Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 ZigZaq Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2011 15:43    #621
Ja też polecam Borrusie. Atletico opiera się tylko na duecie Forlan/Aguero i ci odradzam.
W Borussi masz młody skład, kilku dobrych zawodnikow. Kasy na transfery moze nie jest duzo ale ten sklad spokojnie powinien ci starczyc na sukces w 1 sezonie. Potem powinienes otrzymac spory zastrzyk funduszy na transfery.
Tottenham też niczego sobie, choć nigdy nim nie grałem. Ale wydaje mi się, że Borussia lepsza. Zależy też w jakiej lidze wolisz grać.



Ponawiam moja prosbe

Szukam klubu z polskiej ligi
Może być to Ekstraklasa jak i I liga
Przede wszystkim zależy mi na młodym składzie i dość sporym budżetem transferowym jak na polską ligę by można było pościągać kilku tanich zawodników.
Drugą ważną rzeczą są młodzi juniorzy. Chciałbym, żeby klub generował zdolnych juniorów, który będą mogli uzupelniac luki w zespole.
Najmniej chciałbym prowadzić Lech, Legie i Wisłę.

FM 2011
patch 11.3.0 + Gietz Winter Update

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2011 16:45    #622
[quote=ZigZaq]Ja też polecam Borrusie. Atletico opiera się tylko na duecie Forlan/Aguero i ci odradzam.
W Borussi masz młody skład, kilku dobrych zawodnikow. Kasy na transfery moze nie jest duzo ale ten sklad spokojnie powinien ci starczyc na sukces w 1 sezonie. Potem powinienes otrzymac spory zastrzyk funduszy na transfery.
Tottenham też niczego sobie, choć nigdy nim nie grałem. Ale wydaje mi się, że Borussia lepsza. Zależy też w jakiej lidze wolisz grać.



Ponawiam moja prosbe

Szukam klubu z polskiej ligi
Może być to Ekstraklasa jak i I liga
Przede wszystkim zależy mi na młodym składzie i dość sporym budżetem transferowym jak na polską ligę by można było pościągać kilku tanich zawodników.
Drugą ważną rzeczą są młodzi juniorzy. Chciałbym, żeby klub generował zdolnych juniorów, który będą mogli uzupelniac luki w zespole.
Najmniej chciałbym prowadzić Lech, Legie i Wisłę.

FM 2011
patch 11.3.0 + Gietz Winter Update [/quote]


Śląsk, Lechia, Polonia, Jagielonnia, Bełchatów, Górnik Zabrze

 LucasLFC Partyzant

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2011 16:56    #623
FM 2011, liga obojętnie, 11.3

moje wymagania :


- stadion min 15k,
- mało kontuzji w zespole,
- jakaś kasa na wzmocnienia byle nie za dużo,
- zespół który kiedyś był liczącą się drużyną w lidze, a już nią nie jest

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2011 17:05    #624
[quote=Dagome]Nie mogę się zdecydować, West Ham czy Aston Villa ???

Który klub jest wg was lepszy oceniając wszystkie aspekty ( kibiców, miasto, historie, rozpoznawalność ) ???[/quote]

Zdecydowanie Villa. Killer Agbonlahor w napadzie, solidne wszystkie formacje, wymaga niewielkich wzmocnień. West Ham weź jesli chcesz mieć trudniej :)

 kvj Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2011
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2011 17:14    #625
[quote=LucasLFC]FM 2011, liga obojętnie, 11.3

moje wymagania :


- stadion min 15k,
- mało kontuzji w zespole,
- jakaś kasa na wzmocnienia byle nie za dużo,
- zespół który kiedyś był liczącą się drużyną w lidze, a już nią nie jest[/quote]

może St.Etienne, PSG (Francja), Wolfsburg(Niemcy)-->b.silny skład
Twente Enschede (Holandia), Grasshoppers (Szwajcaria), CSKA Sofia (Bułgaria), FK Moskwa (Rosja),

z nich grałem tylko Wolfsburgiem, więc nie jestem pewien co do wymagań

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.03.2011 o godz. 17:15

Jeziorak Iława!

 shpoola20 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Miasteczko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2011 20:08    #626
Szukam Klubu z Polskiej Ekstraklasy i 1 ligi, co polecacie? żeby się fajnie pykało, jakiś klub który mogę niespodziankę zrobić w którejś z lig. i żeby dało się ściągnąć z 2-3 zawodników xD

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2011 20:58    #627
[quote=shpoola20]Szukam Klubu z Polskiej Ekstraklasy i 1 ligi, co polecacie? żeby się fajnie pykało, jakiś klub który mogę niespodziankę zrobić w którejś z lig. i żeby dało się ściągnąć z 2-3 zawodników xD[/quote]

Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Warta Poznań

 Brunhoso1443 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2011 21:30    #628
Szukam kandydata do spadku z dużym stadionem w jakiejś pierwszej lidze europejskiego średniaka (mam wszystkie kraje w Europie), tylko nie w Polsce.
Fajnie by było jakby miał nie za dobrą kadrę - lubię robić transfery.

 ZigZaq Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2011 10:21    #629
Planuję rozpocząć nową rozgrywkę na patchu 11.3 z uaktualnieniem Gietza.
Co powiecie o klubie Sandecja Nowy Sącz?
Jaki ma budżet? czy sa duze premie po sezonie?
jak sie ma sprawa z juniorami? oplaca się grac tym klubem?

 Haakis Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2010
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2011 16:57    #630
Witam, oto mój I post; ]

Fm 2011 11.3. Chciałbym, aby klub miał młody skład, z dużą możliwością rozwoju. Nudzi mnie gra słabymi klubami, a gra potęgami jest przewidywalna. Nie mam pomysłu.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.