Kody do FMa

Krysiek 95 Proletariat

0
20.12.2005, 13:45    Pytanie
Kolega z klasy powiedział mi że są jakieś kody do FM2006 na dodanie kasy do budżetu polepszenie zawodnikuw i treneruw ale ich nie zna wiec prosze morzecie mi je podac kdysz słabo mi idzie gra

łysy23 Proletariat

0
20.12.2005 14:00    #1
spytaj się kolegi czy nie ma jakichś kodów na poprawną ortografię i jak ma to je użyj

ps. granie kodami w fm-a jest żałosne bo traci się całą przyjemność z gry a jeżeli już tak bardzo chcesz to budżet zmień sobie w edytorze

Post pomocny

KIA Proletariat

0
20.12.2005 14:04    #2
jeżeli chcesz kody do fm-a to zamiast imienia wpisz duży a nazwiska budżet dodatkowo musisz zmienić walute na jeny chińskie i twój budżet powinien wtedy wynosić jakieś 2 miliardy jak tak zrobiłem i działa polecam !!!!!! :)

Post pomocny

pk210 Proletariat

0
20.12.2005 14:29    #3
Krzysiu idz odrób lekcje koniec semestru niedługo a ty grasz i grasz w te gry

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2005 14:51    #4
Panowie, kolega ma problem, a my mamy mu pomagać, a nie naśmiewać się ;)
No więc drogi Kryśku 95, jako takich kodów to do FM nie ma, natomiast jest edytor czasu rzeczywistego, dzięki któremu możesz zmienić praktycznie wszystko w swojej obecnej grze. A oto linki do niego:
www.mindcompression.com
Pamiętaj jednak, że używanie tego programu to oszukiwanie ;)

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

ebi Proletariat

0
20.12.2005 19:26    #5
a czy fm scouty i tego rodzaju programy to nie kody?

Post pomocny

 szpari Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2005
Skąd: Szubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2005 20:53    #6
no w sumie w jakimś stopiniu są kodami, i tu zgodzę się z ebi...

Post pomocny

 alle Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Växjö
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2005 13:33    #7
no coz jesli mozna to traktowac jako kody to sa rzeczy ktore mozna wpisac do init.cfg takie jak "sugardaddy" itp. polecam zajrzec do Marc Vaughan Hints and Tips

Post pomocny

Ksiuma Proletariat

0
05.01.2006 14:55    #8
Czleniu po co ci kody do fm, ta gra traci swoj urok jak urzyjesh kodow to nie ma sensu, ja gram milanem juhs 2 sezon i mi sie wcale ta gra nie nudzi.

Post pomocny

 koko0 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2006 14:57    #9
Gra z kodami to oszustwo, daj sobie spokoj z tymi kodami, pomecz sie troszke i pograj normalnie, to zabiera urok calej

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.