Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 mixuz Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 14:32    #3471
Mam pytanie jak z pieniędzmi na transfer w Feyenordzie? Szukam właśnei klubu pokroju Feneyordu który ma na transfery 5-10mln. Obojętnie jaka liga byleby Europa.

 itsInstynkt Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 18:17    #3472
Szukam klubu który ma względnie duży stadion, najlepiej nie ma długów(lub ma małe), budżet transferowy obojętny, co najważniejsze w lidze która będzie z europy oraz będę musiał się wysilić żeby coś ugrać.
Za wzór może tutaj posłużyć Motherwell którym świetnie mi się grało, lecz liga szkocka sama w sobie jest za słaba i zmiatałem wszystkich oponentów z powierzchni ziemi, dlatego szukam nowego wyzwania.

 Gekon Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 18:25    #3473
Goraco polecam Karlsruhe SC z 3 bundesligi bardzo fajnie sie gra gram z kumplem on gra Alemannia Aachen i jestesmy na dwoch pierwszych miejscach jeszcze raz goraco polecam.

 exeter_city Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 18:32    #3474
Klub z jakieś ciekawej ligi.
Najlepiej z reputacją w kraju, z fajną ekipą, z dobrymi finansami. i 1-2 gwiazdami reprezentacji. Np. Palermo i Balzaretti. Gram nimi ale nie wiem czy nie znalazłbym coś ciekawszego.

GRał ktoś Palermo ??

 Krystian168 Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2008
Skąd: Czersk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 18:38    #3475
[quote="itsInstynkt"]Szukam klubu który ma względnie duży stadion, najlepiej nie ma długów(lub ma małe), budżet transferowy obojętny, co najważniejsze w lidze która będzie z europy oraz będę musiał się wysilić żeby coś ugrać.
Za wzór może tutaj posłużyć Motherwell którym świetnie mi się grało, lecz liga szkocka sama w sobie jest za słaba i zmiatałem wszystkich oponentów z powierzchni ziemi, dlatego szukam nowego wyzwania.[/quote]

Southampton

 Kopaczyna3 Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 00:40    #3476
Potrzebny klub, ligowy średniak, ok 15 mln zł na transfery lub trochę więcej. Liga nie najmocniejsza, pokroju holenderskiej :D odpadają ligi typu anglia, włochy itp. Dobrze by było gdyby klub miał kilku utalentowanych grajków i jakieś ligowe gwiazdy ;p

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 02:36    #3477
Dnipro, Zagrzeb.

 022 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 02:55    #3478
[quote="itsInstynkt"]Szukam klubu który ma względnie duży stadion, najlepiej nie ma długów(lub ma małe), budżet transferowy obojętny, co najważniejsze w lidze która będzie z europy oraz będę musiał się wysilić żeby coś ugrać.
Za wzór może tutaj posłużyć Motherwell którym świetnie mi się grało, lecz liga szkocka sama w sobie jest za słaba i zmiatałem wszystkich oponentów z powierzchni ziemi, dlatego szukam nowego wyzwania.[/quote]

Idealnie do opisu pasuje Vfb Stuttgart polecam.

 Kopaczyna3 Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 21:20    #3479
A jakies inne propozycje ?? grałem groningen, było ciekawie ale na nowym uaktualnieniu to juz nie ta sama druzyna ;/

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 22:43    #3480
[quote="Kopaczyna3"]Potrzebny klub, ligowy średniak, ok 15 mln zł na transfery lub trochę więcej. Liga nie najmocniejsza, pokroju holenderskiej :D odpadają ligi typu anglia, włochy itp. Dobrze by było gdyby klub miał kilku utalentowanych grajków i jakieś ligowe gwiazdy ;p[/quote]

FC Utrecht, Motnpellier HSC

[quote="itsInstynkt"]Szukam klubu który ma względnie duży stadion, najlepiej nie ma długów(lub ma małe), budżet transferowy obojętny, co najważniejsze w lidze która będzie z europy oraz będę musiał się wysilić żeby coś ugrać.
Za wzór może tutaj posłużyć Motherwell którym świetnie mi się grało, lecz liga szkocka sama w sobie jest za słaba i zmiatałem wszystkich oponentów z powierzchni ziemi, dlatego szukam nowego wyzwania.[/quote]

FC Utrecht, Freiburg

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.