moenchengladbach, Koln

 barteek090 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2012 01:20    #2505
[quote=SmuG]Poszukuję klubu który pozwoli mi odnaleźć sens gry w FM 12. [/quote]

Leeds United, Cartagena, Torino lub St. Mirren.

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2012 06:47    #2506
[quote2=barteek090][quote=SmuG]Poszukuję klubu który pozwoli mi odnaleźć sens gry w FM 12. [/quote]

Leeds United, Cartagena, Torino lub St. Mirren.[/quote2]


Moze dla odmiany liga Ukrainska? Proponuje moj obecny klub czyli arsenal Kijow, na poczatku jest przyzwoita sumka na transfery, a potem to zalezy od nowego zarzadu ktory Ciebie zatrudnia, warto sprobowac i powalczyc o wyzsze miejsca a w przyszlosci o mistrzostwo z Szachtarem.

 feanorr Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2012 15:42    #2507
Po tułaczce w najróżniejszych ligach Europy chciałbym zakotwiczyć w naszej polskiej lidze. Szukam klubu z Ekstraklasy albo I ligi z ciekawym składem, mile widziana przyzwoita infrastruktura choć niekoniecznie. Myślałem nad Zawiszą albo Koroną Kielce czy Zagłębiem Lubin. Proszę was o jakieś ciekawe propozycje.

 SebolOsW Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2012 16:07    #2508
[quote=feanorr]Po tułaczce w najróżniejszych ligach Europy chciałbym zakotwiczyć w naszej polskiej lidze. Szukam klubu z Ekstraklasy albo I ligi z ciekawym składem, mile widziana przyzwoita infrastruktura choć niekoniecznie. Myślałem nad Zawiszą albo Koroną Kielce czy Zagłębiem Lubin. Proszę was o jakieś ciekawe propozycje.[/quote]

Ja w FM 2011 zacząłem grać Ruchem Chorzów i muszę przyznać, rozgrywka ciekawa. W porządku są obiekty, stadion ciut mały, dług, ale nie specjalnie duży, i niesamowity Maciej Jankowski. Chłopak w sparingach strzelił 4 bramki DC. United i 3 bramki Estudiantes. W lidze, po dwóch meczach ma trzy bramki. Generalnie cieszę się, że cofnąłem się do FM 2011. Pozdrawiam.
Més que un club. Visca el Barça.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2012 19:39    #2509
[quote=Pyskaty]bry ;).
szukam klubu z następującymi wymaganiami:
- dobra liga eurpejska, (oprócz włoskiej)
- co najmniej dobra baza treningowa,
- co najmniej dobre obiekty młodzieżowe,
- średniak w owej lidze,
- jakiś talenciak i ogarnięty gracz w wybranej drużynie.
Myślałem o grze Atlethic Bilbao. Grałem już Napoli (3 sezon/y, znudziło mi się jednak już). Grałem też Lechem (2 sezony, ale nuda po wygrywaniu Ekstraklasy w której za dużej konkurencji nie mam).

P.S. Jeśli grał ktoś Atlethic Bilbao prosiłbym o wypowiedź :P.[/quote]

Podbijam FM 12 ;).

 feanorr Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2012 13:50    #2510
[quote2=Pyskaty][quote=Pyskaty]bry ;).
szukam klubu z następującymi wymaganiami:
- dobra liga eurpejska, (oprócz włoskiej)
- co najmniej dobra baza treningowa,
- co najmniej dobre obiekty młodzieżowe,
- średniak w owej lidze,
- jakiś talenciak i ogarnięty gracz w wybranej drużynie.
Myślałem o grze Atlethic Bilbao. Grałem już Napoli (3 sezon/y, znudziło mi się jednak już). Grałem też Lechem (2 sezony, ale nuda po wygrywaniu Ekstraklasy w której za dużej konkurencji nie mam).

P.S. Jeśli grał ktoś Atlethic Bilbao prosiłbym o wypowiedź :P.[/quote]

Podbijam FM 12 ;).[/quote2]

RC Lens, Granada, Newcastle

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.