La Liga

 jakub7695 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2011
Skąd: Dobra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2012 15:17    #21
Jeszcze się nie skapowaliście? Domniemana druga żółta kartka dla Rubena naprawdę była dla Senny, to był błąd telewizji, źle pokazali.
A co do tych 6 pkt, ciekawie... Szczególnie że Real w następnym meczu zagra bez Diarry, Ozila, Sergio Ramosa i może też bez Pepe (podobno nazwał sędziego skur.......) i Mourinho (możliwa kara od federacji). Jeżeli Real się jeszcze gdzieś pogubi (\Real/ne, jak napisałem w poprzednim zdaniu), to możliwe, że dużo będzie zależeć od Gran Derbi.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2012 o godz. 15:18

 bugi42 Młody aktywista

Postów: 492
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2010
Skąd: Tam, gdzie tysiące jezior...
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2012 15:47    #22
Może i ta pierwsza kartka była dla Senny, ale wskakiwanie rywalowi na plecy i tak zasługuje od razu na czerwoną...
...

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2012 15:50    #23
@jakub7695

Oglądałeś mecz? Widziałeś sytuację? Sędzia wyciągnął kartonik i pokazał go Sennie, który był 10m dalej i w dodatku odwrócony plecami?

Ktoś napisał, że Real i Villarreal grał słabo, ale sędzia pobił ich na głowę. Tak słabego sędziowania już dawno nie widziałem. Ostatni raz sytuację, gdy piłkarz dostaje dwie żółte i nie schodzi, to widziałem 5 lat temu na meczu A-Klasy. Porażka...
Jesteśmy tu aby pomagać...

 Czarls Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2012 16:01    #24
Real nie wytrzymuje psychicznie. Gdybając, jestem przekonany, że gdyby nie wspaniała bramka Cazorli w ostatniej minucie meczu na Bernabeu, dziś przewaga nad Barceloną nadal byłaby dziesięciopunktowa. Jest jednak inaczej i dobrze, bo będzie ciekawie. Moim zdaniem tytuł wygra Duma Katalonii - jest drużyną bardziej doświadczoną, przyzwyczajoną do wygrywania, a Real zaczyna pokazywać poważne oznaki stresu i typowego dla Królewskich paraliżu przed wielkimi wydarzeniami.
Nie naruchasz się na zapas

 jakub7695 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2011
Skąd: Dobra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2012 17:14    #25
zetkaiii - nie szalej, już wcześniej zauważyłem swój błąd, tylko nie mogłem edytować swojego postu po raz 2 (nie tylko ja mam ten problem...) Swoją drogą, ja widziałem takie sytuacje wcześniej - na MŚ 2006 oraz... tydzień temu, kiedy byłem na meczu miejscowego klubu. Aha, i nie chce kłótni, uwierz mi. Nie musisz się od razu tak rzucać... To, że jesteśmy z dwóch różnych frontów nie oznacza, że mam cię od razu z góry nienawidzić.
bugi42 - na pewno masz rację, ale sędzia musiał zrobić z siebie gwiazdę spotkania, pozazdrościł Łysolowi (wiecie, o kogo chodzi).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2012 o godz. 17:17

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2012 22:44    #26
ale Adriano zjebał Messiemu zajebistą Akcje dzisiaj w meczu Zaragozą

http://www.youtu(...)EoAOUbVQ

 Gajek22 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2012 22:46    #27
Trzech na jeden zamach, dziurka, poezja do tego momentu, potem cały Adriano -.-
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy."

"W życiu piękne są tylko chwile."

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 08:11    #28
Real zremisował na Santiago Bernabeu z Valencią 0-0, już ma tylko 4 punkty przewagi nad Barceloną.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 09:45    #29
Real zremisował na własne życzenie... Dlaczego Kaka nie grał od początku? Benzema zamienił się w Higuaina i nie wykorzystał co najmniej 2 setek. Ronaldo zatrzymywał akcje, Ozil piach totalny, Di Maria zapomniał o prawej nodze, a bramkarzowi Valenci wyszedł mecz życia. Z bardzo dobrej strony pokazał się Casillas, nieźle Albiol i oczywiście Kaka, reszta zagrała piach...
Jesteśmy tu aby pomagać...

 Gajek22 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 10:29    #30
@zetkaiii, rzeczywiście, była w tym wina Realu, ale Valencia także rozegrała bardzo dobry mecz, i na pewno zasłużyła na ten remis, mecz oglądałem cały, przecież Valencia potem groźnie kontrowała, a wcześniej trafiła w słupek i poprzeczkę, świetny mecz Soldado, który wszedł na parę minut i pomógł drużynie jak tylko mógł, zgrywał wszystkie piłki, m.in do Alby, który też rozegrał dobry mecz, jednak najlepszym w drużynie Valencii był dla mnie na boisku Rami, czyścił wszystko jak idzie. A do symulki Pepe i kopania swoich kolegów to komentarz zbędny.
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy."

"W życiu piękne są tylko chwile."

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.