kontuzje

 Matt Baker Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2006
Skąd: Malbork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2006, 17:40    Pytanie
Siema, gralem sobie wislom i bylo calkiem niezle ale z czasem zaczely notorycznie co mecz powtarzac sie kontuzje i chyba wszystkie mozliwe w grze przez nie musialem odejsc z klubu bo nie wytrzymywalem nerwowo jak z kazdym meczem i przerwami miedzy meczami na lawke kontuzjowanych trafialo po kilku graczy az doszlo do momentu gdy zostal mi tylko pawelek i stolarczyk bo oni nie grali wiec mieli fuksa. Musialem siegac po mlodych jeszcze leszczy wiec nie szlo juz wygrywac i zmienilem klub na vfb st... i tam podbna sytulacja nie wiem co sie dzieje trening uzywam podstawowy z gry niczego w nim nie zmienialem nawet gre po kilka razy reinstalowalem. wiecie moze jak kontuzje wylaczyc bo nie chce tabletek na uspokojenie brac, rozumiem kontuzje raz na jakis czas ale to przesada pomocyyyyyy.

 err Partyzant

Postów: 289
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 22:23    #10
proszę Cię. trening nie ma nic do rzeczy z kontuzjami. sprawdź na różnych zespołach z różnymi treningami. i mówię tu o czystym sprawdzeniu. trening ogólny i przesuń w jedną i w drugą stronę. kontuzje są. po miesiącu jest przynajmniej pięcu, sześciu z podstawowego składu. i o czym tu mówić? jak grać zespołami z mniejszymi ławkami? nie da rady. bez funduszy na transfery?
kontuzje nie są w porządku. trzecia edycja i trzeci raz to samo. zbłaźniło się SI, tym razem to jest już przegięcie, bo dobrze wiedzieli, że problem był w porzprzednich dwóch edycjach.

bez patcha naprawiającego sprawe z kontuzjami, gra ląduje na półke. bo po co kombinować, ustawiać drużynę, która składa się z dwudziestu zawodników, plus trzech w rezerwach i kilku młodzików, oraz bez pieniędzy jeśli po miesiącu już, jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek, trzecia część drużyny leczy kontuzje miesięczne albo i dłuższe.

pozdrawiam

 taki1 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 22:43    #11
sprawdzilem zmniejszylem intensywnosc i mam srednio 2 kontuzje w podstawowym skladzie na 20 zawodnikow, zbyt czesto moze zdarzaja sie te dluzsze kontuzje 3-4 miesiace

 taki1 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 22:45    #12
a dokladnie to zlamana noga ;p u mnie w lidze 4 osoby maja zlamana malo realne ale ok :D

 err Partyzant

Postów: 289
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 22:51    #13
cóż, u mnie w arce, przy średnim treningu po pod koniec lipca przynajmniej ośmiu kontuzjowanych. połowa od trzech miesięcy w góre. nie da się nic zrobić. zupełnie. aż głupio, ściągnąłem edytora czasu rzeczywistego i próbuje go uruchomić by pozbyć się kontuzji. no nie da się grać jak trzecia część składu Ci wypada. do tego jakieś grosze na transfery. makabra.

 taki1 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 23:06    #14
ja mowie nie martwie sie kontuzjami przewaznie 2-3 ;p ale zobacz na moje kartki ;>
http://free.(...)klad.JPG
srednio 2 pauzuje przez caly sezon :>
nie musze przypominac ze nie gram na hard

 err Partyzant

Postów: 289
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2006 23:12    #15
kartki też. ciągle nie mogę wyłapać, piłka leci na aut i nagle jeden z zawodników mojej bądź przeciwnej drużyny wylatuje.
kilka godzin gry i błędów masa, aż się dziwie, że można takiego dziurawca wypuścić.

 szak Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2006
Skąd: krk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006 19:26    #16
z tymi kontuzjami to jest targedia ja mam juz 14 zawodnikow kontuzjowanych w tym 8 z pierwszego skladu i wszystkich 3 bramkarzy (musze grac 17 letnim juniorem) , przez te kontuzje gra jest wypaczona

 era Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2006
Skąd: Strzelce Kraj.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006 20:08    #17
i glupie jest tez to ze nigdy nie ma pojedynczych kontuzji tylko od razu 2 - 3 graczy ... :/ raz mialem tak ze w meczu kontuzji doznalo 5 graczy i musialem grac w 9 :/

 err Partyzant

Postów: 289
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2006 20:22    #18
SI ciągle twierdzi, że nie ma problemu z kontuzjami?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.