Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 xBogoriax Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2012 01:58    #2951
[quote="Tome888"]Chciałbym sobie zagrać jakimś klubem może nie z niższych lig angielskich czy włoskich, ale na pewno jakimś średnim klubem w słabszej/egzotycznej lidze. I tu mam pytanie. Czy w Europie w ligach bardziej egzotycznych (Bułgaria, Serbia, Finlandia, Białoruś itd.) któryś z klubów ma jakiś dobry klub patronacki (najlepiej z niezłymi talentami) typu Barcelona, Man City, Chelsea itd. (oczywiście nie musi być najwyższa półka, ale np. CSKA, Tottenham, Sevilla, Napoli itd.). Kiedyś się nad tym zastanawiałem i bardzo mnie to ciekawi.
Dzięki z góry za odp.[/quote]

Możesz spróbować Karpaty Lwów (Ukraina). Patronem jest Szachtar, więc można wypożyczyć niezłych piłkarzy, do tego klub gra już w pierwszym sezonie w el. do LE.

 karimjaro Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2012 10:29    #2952
Po polecanym Wolverhampton Wanderers kolej na Real Sociedad, w drużynie wiele ciekawych twarzy. Prowadzę drużynę 3 sezon przejąłem ją w strefie spadkowej 3 kolejki przed końcem, utrzymałem się, sezon później 10 msc, kolejny sezon 5 msc.

Ciekawi zawodnicy w 3 sozonie wartość wzrosłą duuużo: Griezmann (80mln zł), Inigo Martinez(38 mln zł), Asier lllarramendi (30mln zł), Xabi Prieto(25mln zł), David Zurutuza(23mln zł), ciekawi zawodnicy barca,real,valencia co chwilę składają mi propozycje kupna ;)

Po drodze również wygrany Puchar Hiszpanii, przejście fazy grupowej w Lidze Europy i odpadnięcie w kolejnej rundzie z Lyonem.

Przez cały okres na transfery wydałem z 10 mln, wszystkich których ściągam to głownie kończące się kontrakty i to nie byle jacy zawodnicy. Jak przejmowałem klub był ok 105 msc w rankingu.
Dzięki mały wydatkom budżet klubu sporo wzrósł, jak przejmowałem wynosił ok 30 mln zł, obecnie jest to ok 130 mln zł.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 05.05.2012 o godz. 10:33

 wuja1112 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2012 13:13    #2953

 Campeones Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Skąd: Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2012 23:10    #2954
Siemka.

Poszukuję klubu który ma na transfery min. 5mln. (E). Liga ANGIELSKA, WŁOSKA, HISZPAŃSKA.

Chodzi mi o średniaka który nie będzie faworytem do rozgrywek. Najlepiej żeby już w I sezonie grał w europejskich pucharach, ale to już nie koniecznie.

 kosa1333 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2012 23:29    #2955
@Campeones
Aston Villa, Everton, Newcastle, WBA

 Campeones Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Skąd: Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2012 00:25    #2956
A ja bym jeszcze spytał o Malagę, jak z kasą w następnych sezonach, jakie ustawienie wydaję się być optymalne na tą drużynę?

Pomożecie? :/

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2012 07:49    #2957
Siema. Szukam klubu pod taktykę 4-1-2-2-1 (defensywy pomocnik, dwòch środkowych pomocnikòw, dwòch skrzydłowych i napastnik). Szukam klubu z dużą ilością talentôw ponieważ na nich lubię i będę opierał grę zespołu. Liga nieważna byleby to nie był jakiś bardzo dobry klub typu Barcelona, Manchester. Po co powiedziałem pod jaka taktykę? Bo zależy mi żeby klub miał dwóch dobrych, młodych skrzydłowych z dobrym wykanczaniem akcji (ważne)

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2012 09:06    #2958
PS: "Czysty FM" (nie mam uaktualnień)

 GrzegorzK Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2012 10:46    #2959
[quote="Tome888"]Siema. Szukam klubu pod taktykę 4-1-2-2-1 (defensywy pomocnik, dwòch środkowych pomocnikòw, dwòch skrzydłowych i napastnik). Szukam klubu z dużą ilością talentôw ponieważ na nich lubię i będę opierał grę zespołu. Liga nieważna byleby to nie był jakiś bardzo dobry klub typu Barcelona, Manchester. Po co powiedziałem pod jaka taktykę? Bo zależy mi żeby klub miał dwóch dobrych, młodych skrzydłowych z dobrym wykanczaniem akcji (ważne)[/quote]

Włoska fiorentina ma kilka fajnych talentów (Babacar - jeden z największych talentów FM wg. mnie ; Ryder Matos ; Carraro ; Ljajic ; Jovetic i wielu innych) Skrzydłowych też jest kilku ciekawych (Vargas, Marchioni, Lazzari, Cerci). Pięta achillesa w tym klubie jest brak dobrego napastnika (jest Gilardino, ale potem długo długo nic) węc grając 1 napastnikiem sprawdzilby się. Defensywny podocnik to oczywiście Montolivo - zawsze gra jak nadchniony i staram sie go zawsze ściągnąć, gdziekolwiek gram :D.

 GrzegorzK Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2012 10:52    #2960
[quote="Campeones"]Siemka.

Poszukuję klubu który ma na transfery min. 5mln. (E). Liga ANGIELSKA, WŁOSKA, HISZPAŃSKA.

Chodzi mi o średniaka który nie będzie faworytem do rozgrywek. Najlepiej żeby już w I sezonie grał w europejskich pucharach, ale to już nie koniecznie.[/quote]

Haha znowu nasuwa mi się Fiorentina :p:p. Na transfery 6 mln. prognoza mediów 8 miejsce, ale potencjał jest na pierwszą 5 jak się dobrze zawodników poukłada. LE oraz LM co prawda nie ma, ale to nawet lepiej, bo 1 sezon zawsze lepiej jest poznać zawodników niż rzucać ich od razu na głęboką wodę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.