Kłamcy!!!!

Don Vito... Proletariat

0
02.07.2005, 07:26    Pytanie
No ładny mi tu update pod koniec czerwca. "Już tyle" dni lipiec leci a tu nic. Na takie podejście brak mi słów!!!!!

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2005 10:50    #1
Zgadzam sie Don Vito z toba z tym Updatem to wielka ściema wiedzialem o tym od razu, mogliby chociaz napisac jakas informacje ze wyjdzie nie w Czerwcu albo wogole nie wyjdzie a tutaj nic zero odzewu! No nic niema sie co łudzic z czekaniem bo niema sensu! Pozdrawiam narqa

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2005 13:23    #2
prawda? ale z nas klamcy! ide sie powiesic normalnie brak mi slow!

Post pomocny

Splinter Cell Proletariat

0
03.07.2005 12:02    #3
Słuchaj Don Vito Carleone jak jestes taki cwaniak t osam zrób taki update. A nie piepsz , ze są kłamcami. Juz tyle ile on zrobili plików to chociasz pomyślałbyś , i takch bzdur byś niepisał.

Post pomocny

bialy1 Proletariat

0
03.07.2005 20:47    #4
Zgadzam sie z Toba Sprinter Cell w 100%, a co do pana "GOSCIA" to mam pewna, tzw. odmienna wiare :). Jesli nie chcesz grac od nowa, to poprostu nie graj, sa pewne osoby ktore po 1 sezonie gry zaczynaja od nowa innym zespolem, a poza tym nie przesadzaj, bo updaty nie wychodza az tak czesto, zeby nie mozna bylo pograc na kazdym z nich! Wydaje mi sie ze takie pisanie, w sumie bezsensowne jak twoje (bez obrazy) jest nie potrzebne, bo skoro te updaty sa wydawane, to znaczy ze ktos je musi sciagac, no bo po co mieli by je robic, jak nikt by tego nie sciagal? no nie?!

pozdrawiam!

Post pomocny

Proletariat

0
04.07.2005 20:44    #5
Updatu niema i nie bedzie buhahhaha!!!!!!! To byla sciama ze ma wyjsc nowy update!!!!

Post pomocny

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2005 09:19    #6
no dobra, przesadzaja niektorzy.. ale to z nerwow, dzikiej zadzy :P a tak serio to moglby ktos oswietlony napisac jak tam Robiemu i spolce idzie i kiedy planuja.. ee kiedy skoncza P:

Post pomocny

-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2005 22:57    #7
Bialy, piszesz do mnie jakbym zaprzeczal Twojemu istnieniu ;-). A ja tylko zapytalem, jaki jest sens zaczynania z nowym updatem. Czysta ciekawosc osoby o innym punkcie widzenia. I nie sadze zeby jakiekolwiek pisanie i pytanie bylo bezsensowne. W koncu kto pyta nie bladzi, a przy okazji poznaje innych od siebie i czasem ich zrozumie ;-).

Post pomocny

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2005 20:33    #8
Do goscia: Ja to widze tak: mozna sobie nastawic zeby nie bylo prawdziwych nazwisk pilkarzy, mozna grac barca bez ronaldinho albo manchesterem z beckhamem (albo leczna z czereszewskim). Ale jakos klimat nie ten.. Jak manager ma byc dobry to powinien byc jak najbardziej zgodny z rzeczywistoscia. A warunkuja to aktualne sklady, najobiektywniejsze atrybuty kopaczy i mecze jak najrealniejsze.. To caly urok managerow.

Post pomocny

-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2005 21:30    #9
Wkrótce na CM Revolution pojawią się nowinki na temat updatów.

Jedna prośba dla malkontentów: to, że wydajemy takie updaty nie znaczy, że zawsze musimy - nikt nam za to nie płaci, a wręcz przeciwnie, robimy to po godzinach pracy, dla tysięcy graczy na całym świecie. Dobrze wiem, że fanów jest 100 razy więcej niż takich pieniaczy, niemniej prosiłbym o nie traktowanie nas jako instytucji, od której się po prostu update czy coś innego należy. Powtarzam: robimy to, bo lubimy, a nie że musimy.
Wkrótce w newsach więcej informacji o samym updacie (do 03-04 i FM 2005).
Pozdrawiam.

Post pomocny

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.