Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 teve Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2013 21:26    #6191
[quote="jackub13"]Grałem Dynamem, co prawda dość krótki okres czasu, ale muszę powiedzieć, że mają ciekawy skład, finanse ogarnięte, a rywalizacja o mistrzostwo nie ogranicza sie tylko do meczów z Szachtarem. Dla przykładu jest przecież mocny Metalist oraz Dnipro, może nie są to zespoły, które wygrywają mecz za meczem i rywalizują jak równy z równym z "wielką dwójką" jednak krwi mogą napsuć :)[/quote]

W moich karierach Dnipro zawsze włącza się do walki o mistrza, a Metalist kończy ligę koło 10 miejsca, by w następnym się obudzić i wtedy 5 drużyn ma równe szanse na końcowy tryumf.

 arsenal1886 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2013 22:05    #6192
Jak wygląda gra Sevillą w FM 11?

 boo68 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 16:23    #6193
Szukam klubu z ligi angielskiej (premiership, championship i nleague 1)
Wymagania: przyzwoity budżet, dobra baza treningowa, stadion im większy tym lepszy.
Jeśli chodzi o premiership to zależy mi na tym, żeby to nie był zespół z czołowej szóstki.

FM 2013

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.08.2013 o godz. 16:24

 dZiX Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 16:26    #6194
Osobiście polecam: Middlesbrough, Leeds United, Southampton.

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 16:32    #6195
Witam
Jestem totalnym laikiem, dopiero zaczynam przygodę z FM, teorie z poradników trochę znam, czas przejść do praktyki.

Grał ktoś z Was kiedyś Wisłą Płock?
Nie muszę chyba nikomu mówić, ze to utytułowany klub, który w FM 13 jest w ll lidze.
Mają bardzo dobry skład, bazę treningową, dobrych trenerów jak i spore fundusze jak na tę ligę.
Zastanawiam się czy to nie od nich zacząć swoją karierę. W 2 lidze nie powinno być ciężko, w 1 lidze już będę musiał bardziej przykładać się do pracy w zespole, no i może udałoby mi się przywrócić ten zespół na szczyt Ekstraklasy.
Jak myślicie, dobry to pomysł?
Jeśli ktoś grał tym zespołem, to prosiłbym o komentarz na ten temat.

 adamus774 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2012
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 18:32    #6196
Z których klubów Championship mogę liczyć na dosyć pokaźny zastrzyk gotówki po awansie do Premier League. Graliście ? Awansowaliście? Był hajs???. Ewentualnie czy jest szansa abym dostał hajs po awansie Zaragozą czy Palermo ?
" Born to be red "

 a&d Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2012
Skąd: Zielona Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 19:45    #6197
[quote="flexior"]Witam
Jestem totalnym laikiem, dopiero zaczynam przygodę z FM, teorie z poradników trochę znam, czas przejść do praktyki.

Grał ktoś z Was kiedyś Wisłą Płock?
Nie muszę chyba nikomu mówić, ze to utytułowany klub, który w FM 13 jest w ll lidze.
Mają bardzo dobry skład, bazę treningową, dobrych trenerów jak i spore fundusze jak na tę ligę.
Zastanawiam się czy to nie od nich zacząć swoją karierę. W 2 lidze nie powinno być ciężko, w 1 lidze już będę musiał bardziej przykładać się do pracy w zespole, no i może udałoby mi się przywrócić ten zespół na szczyt Ekstraklasy.
Jak myślicie, dobry to pomysł?
Jeśli ktoś grał tym zespołem, to prosiłbym o komentarz na ten temat.[/quote]


Ja grałem dosyć niedawno Wisłą Płock i szczerze polecam. Jedynym minusem są niestety finanse, nawet po awansie do Ekstraklasy, pieniędzy na transfery gotówkowe po prostu nie ma. W pierwszym sezonie zająłem 1 miejsce i w cuglach awansowałem do pierwszej ligi. W drugim sezonie na drugim szczeblu rozrywkowym zająłem siódme miejsce i nieoczekiwanie zdobyłem Puchar Polski. W kolejnym sezonie wygrałem już swoją ligę i awansowałem o szczebel wyżej. W lidze Europy odpadłem z Dynamo Kijów (0-3, 2-2). W czwartym sezonie opuściłem Wisłę Płock (po 10 kolejkach byliśmy na 3 miejscu) na rzecz grającego w LM Sląska Wrocław.
Co do składu to muszę przyznać, że jak na drugą ligę to jest świetny. Wielu zawodników grających w drugiej lidze, z powodzeniem radziło sobie na poziomie ekstraklasy, a niektórych nawet pociągnąłem ze sobą do Sląska. Trzon mojego zespołu stanowili: Kielpin, Pomorski(!!!!!), Burkhardt, Janus,Hiszpański,Góralski, Wawrzynski itd.
Stawiaj na Pomorskiego, w przyszłości będzie świetnym zawodnikiem. W pierwszym sezonie z tego co pamiętam był za słaby i za młody na grę w pierwszym składzie dlatego postanowiłem się go wypożyczyć. W drugim sezonie naściągałem kilku mocnych piłkarzy na jego pozycję (Giel, Pozniak) i znowu go wypożyczyłem. No a w 3 sezonie już stał się kluczowym zawodnikiem mojego zespołu.
W sumie nie wiem co miałbym jeszcze napisać, także jeśli masz jakieś pytania, to śmiało pisz, postaram się na nie odpowiedzieć ;)

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 14:31    #6198
Szukam zespołu który w swojej lidze jest niekwestionowanym liderem,nie ma sobie równych i leje wszystkich jak popadnie liga tylko z europy może być nawet z kazachstanu proszę o pomoc:)

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 15:25    #6199
[quote="teekoki"]Szukam zespołu który w swojej lidze jest niekwestionowanym liderem,nie ma sobie równych i leje wszystkich jak popadnie liga tylko z europy może być nawet z kazachstanu proszę o pomoc:)[/quote]

Celtic Glasgow.
Mówi się, że liga hiszpańska to ligą dwóch zespołów. Lecz w przypadku degradacji Rangersów liga szkocka jest ligą jednej drużyny ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.08.2013 o godz. 15:26

 For3 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 16:18    #6200
[quote="adamus774"]Z których klubów Championship mogę liczyć na dosyć pokaźny zastrzyk gotówki po awansie do Premier League. Graliście ? Awansowaliście? Był hajs???. Ewentualnie czy jest szansa abym dostał hajs po awansie Zaragozą czy Palermo ?[/quote]

[quote="boo68"]Szukam klubu z ligi angielskiej (premiership, championship i nleague 1)
Wymagania: przyzwoity budżet, dobra baza treningowa, stadion im większy tym lepszy.
Jeśli chodzi o premiership to zależy mi na tym, żeby to nie był zespół z czołowej szóstki.

FM 2013[/quote]

Dla was obu polecam gorąco Nottingham Forest ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.