Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 tuhrotluv Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2013
Skąd: Małogoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 15:54    #5441
Akurat o bubel chodzi o FM 13, patrz na przecinki także. ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2013 o godz. 15:54

Tuhrotluv - najwolniej grający menedżer w historii Football Managera.

 caddoc Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 16:19    #5442
[quote="tts0"]Panowie, krótkie pytanie - Bayer Leverkusen, czy Schalke 04? Chcę dać temu bublowi, FM 13, jeszcze jedną szansę:P Jak wygląda rozgrywka w Niemczech? Da się tam sprowadzić jakieś gwiazdy, czy wszystko zarezerwowane jest dla Bayernu Monachium?[/quote]

Ja fakt faktem gram w FM12, ale na patchu Bartka (tym po zimowym okienku transferowym czyli na dzien 1.03.2013) Bayerem Leverkusen. Bardzo fajna drużyna, na początku już udało mi się zając drugie miejsce, w następnym sezonie byłem 4, bo kluczowi zawodnicy mieli sporo kontuzji, ale od 3 sezonu wygrywam ligę raczej bez większych problemów. Udało mi się wygrać bodajże w 5 sezonie LM, a zawodnicy to różnie, niektórzy przychodzą, niektórzy nie. Raczej ci topowi zawodnicy z największych klubów nie są zbyt zainteresowani transferem do mnie, ale tacy zawodnicy jak Jovetic, jak najbardziej. Filarami mojego zespołu byli Leno (później Ter Stegen), Toprak, Reinartz (niestety szukał nowych wyzwań i odszedł po 5 sezonie), Shurrle, Bender, młodzi i fantastyczni zawodnicy. Kilka regenów klasy światowej też się u mnie pojawiło czy w innych niemieckich klubach, kilka niezbyt drogich transferów i w zasadzie Leverkusen stało się samograjkiem. Przez ten czas udało mi się rozbudować stadion maxymalnie chyba do 50210 czy coś takiego.

 Benek1908 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2012
Skąd: Dębica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 19:43    #5443
Szukam klubu ktory bedzie bronił się przed spadkiem,ale nie ma długów lub ma minimalne,jest klubem z dosyc dużego miasta ( nie lubie grac pipidówkami typu Hoffenheim) oraz ma perspektywy na solidny rozwój.

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 19:52    #5444
Southampton, Celta Vigo, West Ham :)
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 Benek1908 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2012
Skąd: Dębica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 20:42    #5445
Celta Vigo :) ciekawe ,ale wkurza mnie gra w Hiszpańskiej bo nie dość,że ciągle ta blokada tylko 25 zawodników to jeszcze jak zawsze Barca i Real dominują za bardzo :)

co do Southampton i West Ham fajne kluby ale znudziła mnie Premiership

Może ktoś mógłby polecić coś ciekawego z 1 lub 2 ligi Niemieckiej,Francuskiej?

Swego czasu grałem Freiburgiem i naprawde zajebisty klub a Julian Schuster mimo 27 lat rozwija się zabójczo.

Mam swego rodzaju mętlik w głowie bo itak źle i tak niedobrze ,może poleci któs coś fajnego np z Holandii lub Turcji .Grał ktoś z Was Galatasaray lub Fenerbahce ?

osobiście polecam:
Premiership:Tottenham
Championship:Nottingham Forrest
Bundesliga:Freiburg
2 Bundesliga:TSV 1860 Monachium
Ligue 1 : Saint Etienne, Toulouse,Rennes
Ligue 2 : Clermont,Lens,Nantes
Primera Division : Sociedad
Serie A : Torino,Lazio,Genoa
Serie B : Brescia
Liga Polska ; Gornik Zabrze

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2013 o godz. 20:48

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 20:56    #5446
Polecam Juventus, Zenit, Zagłębie Lubin, Bayer, Liverpool

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 21:54    #5447
Benek polecam Ci Karlsruhe z 3 bundesligi.
Gram nimi i sie wkrecilem :)

 Enfant terrible Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 23:47    #5448
FM 13, najnowsze uaktualnienie.
Szukam klubu z 2/3 ligi angielskiej z prognozowanym miejscem na koniec sezonu gdzieś w środku tabeli, ale z dobrymi finansami, bez długów, z właścicielem mogącym sobie pozwolić na udostępnianie dużych pieniędzy (niekoniecznie już na początku gry).
no i koniecznie muszę dodać, że nie może być to Nottm Forrest :)
liczę na wasze sugestie.

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2013 12:23    #5449
Witam . Szukam klubu + reprezentacja którymi będę mógł sobie pograć, potrzebuje jakiejś dobrej drużyny z pierwszej ligi, której ostatnio nie idzie, jednak ma duży budżet + prestiż bym nie miał problemu ze ściąganiem piłkarzy. co do reprezentacji to chciałbym też taką która ma dobrych piłkarzy, ale nie do końca im idzie, zastanawiam się nad Polską którzy co jak co mają dobry zespół, kilku mistrzów np. Szczęśny, Lewy. Francją, którzy są w grupie z Hiszpanią, jednak mają wiele talentów lub Holandia. a co do zespołów to Liverpool/Inter(którego nie chce, jam jest fan Juve) jakie jeszcze polecacie, którymi warto zagrać?

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2013 21:25    #5450
Witam. Szukam klubu, którym mógłbym długo i miło grać w FM 13. Jeżeli chodzi o ligę to najlepiej, któraś z 5 najlepszych europejskich (Serie A, Premier League, Primera Divison, Ligue 1, Bundesliga), ew. 2 liga, w którymś z tych państw lub ligi z "drugiego szeregu"(Rosja, Holandia, Belgia, Portugalia itp.). Chciałbym żeby był to typowy klub środka tabeli, aczkolwiek jeżeli podrzucicie jakiś walczący o czołową trójkę, czy o utrzymanie też się zastanowię. Najlepiej żeby w tym klubie było paru utalentowanych juniorów + niezły budżet, choć bez tego drugiego też mogę sobie poradzić. Kogo polecacie?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.