Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2010 16:23    #311
Nie będę może zbyt oryginalny, ale chciałbym odzyskać radość z gry...

Grałem 5 sezonów Wisłą i jakoś mi się znudziło. Szukam jakiegoś średniaka, dla którego najlepsi piłkarze z naszej ligi będą realnym wzmocnieniem i który będzie posiadał jakieś fundusze, żeby takich piłkarzy sprowadzić. Jedyny wymóg ro Europa. Jakieś pomysły?

 paszczakk Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2010
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2010 16:35    #312
[quote=Slayer Warszawa]Graj Derby, dobry zespół na zapleczu Premiership, dobry skład.[/quote]
Skorzystam dzięki!!

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2010 16:54    #313
witam gram w fm2008(bez patchy).Poszukuje klubu
1-ktory ma reputacje krajowa lub kontynentalna(nie globalna)
2-ktory moze(lecz nie musi) grac w lidze europejskiej(pucharze UEFA),Liga Mistrzow ewentualnie
3-ktory liczy sie o mistrzostrwo w lidze lecz od dluzszego czasu niemoze wygrac ligi
4-z dobrym skladem
5-moze byc paru zdolnych juniorow
6-z dobra baza treningowa
Interesuja mnie ligi:wloska,hiszpanska,angielska,holenderska,portugalska,francuska
moze byc to jakis znany klub ktory dawno nic nie osiagnal mysle o Arenalu lub Valencii? a jak wy uwazacie?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2010 17:53    #314
Włochy: Palermo, Roma, Napoli lub Udinese (?)
Hiszpania: Villarreal, Sevilla czy Valencia
Anglia: Arsenal, Man City, Liverpool, Tottenham
Holandia: Feyenoord, Heerenveen (?)
Portugalia: Braga, Sporting
Francja: St Etienne, Touluse, Rennes, PSG

To czas na mnie:
Ja nie lubie jak mam wszystko podane na tacy. Nigdy nie grałem Barceloną, Realem czy Chelsea dlatego mnie to nie interesuje. Nie lubie też dużo pracy. Chciałbym objąć klub który zbudowałbym od praktycznie podstaw, w takiej lidze rozwijającej, nie Hiszpania czy Anglia. Wiem że widziwiam ale właśnie lubie takie ligi jak Wyspy Salomona (gralem w FM10) czy Somalia (teraz w FM11).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.12.2010 o godz. 18:40

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2010 20:10    #315
[quote=Macias]Nie będę może zbyt oryginalny, ale chciałbym odzyskać radość z gry...

Grałem 5 sezonów Wisłą i jakoś mi się znudziło. Szukam jakiegoś średniaka, dla którego najlepsi piłkarze z naszej ligi będą realnym wzmocnieniem i który będzie posiadał jakieś fundusze, żeby takich piłkarzy sprowadzić. Jedyny wymóg ro Europa. Jakieś pomysły?[/quote]

Może Bari? Heerenveen? Malaga? National (Portugalia)? Birmingham? Hearts? Nantes? Montpellier? BATE ? :)

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2010 20:50    #316
[quote2=jordaneq][quote=Macias]Nie będę może zbyt oryginalny, ale chciałbym odzyskać radość z gry...

Grałem 5 sezonów Wisłą i jakoś mi się znudziło. Szukam jakiegoś średniaka, dla którego najlepsi piłkarze z naszej ligi będą realnym wzmocnieniem i który będzie posiadał jakieś fundusze, żeby takich piłkarzy sprowadzić. Jedyny wymóg ro Europa. Jakieś pomysły?[/quote]

Może Bari? Heerenveen? Malaga? National (Portugalia)? Birmingham? Hearts? Nantes? Montpellier? BATE ? :)[/quote2]
Oprócz Malagi i Birmingham to chyba reszta klubów nie będzie miała aż takich pieniędzy? :)
Mówię o najnowszym uaktualnieniu wraz z modyfikacją budżetów z cmrev.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.12.2010 o godz. 21:50

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2010 22:19    #317
A no tak. Nie doczytałem o funduszach :)
To może Alkmaar, Sporting albo Stuttgart?

 DonNecro Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2010
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2010 19:31    #318
[quote=realista_9]Zastanawiam sie nad gra Zenitem albo CSKA Moskwa ale mam małe pytanie czy w lidze rosyjskiej sa jakies ograniczenia?

[/quote]
Max 6 obcokrajowców jednocześnie na boisku, dlatego nie polecam Zenitu.

Szukam klub z dość znanym składem, dibrą akademią i najlepiej grającym na zapleczu którejś z dużych lig(Anglia, Hiszpania, Włochy etc.) Do tego mile widziany spory budżet wynagrodzeń.

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2011 21:26    #319
Anglia: Leeds, Middlesborough
Hiszpania: Celta Vigo, Betis
Włochy: Siena, Atalanta

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.01.2011 o godz. 21:27

 Dagome Partyzant

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2010
Skąd: Strzyżów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2011 12:08    #320
Charlton czy Millwall ??? Którym klubem gra się przyjemniej ?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.