Małe oszustwa - do adminow

jacekkkk Proletariat

0
18.06.2006, 15:07    Pytanie
Mam male pytanie do adminow tej stronki - czy czasami uzywacie edytora czasu rzeczywistego do zmiany narodowosci zawodnika, atrybutow, powiekszenia stadionu druzyny?

Przyznam szczerze, ze waham sie moralnie, a chcialbym miec Podolskiego w ataku polski :)

Pozdrawiam!

 thcxs Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2006
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2006 15:42    #1
naturalizowac tzn nie przez program tylko przez to ze zawodnik bedzie przebywal w kraju 3 lata :]

Post pomocny

jacekkkk Proletariat

0
18.06.2006 15:53    #2
Zurawski, Franek i Olisadebe na emeryturze :). Sprowadzilem do Lecha kilka fajnych mlodych talentow, ktorzy w przyszlosci maja kadre pewna, ale na obecna chwile nie mam duzego wyboru, bo graja same dziadki w Polsce (no dobra jest korzym, wojciech gorski z cracovii, i wisniewski:)).

thcxs co myslisz o powolywaniu brazylijczykow do reprezentacji? juz za 8 miesiecy mistrzostwa europy 2012, a za 2 miechy Dudu Cearense dostanie polskie obywatelstwo. Chlopak niezle wymiata :)

Kolejne pytanie: Beda z niego ludzie?
http://patrz.pl?38968
niezly mlody obronca, ale ta determinacja...

Post pomocny

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2006 16:27    #3
Nie korzystam z edytorow czasu rzeczywistego, obecnie gram piaty sezon, drugi w Primera Division, na stadionie z 4500 miejsc (1500 siedzacych) i srednia baza treningowa. Ale jest frajda. Co do obroncy, to beda z niego ludzie.

Post pomocny

 thcxs Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2006
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2006 17:11    #4
nie no jak najbardziej brazylijczykow, argentynczykow i innych obcokrajowcow jak najbardziej powolywac. Mi chodzilo o to ze wedlug mnie korzystanie z tego edytora nie jest uczciwe ;}
a co do tego obroncy to tez uwazam ze przy odrobinie szczescia beda z niego ludzie ale musisz chlopaka dobrze motywowac bo ta determinacja nie wyglada najlepiej ;] poZdro

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2006 18:47    #5
Nawet nie mam takowego edytora na swoim dysku ;)

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

gilik Proletariat

0
28.07.2006 03:48    #6
A istnieje jakiś taki w ogóle do wersji 6.0.3??

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.