Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2014 16:24    #7101
[quote="Patryk96"]RC Strasbourg[/quote]

To odpowiedz do mojego postu ? Dziekuje bardzo :). Juz sprawdzam : )

 Pawcio Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 310
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2014 20:08    #7102
Panowie,
jak zapewne wielu z nas, spotkał mnie kryzys, syndrom wypalenia - kompletnie nie wiem kim zacząć grę? czy kimś słabym, czy mocnym, z jakiej ligi etc..

Jakaś porada?

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2014 14:25    #7103
@pawcio

Ja kiedy się wypaliłem grą średniakami to wziąłem Manchester United i powiem że grało się fantastycznie.
I o ile nigdy nie wygrałem LM z jakimś średniakiem to udało mi się to dopiero z Manchesterem gdzie w ciągu 3 sezonów wygrałem 2 razy raz ustąpiłem Bayernowi.
Więc myślę że fajnie się go prowadzi.
Można sprowadzić po sezonie Gareth'a Bale na skrzydło i wtedy tworzy się machina nie do zatrzymania przynajmniej w fm 12.
A jeśli nie chcesz ManU to Chelsea lub Arsenal ew. City.
Lub z Hiszpańskiej ligi Real lub Barcelone po prostu wybier jeden z 3 najlepszych zespołów w jednej z najlepszych europejskich lig :)
Jeszcze proponuje pobawienie się w dominację w danej lidze typu BATE.
Ostatnio zacząłem sezon Rosenborgiem i mam zamiar dominować absolutnie zdobywać wszystko co jest możliwe w Norwegii (akurat to oczywiste na tyle nie jest co w przypadku Bate bo Rosenborg aż tak nie dominuje w swojej lidze jak Białorusini)
Mógłbyś też spróbować tego projektu w Viktorii Pilzno, Red Bullu Salzburg, Kopenhagą, Hapoelem Tel Aviv/ Maccabi Tel Aviv, Basel'em, Steauą.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.05.2014 o godz. 14:33

 Pawcio Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 310
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2014 20:02    #7104
Ostatnia moja kariera to był Real Madryt. Licznik zatrzymał się na sezonie 2049/2050..
Rozważam jakiś klub typu, Twente, Ajax, Kopenhaga, gdzie jest nacisk na młodzież..
Sam nie wiem..

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2014 17:18    #7105
A ja chciałbym zagrać tak jak kolega trochę wyżej napisał, kogoś kto panuje w swojej lidze ale nie jest super znany, tylko chce mieć dużo młodzików, dobrą bazę treningową i szkółkę.
Polecacie coś?
Myślałem nad Basel ale nie wiem jaka tam szkółka i w ogóle, więc pytam Was.
Zaproponujecie mi coś?

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2014 19:11    #7106
Pawcio może Anglia i Swansea City
jest dużo fajnych młodych zawodników i co najważniejsze prezes równy gość sypię kasą
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2014 13:03    #7107
FM2010 10.3
Szukam jakieś fajnego średniaka z Premiership aby zbudować z niego dobry klub i powalczyć o Puchary. Na oku mam Everton, Aston Ville, Sunderland, Fulham, Birmingam i West Ham.
Everton ma dobry skład ale nie ma zmienników i ma długi (nie jak ja z kasą ale chyba raczej krucho)
Fulham, West Ham, Suderland to klubu do przebudowy z długami większymi lub mniejszymi
Birmingam ma 30 mln na transfery ale słabiutki skład
Aston Villa za to ma chyba 3-4 mln na transfery ale już ma w miarę dobry skład (A.Young, Milner, Dunne,Cuellar, Agbonlahor, Delph brak tylko bramkarze ) wartość klubu to 120 mln euro i nie ma długów,bez pucharów więc spokojnie można budować skład przez 1 sezon

Grał ktoś z was tymi klubami ? Jak wam szło ? Chyba najbardziej mi odpowiada AV ?(raz tylko nimi grałem 1 sezon w FM2008 ) Ale chciałbym się Was (bardziej doświadczonych graczy) poradzić .
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Tony07717 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: Busko Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2014 11:07    #7108
Witam, jestem nowy w temacie, chciałbym aby ktoś zasugerował mi fajny klub w FM 14. Szybko tylko powiem, że gram w FMy od wersji bodajże 2007 więc już trochę znam tą grę, grałem takimi zespołami jak Borussia Dortmund, Hoffenheim, Benfica ale później przeniosłem się do niższych lig gdyż to dawało mi większą satysfakcję, największe sukcesy to czas FM 2010 gdzie grałem Colchesterem United i FM 2011 - Chesterfield. Ostatnio jednak nie grywałem zbyt długo, krótka kariera w 2013 z Nantes. Teraz właśnie dopadłem najnowszego FMa i szukam klubu z niższych lig najlepiej Anglia, Niemcy, Francja aby poczuć klimat starych FMów. Czy ktoś mógłby polecić jakiś fajny klubik, który można ciekawie rozbudować ?

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2014 13:16    #7109
[quote="Tony07717"]Witam, jestem nowy w temacie, chciałbym aby ktoś zasugerował mi fajny klub w FM 14. Szybko tylko powiem, że gram w FMy od wersji bodajże 2007 więc już trochę znam tą grę, grałem takimi zespołami jak Borussia Dortmund, Hoffenheim, Benfica ale później przeniosłem się do niższych lig gdyż to dawało mi większą satysfakcję, największe sukcesy to czas FM 2010 gdzie grałem Colchesterem United i FM 2011 - Chesterfield. Ostatnio jednak nie grywałem zbyt długo, krótka kariera w 2013 z Nantes. Teraz właśnie dopadłem najnowszego FMa i szukam klubu z niższych lig najlepiej Anglia, Niemcy, Francja aby poczuć klimat starych FMów. Czy ktoś mógłby polecić jakiś fajny klubik, który można ciekawie rozbudować ?[/quote]
Osobiście polecam Wolverhampton, ponoć fajnie się gra też RB Leipzig.

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2014 13:18    #7110
[quote="Pawcio"]Panowie,
jak zapewne wielu z nas, spotkał mnie kryzys, syndrom wypalenia - kompletnie nie wiem kim zacząć grę? czy kimś słabym, czy mocnym, z jakiej ligi etc..

Jakaś porada?[/quote]
Ajax Amsterdam, Schalke, Borussia, Wolfsburg, Southampton, Inter, z niższych lig Wolverhampton albo Nottingham Forest. Osobiście świetnie w 14 szło mi Wolfsburgiem, Southamptonem i Wolves.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.