Strona

Liga Mistrzów

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 22:56    #291
Taki wynik to jest rzeczywiście masakra.
Barca musi wymienić przynajmniej pół składu.
Na pierwszym miejscu do odstrzału zdecydowanie Pique.
Wg mnie nowym trenerem powinni zostać Luis Enrique, Laurent Blanc lub Michael Laudrup.

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 22:57    #292
[quote="kondi192"]Przy takiej grze Bayernu jak w polfinale to raczej bedzie mecz do jednej bramki ale wierze w Borussie :P Teraz jedyne co uratuje mi sezon po braku mistrzostwa i odpadnieciu Realu z LM to Majster dla Kolejorza no i oczywiscie porazka Bayernu w finale LM xD.

Btw. Mam nowe haslo dla Barcelony po tym meczu "07, zglos sie".[/quote]

Bayern wygra. Niesamowicie zorganizowani. Kondycyjnie przypominają Inter wygrywający LM w 2010r. Mi uratuje, jeżeli Inter załapie się chociaż na 6 miejsce, a Pogoń się utrzyma :) To hasło będzie niedługą bronią kibiców Realu przeciwko fanom Katalończyków :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2013 00:17    #293
Real zdecydowanie lepiej pokazal sie w dwumeczu(od Barcelony), o maly wlos nie odrabiajac strat z Dortmundu. Barcelona na swoim poziomie ale zbyt niski na dobrze przygotowanych taktycznie Bawarczykow. Brakowalo czasem takiego "szczura" na napastnika, ktory raz po raz urywal sie srodkowym obroncom Katalonczykow. Ciekawe widowisko, z jednej strony konstruktywna gra Bayernu-wyższi i twardsi pilkarze kontra gra Barcelony, ktora wygladala tak jakby to oni w pierwszym meczu wygrali i dzis pod koniec grali sobie po obwodzie ^^

Zauwazalny brak Messiego ale czy on moglby dzis w jakis sposob pomoc nawet w najlepszej dyspozycji? Smiem wątpic.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.05.2013 o godz. 00:25

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2013 11:33    #294
Barcelonie się remontada z żenadą pomyliła. Dobiegł końca kilkuletni okres cmokania "znawców" i oportunistów nad Barca, że to panie więcej, niż klub, że boski Messi, że la Massia, tikitaka i w ogóle cud, miód i różowe bąbelki hahahaha. Przykro było patrzeć. Kto w taki żałosny sposób odpadł z LM? To jest kompromitacja w pełnym znaczeniu tego słowa. Nie wierzę w to, że FC Hollywood zagrali tak dobrze. To raczej Barcy kompletnie brakło motywacji, bo umiejętności przecież mają do cholery. Na miejscu Tito podałbym się natychmiast do dymisji. Teraz będziemy mieli równie "wspaniały" okres, bowiem "znawcy" i oportuniści będą cmokać nad "wielkim" Bayernem, że to najlepiej zarządzany klub, że mądra polityka, że wychowankowie i tralalala :). Btw udzieliło się nawet moderatorowi na pewnym portalu, który doszedł do wniosku, że obrażam bawarskich pyszałków konsekwentnie nazywając ich FC Hollywood i wypominając wykupywanie najlepszych zawodników z innych klubów Bundesligi. Odblokował mi konto dopiero po tym jak uświadomiłem go, że FC Hollywood to przydomek , który sami sobie nadali :). Mam jednak cichą, diabelską nadzieję, że Guardiola stanie się słabym ogniwem tego klubu, bo jakby zapomnieli, że lepsze jest wrogiem dobrego, a niedługo będą mieli problem jak upchać wszystkich w składzie, po tym jak wykupią całą Bundesligę. Josef potrafi zepsuć atmosferę w drużynie i wystarczy przeczytać jego biografię, żeby się o tym przekonać. Zatem serdecznie życzę Bawarczykom, żeby sromotnie przejechali się na tym pędzie do absolutnej dominacji, chociaż wątpię, czy to wyleczyłoby ich pychę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.05.2013 o godz. 11:36

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2013 14:22    #295
Ludzie, którzy wytykają Bayernowi podkupywanie piłkarzy z Bundesligi, są po prostu żałośni. Chyba spowodowane to jest zazdrością, bo obecnie mają genialny sezon. Dziś robi tak KAŻDY. Borussia też podkupuje zawodników z biedniejszych klubów Bundesligi, więc nie wiem w czym problem. Z resztą, o ile mnie pamięć nie myli to Hummels przyszedł do BVB właśnie z Bayernu.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2013 17:16    #296
[quote="DeadMan"]Ludzie, którzy wytykają Bayernowi podkupywanie piłkarzy z Bundesligi, są po prostu żałośni. Chyba spowodowane to jest zazdrością, bo obecnie mają genialny sezon. Dziś robi tak KAŻDY. Borussia też podkupuje zawodników z biedniejszych klubów Bundesligi, więc nie wiem w czym problem. Z resztą, o ile mnie pamięć nie myli to Hummels przyszedł do BVB właśnie z Bayernu.[/quote]
Polać temu panu, polać :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 02.05.2013 o godz. 17:17

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2013 18:53    #297
Oczywiście, że robi tak każdy. Nie każdy jednak jest tak prędki do chełpienia się jak FC Hollywood. Niedawno czytałem wypowiedzi fanów Bawarczyków, w których szydzili z City, że to sztuczny twór, podczas gdy Hollywood jest prawdziwym klubem z tradycjami (tak, jakby City powstał wczoraj:). To jest dopiero żałosne. Czego tu zazdrościć? Nie ma konkurencji w lidze to i lecą te tytuły, a jak się konkurencja pojawi to ją, panie wykupimy i znowu będziemy wielki Bayern :). O BVB już teraz się mówi, że finał LM nieprędko się powtórzy. Kto osłabi BVB, jak nie Bawarczycy właśnie? Mocny Bayern równa się słaba Bundesliga . Dlatego Premier League, czy nawet Serie A jest uważana za silniejszą od niemieckiej. Jeśli nie w tym roku to w przyszłym. Paradoksalnie dba o to właśnie bawarski klub pilnując swego monopolu na tytuły. Czy pisałem już o słodkim pierdzeniu pt. genialny sezon? Sezon faktycznie genialny, ciekawe czy DeadMan kibicowałby Bayernowi, gdyby wlókł się w ogonie tabeli?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2013 18:53    #298
O podkupywaniu pilkarzy przez Bayern nie mowi sie od kilku dni tylko od kilku lat ;)
W tym sezonie wszystko sie pieknie zgralo i celuja w potrojną(?) korone.

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2013 21:16    #299
@undertheskin
Teraz to już kompletnie Cię nie rozumiem. Bayern w lidze konkurencje ma, choćby w postaci finalisty LM - BVB, a do tego kilka solidnych europejskich drużyn, jak Schalke czy Bayer. To nie to co Anglia, ale ogranie tej ligi w tak efektowny sposób, to naprawdę niebywałe osiągnięcie. Ale nie to świadczy o ich genialnym sezonie, tylko wyniki w LM, a tam konkurencja jest. Bayern może sobie pozwolić na takie wydatki, właśnie dzięki bardzo mądrej polityce klubu, nie dostali tych pieniędzy w prezencie. I jeszcze jedno - Nie kibicuje Bayernowi!!!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.05.2013 o godz. 21:19

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2013 23:04    #300
Ten finał to zagranie na nosie idiotom z FIFA i UEFA, którzy bezmyślnie rok w rok nagradzają tylko i wyłącznie graczy Barcelony i Realu niezależnie od piachu, jaki grają. Może tegoroczne WYBITNIE SPEKTAKULARNE wpierdole jakie dostały zmienią w końcu ich tok myślenia.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution