Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Lucasb86 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: Pasym
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2011 13:46    #441
Witam,
Zastanawiałem się nad grą Malagą albo PSG. Możecie mi doradzić, który klub będzie miał większy budżet transferowy na początku i z którego zrobię w dość krótkim czasie (2-3 sezony) ekipę liczącą się w Europie? Inne propozycje mile widziane ;) A... gram w FM 11 z patchem 11.1.1 i Europejskie Ligi Update + aktualizacja budżetów

 PAWLO1996 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2010
Skąd: Sierzchowy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2011 15:43    #442
[quote2=jordaneq][quote=PAWLO1996]szukam klubu z jakiejś słabej europejskiej ligi, dla którego zwycięstwo w lidze będzie wielkim osiągnięciem, żeby miał budżet przynajmniej 1mln i bogatą historię lecz już od dawna nie wygrał ligi [/quote]

To może Ruch Chorzów lub Górnik Zabrze, wersja hardcorowa - Stal Mielec :)[/quote2]

Pisze że budżet przynajmniej 1mln, ale i tak dzięki za propozycje.

 konon94 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2011 19:20    #443
[quote=$Jahoo$]Witam

Szukam klubu który ma niezły składzik, trochę kasy na początek. Najlepiej drużyna podobna do Napoli którą strasznie dobrze mi się grało, ale niestety musiałem rozpocząć nową karierę i to już nie było to samo. Co do lig, to nie nakładam żadnych ograniczeń, ale żeby dało się ściągnąć jakiego dobrego grajka. Grałem już Napoli, Fiorentina, Aston Villa, Everton, Birmingham, Malaga, Szachtar, Galatasaray. A po za tym to największy problem to tylko zacząć a potem leci z górki. Więc czekam na wasze propozycję bo bardzo chciałbym wrócić do gry, bo chwilowo straciłem chęć po nieudanych początkach.

Pozdrawiam [/quote]

Wiem, że już szukasz innego typu klubu, ale do powyższego opisu jak najbardziej pasuje Udinese(sam nie miałem kim grać, zacząłem nimi i już mam 12 kolejkę). Mają bardzo fajną drużynę

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2011 20:59    #444
[quote2=jordaneq][quote=PAWLO1996]szukam klubu z jakiejś słabej europejskiej ligi, dla którego zwycięstwo w lidze będzie wielkim osiągnięciem, żeby miał budżet przynajmniej 1mln i bogatą historię lecz już od dawna nie wygrał ligi [/quote]

To może Ruch Chorzów lub Górnik Zabrze, wersja hardcorowa - Stal Mielec :)[/quote2]
zza granicy można wybrać Juventus albo Liverpool.Kluby z piękną tradycją obecnie próbujące wydostać się z własnego cienia

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2011 00:17    #445
[quote3=Amikowiec][quote2=jordaneq][quote=PAWLO1996]szukam klubu z jakiejś słabej europejskiej ligi, dla którego zwycięstwo w lidze będzie wielkim osiągnięciem, żeby miał budżet przynajmniej 1mln i bogatą historię lecz już od dawna nie wygrał ligi [/quote]

To może Ruch Chorzów lub Górnik Zabrze, wersja hardcorowa - Stal Mielec :)[/quote2]
zza granicy można wybrać Juventus albo Liverpool.Kluby z piękną tradycją obecnie próbujące wydostać się z własnego cienia
[/quote3]

Ale tu z kolei napisał że ze słabej ligi europejskiej.
Ciężko z tą słabą ligą europejską :/ Może Banik Ostrawa. Albo Hajduk Split?
Albo coś z Grecji - AEK, PAOK czy coś w ten deseń.

 PAWLO1996 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2010
Skąd: Sierzchowy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.02.2011 15:49    #446
Sprawdzę, wielkie dzięki za propozycje.

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2011 11:35    #447
mogę zaproponować chievo veronę, Veronę...wiem że miała być słaba liga ale zawsze coś...a ze slabszych to Cluj, Feyenord, Rapid Bukareszt lub Koszyce.

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2011 11:37    #448
Szukam klubu z trochę słabszej ligi europejskiej..najlepiej grającego w ekstraklasie lub w drugiej lidze. Klub jeden ze słabszych w lidze.

 Jonas Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.02.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2011 13:49    #449
Gram w FM 2011. Poszukuje klubu z dość dużym Budżetem,który nie jest typowany do czołówki w swojej lidze jednak może pokusić się o wygraną. Dobrze byłoby również jak klub miałby dość młody skład a z każdym nowym rokiem do kluby przybywali by nowi ,bardzo utalentowani zawodnicy. Od razu mówię że Tottenham odpada bo 0 przyjemności z gry mam prowadząc go.

 crisadus Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2011 14:25    #450
[quote=Jonas]Gram w FM 2011. Poszukuje klubu z dość dużym Budżetem,który nie jest typowany do czołówki w swojej lidze jednak może pokusić się o wygraną. Dobrze byłoby również jak klub miałby dość młody skład a z każdym nowym rokiem do kluby przybywali by nowi ,bardzo utalentowani zawodnicy. Od razu mówię że Tottenham odpada bo 0 przyjemności z gry mam prowadząc go.[/quote]

Proponuję jakąś drużynę z tych: Everton, PSG, Lille, Atletico, Napoli, Genoa czy Fiorentina
GO GO THE GUNNERS

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.