Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Lubie_Placki Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2013 16:29    #5661
Nie mogę się przekonać do FMa 13, kim bym nie zagrał, trafiam na jakieś problemy. Czas więc zapytać was, userów, kim najlepiej zagrać. No to kilka moich wymagań:
-klub średni z dobrej, pierwszej ligi, ewentualnie dosyć dobry na zapleczu
-budżet transferowy raczej nie ważny, ale aby był w miarę przyzwoity
-nie za stary skład, aby nie trzeba było po sezonie robić porządków
-klub, który zagwarantuje mi ciekawą rozgrywkę, a nie albo dziesiątki porażek z rzędu, czy zwycięstw
No i to by było na tyle, czekam na propozycje ;)

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2013 16:38    #5662
@up
Przychodzi mi do głowy Napoli (bardzo fajnie prowadzony klub) bądź bardziej odpowiadający twoim wymaganiom Palermo.
Z Anglii może Everton, nie grałem ale wszyscy sobie go chwalą ;)
Z Francji może Stade Rennais bądź Toulose czy jakoś tak.
Z Niemiec masz duży wybór, bo oprócz Borussi i Bayern to większość jest średniakami. Fajnym klubem wydaję się Borussia Monchengladbach mają Hermanna, de Jonga czy Domingueza, więc skład wydaje się ok ;)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2013 16:57    #5663
Wydaje mi się, że jak w grze dość dobrze się kombinuje to każdym zespołem po dojsciu do mistrzostwa możesz odnosic same zwyciestwa w kolejnych sezonach. Potem zostają juz tylko puchary europejskie do ogarnięcia i tam faktycznie moze byc problem. Ale dla chcacego nic trudnego ;)

 gaudino3 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2013
Skąd: Warsaw
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2013 16:59    #5664
[quote="Lubie_Placki"]Nie mogę się przekonać do FMa 13, kim bym nie zagrał, trafiam na jakieś problemy. Czas więc zapytać was, userów, kim najlepiej zagrać. No to kilka moich wymagań:
-klub średni z dobrej, pierwszej ligi, ewentualnie dosyć dobry na zapleczu
-budżet transferowy raczej nie ważny, ale aby był w miarę przyzwoity
-nie za stary skład, aby nie trzeba było po sezonie robić porządków
-klub, który zagwarantuje mi ciekawą rozgrywkę, a nie albo dziesiątki porażek z rzędu, czy zwycięstw
No i to by było na tyle, czekam na propozycje ;)[/quote]

Anglia: Newcastle, Southampton
Niemcy: Borussia Gladbach, Wolfsburg
Hiszpania: Malaga
Holandia: Twente Enschede, Groningen
Portugalia: Braga
Włochy: Fiorentina

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2013 22:57    #5665
co polecacie chelsea, liverpool czy tottenham jako zespół na kilka sezonów? chodzi mi o ładne pieniądze na transfery, miły zarząd, budowa nowego stadionu i ogólnie o wyciągnięcie drużyny na salony - pomóżcie, za mną najbardziej chyba przemawia tottenham - to dość no name jeśli porównamy ich z liverpoolem czy chelsea

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2013 23:36    #5666
Najwięcej kasy to chyba w Chelsea.
Oprócz tego masz tam:
Cech/Courtois na bramie.
Terry, Luiz to świetni ŚO.
Mata, Hazard wymiatają.
Wystarczy dokupić jakiegoś ŚN jak Cavani i prawego skrzydłowego i super skład.

Tottenham też ma dobry skład, bo Bale, Lloris, Walker, ale kasy troche mniej i nie gra w LM w pierwszym sezonie gry więc jeszcze mniej kasy.
Live to jeśli chcesz odbudować potęge.

 kaczmar123 Partyzant

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 12:53    #5667
Polecam Tottenham - prezes daje dużo pieniędzy na transfery, a perspektywa zdetronizowania w Londynie takich klubów jak Chelsea czy Arsenal jest ciekawa :)

Jak na najnowszej łatce od SI wygląda sytuacja Monaco? Ile dają pieniędzy na transfery w pierwszym sezonie, ile po ewentualnym awansie? Kusi mnie możliwość rywalizowania z PSG o najwyższe laury

 For3 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 18:12    #5668
FM 2013. Potrzebuję klubu, który zapewni mi rozgrywkę na sporo sezonów. Jakaś upadła potęga (oprócz Leeds), albo perspektywistyczny klub. Najlepiej żeby nie był to klub z najwyższej klasy rozgrywkowej, ja bym chciał być managerem, który przywróci lub nada im blask :) Fajnie gdyby w składzie mieli jakiś ciekawych juniorów. Najlepiej bez długów :)

 Kacper125 Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 18:31    #5669
Ja proponuje Southampton. Świetnie się nimi gra i mają sporo utalentowanych zawodników, w tym taki Shaw 17 lat jest u mnie podstawowym lewym obrońcom. Nie trzeba robić specjalnie transferów w 1 sezonie. Ja kupiłem tylko Vossena za 4 mln i jest dobrze. Okupuje teraz 3 miejsce w lidze. No może prawoskrzydłowy by się przydał jakbyś grał taktyką 4-3-3

 For3 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 18:39    #5670
Southampton grałem. Interesuje mnie coś z niższej ligi.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.