Legia Warszawa

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2012 08:10    #11
Miesiąc przed startem ligi, po 30 dniach treningów z nowym trenerem, w pierwszym oficjalnym meczu, to nie ma czego się spodziewać. Mecze eliminacyjne do LE Legia potraktowała jako punkt w przedsezonowych przygotowaniach, więc forma ma przyjść na początek ligi, która jest głównym celem. W dodatku ciągle nie załatane są luki na skrzydłach, bo Radović od grudnia tylko stoi, a na lewej stronie jest jeszcze większa lipa, bo musi tam grać nominalny napastnik.

Co do meczu, to dwa indywidualne błędy obrońców i niestety niekorzystny wynik, cieszy taktyka Urbana, bo nareszcie po 7 latach Legia będzie grać 2 napastnikami. Ostatnio tak grała za kadencji Wdowczyka i przyniosła ona tytuł. No i brawa także za stawianie na młodzież, Łukasik z Furmanem to szansa, że beznadziejny Gol z Vrdoljakiem usiądą na ławce, co u Skorży byłoby nie do pomyślenia.

Dlaczego w każdym meczu Wawrzyniak musi się ślizgać i wypie*dalać?@!

PS, w żadnym wypadku ich nie usprawiedliwiam, bo rybaków z Łotwy to powinni z marszu przejść.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.07.2012 o godz. 08:13

[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:12    #12
Oglądam ten mecz z Borussia i powiem Wam, że dobry jest ten Wasz nowy nabytek, chodzi mi o środkowego obrońce :D.

 jkbscg Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2011
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:16    #13
Suler ? nawet nawet :) mnie ciekawi co w Lechu pokaże Cessay Spoko
No dobra... z tym nawet nawet to żart był :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.07.2012 o godz. 17:17

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:26    #14
Tzn. ładnie się okiwał sam :D.
Co do Cessay to najpierw niech przejdzie :D. Na co liczę ;p.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:29    #15
Tu jest temat o Legii, a nie o Lechu.

Z Koseckiego będą ludzie, Łukasik lepszy od Ivicy, Suler i Rzeźniczak do odstrzału.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:32    #16
Wiem mistrzu, nie denerwuj się ;p.
jeżeli mam być szczery to jako kibic Lecha szczerze zazdroszczę Wam Koseckiego ;p. Zawsze miałem słabość do niskich, a zwinnych zawodników (bez skojarzeń :D). Mam nadzieję, że w 13 dadzą mu niezłe atrybuty :). Łukasik też nieźle z Furmanem. To wychowankowie ?

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:38    #17
Furman za młodu występował w Szydłowiance, ale od 6 lat gra w Legii, więc można go uznać za wychowanka.
Łukasik przyszedł w 2007 roku, więc wychowankiem chyba też jest.

Kosecki w FM 12 jest już bardzo mocny, więc jak jeszcze dodadzą mu atrybuty to lepszy od Fierro będzie.

Co do meczu, nudny strasznie, gdyby nie ten cholerny Suler, to remis byłby zasłużonym wynikiem.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:49    #18
Oj nie powiedziałbym, bo powinno być wtedy 2:1. Gol, Groskreutz, Reus :). Fajnie, że gracie młodym składem chociaż :P.

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:51    #19
Furman jak na razie największy pozytyw w legii, ale jak gol nie strzelił w tej 100% sytuacji tego już nie wiem <myśli> .

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2013 18:01    #20
Jak oceniacie przygotowania Legii do eliminacji LM ? I jak wam się podobają wzmocnienia Legii po obejrzeniu wczorajszego i dzisiejszego Turnieju Genreali Deyna Cup ? Jak dla mnie NIE ma szans na LM pewnie zagrają w LE ponieważ teraz jak wiemy droge do LE będą mieć łatwiejszą niż gdyby startowali w eliminacjach do LE. A co do wzmocnień jak dla mnie Augusto widać, ze miał coś wspólnego z halą, technicznie ok, ale wydawał się zagubiony dzisiaj na boisku, o ile jako środkowy pomocnik może sobie poradzić, to na skrzydle zagubiony, dzisaj wyglądał jak by nie grał na wymiarowym boisku. Pinto wczoraj dobre zawody, Dosa Junior również dobry mecz widać, że może być filarem defensywy, silny, pewny stoper, aczkolwiek jakieś małe pomyłki miał z resztą jak Pinto, ale myślę że to kwestia zgrania. Ogólnie rzecz biorąc z nich dwóch może być pożytek, tego Augusto oceniam wyżej niż Raula Bravo, ale nie spodziwam się po nim fajerwerków. Natomiast Bravo dla mnie bardzo słabe mecze oby dwa. Słabiutki w ofensywie, grał na alibi, problem z przyjęciem piłki wszystkie zagrania do bramkarza. Zdziwie się jeżeli urban będzie chciał podpisać z nim kontrakt. Na duży plus Cichocki, dla mnie bardzo dobre zawody jak na 21 letniego stopera wyglądał bardzo dojrzale, występ bezbłędny móglbym rzec, aczkolwiek mało było pojedynków główkowych chciałbym zobaczyć go w powietrzu, ale ogólnie rzecz biorąc dobre czytanie gry, ustawienie się, przesuwanie. To tylko moja opinia podzielcie się waszym zdaniem. A i jeszcze Broź, dla mnie dzisiaj w 1 połowie bardzo słaby występ problem z opanowaniem piłki, problem z grą pod pressingiem ehh.. mam nadzieje, że tylko dzisiaj tak.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.07.2013 o godz. 18:06

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.