Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 szczypior1997 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 19:32    #2691
Fm 2012 Chciałbym zagrać druzyna która występuje w Lidze Europejskiej i może w niej troche namieszać. Drugi warunek to druzyna z ktora moge wejsc do ligi mistrzów obojetnie jakia liga mile widziana hiszpanska angielska niemiecka włoska

 baszczu17 Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 19:37    #2692
[quote=szczypior1997]Fm 2012 Chciałbym zagrać druzyna która występuje w Lidze Europejskiej i może w niej troche namieszać. Drugi warunek to druzyna z ktora moge wejsc do ligi mistrzów obojetnie jakia liga mile widziana hiszpanska angielska niemiecka włoska[/quote]
Udinese,Atletico Madryt,Schalke

 szczypior1997 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 20:06    #2693
Szukam drużyny z która mozna odnieść jakis skuces z młoda kadrą wyrównanów umiejetności ok. 140 sredniak ligi albo spadkowicz ewentualnie jakas drugoligowa trzecioligowa

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.03.2012 o godz. 20:16

 witja Partyzant

Postów: 227
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.03.2012 14:39    #2694
[quote=witja]Witam, potrzebuje Waszej pomocy :D
Rozegrałem właśnie sezon Sandecją, można powiedzieć, że bylem niepokonany i chyba to mnie znudziło.
Szukam klubu z niższych klas rozgrywkowych, który zapewni mi ciekawą i atrakcyjna rozgrywke. Najlepiej jeśli byłby to klub z Niemiec, Holandii, Francji.
Ale nie mam jakiegoś ściśle określonego państwa.
Chciałbym żeby w klubie byli w miare uzdolnieni piłkarze w tym wychowankowie, dobre zaplecze finansowe.
Z góry dzieki za pomoc.
Wybaczcie, że mało składnie napisane ale nie wiem czemu tak mi sie napisało.
[/quote]
Ktoś jeszcze kogoś poleci? Dobrze by było gdyby dany klub miał wszystkie kitsy loga i face'y. Albo dostępne do ściągnięcia.

 feanorr Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 15:24    #2695
Witam
Myślę nad powrotem do Hiszpani, konkretnie nad Athletic Bilbao, ale tam podobno mogą grać tylko Baskowie. To prawda?

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 15:37    #2696
Prawda.
lucasinho.blox.pl

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 16:05    #2697
[quote="witja"][quote=witja]Witam, potrzebuje Waszej pomocy :D
Rozegrałem właśnie sezon Sandecją, można powiedzieć, że bylem niepokonany i chyba to mnie znudziło.
Szukam klubu z niższych klas rozgrywkowych, który zapewni mi ciekawą i atrakcyjna rozgrywke. Najlepiej jeśli byłby to klub z Niemiec, Holandii, Francji.
Ale nie mam jakiegoś ściśle określonego państwa.
Chciałbym żeby w klubie byli w miare uzdolnieni piłkarze w tym wychowankowie, dobre zaplecze finansowe.
Z góry dzieki za pomoc.
Wybaczcie, że mało składnie napisane ale nie wiem czemu tak mi sie napisało.
[/quote]
Ktoś jeszcze kogoś poleci? Dobrze by było gdyby dany klub miał wszystkie kitsy loga i face'y. Albo dostępne do ściągnięcia.[/quote]
Polecam Energie Cottbus, mają Bittencourt'a i Kobylańskiego. Do tego fajna i wyrównana kadra

 cubsonart Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 18:15    #2698
szukam klubu na nowa rozgrywke, gdyz w aktualnej mam juz sezon 2018 i troche za duzo newgenow jak dla mnie..

wymagania to :
- klub na wiele lat (15-20)
- najlepiej liga adelante, 2. bundesliga lub jupiler league (2.liga holenderska)
- klub sredni lub slaby jak na swoja lige, tak zeby nie awansowac w pierwszym sezonie
- bez wielkiej kasy, jakis sredniak pod tym wzgledem
- najlepiej jakby kadra byla mieszanka doswiadczenia i mlodosci
- minimum 1 fajny grajek ktorego za 4-5 lat sprzedam za pare milionow euro.

myslalem nad xerez, deportivo alaves (2. liga hiszpanska), tsv 1860 monachium, erzgebirge aue, sc cambuur leeuwarden

prosze o propozycje a takze jesli ktos gral klubami ktore wymienilem o ogolne wrazenia z gry

 TheDoc Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 18:30    #2699
Zainspirowany poradnikiem Jacko o planowaniu kariery sam chciałbym zbudować zespół od podstaw. Trochę głupio mi jednak kopiować dokładnie pomysł i brać Celte Vigo. Dlatego szukam podobnego klubu z małymi wymaganiami:

- stadion w miarę pojemny (miło by było 20-30k+)
- dobra szkółka juniorów
- najlepiej 2 liga

(Chociaż i tak pewnie skończy się na tej Celcie ;) )

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 19:13    #2700
[quote="cubsonart"]szukam klubu na nowa rozgrywke, gdyz w aktualnej mam juz sezon 2018 i troche za duzo newgenow jak dla mnie..

wymagania to :
- klub na wiele lat (15-20)
- najlepiej liga adelante, 2. bundesliga lub jupiler league (2.liga holenderska)
- klub sredni lub slaby jak na swoja lige, tak zeby nie awansowac w pierwszym sezonie
- bez wielkiej kasy, jakis sredniak pod tym wzgledem
- najlepiej jakby kadra byla mieszanka doswiadczenia i mlodosci
- minimum 1 fajny grajek ktorego za 4-5 lat sprzedam za pare milionow euro.

myslalem nad xerez, deportivo alaves (2. liga hiszpanska), tsv 1860 monachium, erzgebirge aue, sc cambuur leeuwarden

prosze o propozycje a takze jesli ktos gral klubami ktore wymienilem o ogolne wrazenia z gry[/quote]

Alaves gra w 3 lidze.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.