Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 16:06    #3551
[quote="AleCzemuNie"]Mam 2 prośby,bo zastanawiam się nad dwoma kierunkami:

1-Azja-Może mi ktoś polecić jakiś klub z którejś z Azjatyckich lig(Gram na dodatku Asian Leauge z tej strony więc wybór jest większy,ale podstawowe ligi też wchodzą w gre)-Chce klub który będzie walczył o azjatyckie puchary :P

2-Węgry,Bośnia,Czarnogóra,Litwa(ew.jakieś inny ligi ze Wschodu lub z Bałkanów)-Warunek?Przynajmniej średniak w kraju którym będę mógł powalczyć o europejskie puchary :)

Im więcej klubów tym lepiej,chciałbym mieć spory wybór,z góry dziękuje :)[/quote]

W Azji nigdy nie grałem, ale ze wschodu polecam ligę ukraińską. Dnipro, Metalist, Karpaty, wszyscy średniacy, chociaż Metalist najsilniejszy z tej trójki. Nie wiem jak we Lwowie, ale w dwóch pierwszych kasy jest sporo, Dnipro ma ok. 6mln Euro, Metalist nie pamiętam, ale kilkanaście. Do tego na Ukrainie tworzą się niesamowici newgeni.

[quote="karimjaro"]Grał ktoś Betis Sevilla ? Mają duży stadion, na starcie 13 mln zł na transfery przewidywania mediów 17 miejsce, oczekiwania na sezon minimum środek tabeli według zarządu. Jak sprawuje się ta drużyna ? Da się po 2-3 sezonach powalczyć o jakiej puchary europejskie ?[/quote]

Spokojnie po 3 sezonach będziesz walczył o puchary, do tego masz Vadillo w rezerwach.

[quote="avaRt"]poleci ktoś jakiś klub z Europy który ma sporo wychowanków, nie mam wymagań co do renomy i budżetu na transfery.
przy okazji grał ktoś rezerwami, np Castillą czy Barcą B?
nie można jak normalnie grać w tej samej lidze co pierwszy zespół?
jak ktoś grał to niech napisze coś więcej na ten temat, dzięki z góry :)[/quote]

Dinamo Zagrzeb ma od groma młodych, zdolnych wychowanków.
Rezerwy i pierwszy skład nie mogą grać w jednej lidze.

 krzan20 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 17:09    #3552
Który klub wybrać:
Liverpool
Flamengo
Shanghai Shenhua
FC Sochaux
Deportivo La Coruna
VVV-Venlo
Fortuna Dusseldorf
Lech Poznań
Nacional De Madeira
San Marino Calcio
Proszę o szybką odpowiedź ;)
Amen

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 17:23    #3553
Sochaux albo Super Depor!
Ja bym brał Soszo.

 kubbuss Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 17:30    #3554
Klub z dużym stadionem, finanse liga bez znaczenia tylko żeby nie były to kluby pokroju Borussi. Grał ktoś Hertą Berlin? Fm 2012 najnowszy update.

 jkbscg Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2011
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 17:31    #3555
Lech i Są Marino!!! Zobacz też Treviso. Ciekawy zespół

 wujekzdzicho Młody aktywista

Postów: 640
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 00:00    #3556
Szukam wyzwania. Mam dość tego głupiego Luksemburga. Chcę rozgrywki, na której dociągnę do FM13 i nieważne gdzie, ale klub musi powtarzam musi mieć nie tyle dobrych juniorów, co dobrą szkółkę i obiekty. Z najlepszych lig lepiej nie, chyba, że z 2 klasy, a ze słabszych z ekstraklasy.

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 01:41    #3557
Z tych co grałem/gram to mogę Ci polecić:
- Granada. Grałem nimi jakoś na początku, jeszcze na starszym patchu. Dużo kasy (na prawdę dużo) co okienko, do tego przychylny zarząd, rozbudowują obiekty praktycznie non stop, kilka razy dostałem informacje, że zarząd sam zaczął rozbudowę w skutek dobrej kondycji finansowej klubu czy coś takiego. A wcale nie uważałem z transferami, kasa jest trzeba wydawać.
- Sampdoria. Gram nimi aktualnie i mam zamiar grać przynajmniej do nowego FMa. Nie chce mi się rozpisywać o nich, po prostu polecam.
- Sociedad. Dobre talenty, stabilna sytuacja finansowa, można powalczyć i przede wszystkim nie tak łatwo zdominować Real i Barcę. Pamiętam w pierwszym sezonie skupiłem się na pucharze krajowym, bo wiedziałem, że w lidze będzie ciężko. Pamiętam wszystkie bramki z wygranego 2-1 meczu z Realem, szczególnie rajd Andersena z połowy boiska. No i jest Griezmann. Można go przerobić na napastnika, dobrze nakurwia wtedy. Prieto to też dobry wyjadacz, nawet jak ma grubo ponad 30 lat.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 10:29    #3558
@kubbuss - jesli nie masz nic przeciwko Francji, sprobuj Marsylie. Utalentowany sklad (bracia Ayew, Mandanda, Kabore, Remy), kilku zdolnych juniorow, kilkanascie mln euro na transfery, zawsze zapelniony stadion - ja gram na update ze skladami i po trzech miesiacach in-game stwierdzam ze gra sie bardzo fajnie. Do klubu przyjda nawet najwieksze wypasy z dzialu z talentami, takze dlaczego nie ?

 Szaikan Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012 16:54    #3559
Zastanawiam się nad Jakimś klubem z angielskiej najniższej ligi lub ROW Rybnik. Lepiej polska liga czy angielska? I czy nagroda za wygranie ligi polskiej kiedyś wzrośnie?Tak powiedzmy do poziomu angielskiego? Bo w pierwszym sezonie jest trochę mizernie xD

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012 18:08    #3560
Ja zdecydowanie wolę Anglie. W Polsce nigdy nie zagrałem nawet sezonu, ponieważ przerwa zimowa mnie odstrasza. Jeśli zdecydujesz się na ostatnią klasę rozgrywkową Anglii to wybierz klub z najlepszymi obiektami (obiekty młodzieżowe, baza treningowa, stadion), bo pieniądze ci się nie przydadzą.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.