Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2011 16:20    #561
[quote=Jonas]Szukam klubu z dobrą młodzieżą, który nie jest czołowym klubem w lidze jednak dzięki swej młodej drużyny może walczyć o puchary. Chciałbym aby także do klubu z każdym nowym sezonem pojawiały się prawdziwe talenty które po kilku sezonach mogą być czołowymi graczami w lidze a nawet na świecie. Oczywiście FM 2011 z najnowszym patchem. Od razu mówię że Athletic Bilbao odpada.[/quote]


moze Palermo,Borussia Dortmund,Everton,Ajax(wiem czolowy ale dawno tytulu niezdobyl) .

Przy okacji.MOze policie mi jakis klub z polskiej ligi ktory przy zakupie paru grajkow z nizszych lig polski bedzie mogl walczyc o puchary lub mistrza.FM2008
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Scorpion16 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011 23:04    #562
Prosilbym o pomoc w wybraniu druzyny. Mam chec na zagranie w Blue Square North. Zastanawiam sie nad trzema druzynami:
- Blyth Spartans
- Vauxhall Motors
- Corby United
Ktora druzyna lepiej by sie gralo i dlaczego?

 kosior8 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2011 00:12    #563
Sam miałem ostatnio problem ze znalezieniem "pomysłu" na kariere. Wszystkie bardziej znane ligi zaczęły mnie już nudzić. Postanowiłem więc zagrać BATE Borysów... i powiem że jak narazie jestem bardzo zadowolony. Co prawda w lidze wygrywam wszystko praktycznie, ale jeżeli chodzi o europejskie puchary, to spodziewam się że będzie ciekawie, a własciwie to już jest:) awansowałem do grupy LM , eliminując po drodze Dinamo zagrzeb i FC Basel, a W grupie mam... Real, Milan i Schalke.. grupa śmierci.. ale zaskoczyłem się ogromnie gdyz pierwszy mecz z milanem wygralem 2-1.. drugi juz przegralem z Realem 1-2 ale po dobrej grze.

Polecam wam BATE Borysów do gry gdyż liga białoruska jest "czymś innym" w BATE mamy naprawde dobrych zawodników o których ubiegają sie duże europejskie Kluby. Celem nr jeden jaki sobie postawilem to zatrzymac najlepszych u siebie narazie mi sie to udało ale sądze że po sezonie pare nazwisk opusci klub bo już coś mówia o zmianie klubu. Ale jak narazie jestem bardzo zadowolony.. i na nowo gra mnie wciągneła... :)

POLECAM wam gre BATE Borysów.. żebym tylko mógł znaleźć kitspacka ligi białoruskiej byłbym szczęśliwy.

 Demonir Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2011 19:52    #564
Zamierzam rozpocząć grę w FM 2011 na nowo. Dotychczas grałem naszą reprezentacją, Lechem i Górnikiem Łęczna. Czas na jakiś klub zagraniczny. Przejrzałem cały temat i wybrałem sobie listę kilku klubów.
Oto one:
1. Anglia (Everton)
2. Włochy (Napoli, Udinese, Fiorentina)
3. Niemcy (Borussia Dortmund)
4. Hiszpania (Malaga)
5. Francja (Olympique Marsylia)
Proszę o podanie i uzasadnienie który z tych klubów byłby najlepszy. Prosiłbym bardzo o podanie budżetu tych klubów i jakie będa premie co sezon.
Jakie kluby, ktorych nie wymienilem sa jeszcze godne uwagi? Odpadaja wielkie kluby i Atletico Madryt.

FM 2011
patch 11.2.1
Poszukuję średniaka z ligi europejskiej nie koniecznie znana liga
Możliwie jak najwyższy budzet i hojni sponsorzy

 wikorr Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2011
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2011 19:53    #565
Najlepiej zacząć bezrobotny wtedy nie ma dylematu tylko bierzesz co los przyniesie

 mati77729 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2011 15:57    #566
Witam...
Pomóżcie mi wybrać jakiś klub bo grałem teraz Boltonem i Stade de reims.po 10 kolejkach powiedziałem sobie: nie,to nie jest to.... ; ) doradźcie mi jakiś klub z ligi angielskiej(nie z Premier League)co by miał dużo kasy na swoją lige i walczył o awans do wyższej klasy rozgrywkowej ; ) FM 2011 patch 11.2.1

 mati77729 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2011 15:57    #567
Najlepiej 3-4 liga angielska

 Czarodziejski Partyzant

Postów: 181
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2011 18:13    #568
Southampton. Bardzo łatwo o awans w 1 sezonie. Potem z npower też się jest dość łatwo wydostać. Sporo dobrych piłkarzy i pieniędzy (jak na taką ligę). Jak chcesz niżej, to polecam Notss Country.

 Enzo Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.03.2011 23:04    #569
Witam
Szukam jakiejś interesującej drużyny z tych średnich europejskich typu szwedzka, izraelska itd
Wie ktoś może jak gra się Brescią, bo zainteresowała mnie ta drużyna i szukam jakiś opinii na temat gry nią.

 B.A.R.T.E.K Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.03.2011 16:49    #570
a spróbuj Anderlechtem

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.