Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Bartwell Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 19:29    #6111
dołączam się do pytania chrisa oraz mam jeszcze jedno pytanko grał ktoś Arką Gdynia wie ktoś ile jest tam na transfery? a z Ekstraklasy szukam drużyny też fajny budżet, juniorzy spoko i jak będzie gwiazda w drużynie to się nie obrażę i tak samo nie chcę grać Wisłą,Lechem,Legią i odpada też Śląsk.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.08.2013 o godz. 19:29

 arsenal1886 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 20:34    #6112
Szukam klubu z Anglii obojętnie, która liga poza BPL, najlepiej taki, który walczy o awans z kasą obojętnie, ale żeby był w miarę młody skład

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 20:41    #6113
Derby County, Blackburn to ciekawe propozycje.
Masz Hughesa w Derby.
W Blackburn więcej dobrych graczy np. Rhodes, Olsson.

Ponawiam swoją prośbę.
Szukam klubu z polskiej ligi.
Zależy mi na dobrych finansach (na +, 0 długów i dużo kasy od sponsorów), dobrymi juniorami + gwiazda w zespole.
Nie chcę Wisły, Lecha i Legii.
Kogo polecacie?
Ruch, Górnik, Zagłębie, Piast, Lechia, Cracovia, Jagiellonia?
A moze kogos innego?
Proszę o pomoc.

 arsenal1886 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 20:51    #6114
spróbuj Zagłębiem, albo Śląskiem

 Bartwell Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 20:58    #6115
No ale napiszcie jakieś plusy i minusy tych klubów a nie samo polecam bo to bez sensu ja mam też pytanie Ekstraklasa w sumie to co kolega wyżej takiego samego klubu szukam

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 21:40    #6116
Nie wiem czy jest ktoś chętny, ale jeśli znajde czas i chęci to mógłbym zrobić takie podsumowanie każdego kluby z 5 najlepszych lig europy czyli angielskie, hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej i francuskiej, ile mają pieniędzy na transfery, zadłużenia, finanse, jakieś potencjalne przyszłe gwiazdy, plusy i minusy drużyny...

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 22:26    #6117
[quote="Kamil Cierniak"]Nie wiem czy jest ktoś chętny, ale jeśli znajde czas i chęci to mógłbym zrobić takie podsumowanie każdego kluby z 5 najlepszych lig europy czyli angielskie, hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej i francuskiej, ile mają pieniędzy na transfery, zadłużenia, finanse, jakieś potencjalne przyszłe gwiazdy, plusy i minusy drużyny...[/quote]

Jeśli byś miał chęć to jestem jak najbardziej za ! Mógłbyś to zrobić np. w formie manifestu, albo jakiejś bardziej tobie odpowiadającej ;) Ja bym jeszcze dodał do tego co napisałeś poszczególną reputacje i ewentualne oczekiwania zarządu

 Spk Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 23:03    #6118
Szukam klubu spoza czołowych 5 lig, taki którym łatwo będzie zdominować rozgrywki krajowe z bardzo dobrą młodzieżą (zespołem juniorów, z którego będę mógł wprowadzać zawodników do pierwszego składu.) Myślałem o Anderlechcie, Dinamo Zagrzeb, Partizanie, ale niestety nie bardzo znam te drużyny i nie wiem jak to u nich z juniorami.

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 23:51    #6119
Powiem tak, w większości zespołów dobro drużyn juniorskich jest na takim poziomie, na jakim mamy juniorów ściągniętych do siebie. Wszystkie zespoły są czołówką w swojej lidze i juniorów mają przyzwoitych. Grałem chwilę Partizanem i tam kilku młodych piłkarzy było głównie w pierwszym zespole. Chociaż najlepszy z nich Lazar Marković już niestety odszedł, ale wciąż został Mitrović czy Marković. O ile pamiętam był ktoś niezły w juniorach, ale głównie musisz sam zadbać o ich wyszukiwanie, bo ciężko oczekiwać że zbudujesz zespół z juniorów wziętych z naboru.
Anderlecht też się wydaje ciekawą opcją, bo ma niezły budżet i zawsze można prezesa poprosić o rozbudowę obiektów i zwiększenie funduszy na juniorów, a do tego mają dość wysoką reputację, więc powinieneś móc wyciągać młodych Belgów z innych klubów.

 Spk Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2013 09:25    #6120
Wielkie dzięki na pierwszy rzut pójdzie Partizan. Lazara Markovića będę miał bo gram bez uaktualnień dopóki nie zakończy się okno transferowe.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.