MK DONS

 Stiivo Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.03.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007, 12:11    Pytanie
Witam! Czy ktokolwiek gra jeszcze w FM 06?
Zacząłem grać 4ligowcem MK DONS (dawny Wimbledon). Czy ktokolwiek z Was miał przyjemność kierować tym klubem? Podzielcie sie uwagami wszelkimi (transfery, awanse itp.) Jakieś ciekawe spostrzeżenia dot. kadry po paru sezonach...? Mam nadzieje że panowie experci nie pojadą mnie za ten post. Pozdrawiaju stare wiarusy FM 06!

 michałka Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 549
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007 12:25    #1
nigdy nie grałem tym klubem ale masz dobry skład i możesz zajść dość daleko

Użytkownik uznał post za pomocny

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007 12:30    #2
Nie porównój MK Dons do Wimbledonu. Może to jedo nastepca prawny, ale tradycje kultywuje AFC Wimbledon (obecnie 7 Liga Angielska). MK Dons to jakis sztuczny twór, którego nikt nie lubi.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Stiivo Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.03.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007 12:38    #3
Sefko1 - gratuluje wiedzy. W wikipedii piszą podobnie. I nie porównuję tych klubów. Mk Dons jednego fana już na pewno ma :P. A wracając do tematu, chciałem podpisać kontrakt z Ibrahima Bangoura (bodaj Gwinejczyk 2 występy w rep. A). Nie otrzymał pozwolenia na pracę (nie zdziwiłem się), apelacja też nie przyniosła pozytywnych efektów. Pytanie brzmi: czy nie da się jakoś obejść tego przepisu? Czy ktokolwiek z was miał podobną sytuację z tym że apelacja odniosła pozytywny efekt nawet przy tak niskim dorobku reprezentacyjnym? Są jakieś wyjątki? Czy opłaca się próbować, bo mam na oku kilku zawodników z poza UE, którzy w swojej rep też za dużo nie pograli, bądź wcale a chętnie zwerbowałbym ich.

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007 12:42    #4
Nie czerpie wiedzy z Wikipedii :))
A wracając do tematu, to niestety pozwolenie na prace nie da się obejść w FM06 (FM07 sa kluby filialne). Jedyne co mozesz zrobić to się odwołać (mało skuteczne, ale czasami dostaja pozwolenia warunkowe - rzadko) lub sztucznie zmienic narodować w edytorze (oszustwo).

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007 12:46    #5
A co do kadry to nie bedę oryginalny. Inwestuj w Polaków. Są tani i bardzo dobrzi, jak na warunki 4 ligi angielskiej. Sztylka, Napierała, Kazmierczak itp.

 Stiivo Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.03.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007 12:54    #6
Popieram. Bednarek, Jeziorny, Kukulski, Janukiewicz - trzon kadry (Rotuje Jeziornym i Bednarkiem). Rzecz w tym że zostało mi ok 10 meczy do rozegrania i awans mam już w kieszeni (1-sze miejsce i 4 pkt nad 2-gim w tabeli Wallsalem - tylko kataklizm mi odbierze awans, pozostałe drużyny mają ponad 10 pkt straty do nas) i interesuje mnie jakiś "spektakularny" transfer - oczywiście na miare div. one. Bangoura był właśnie takim kandydatem - obecnie w Ligue 1 w tym sezonie jest w czołówce strzelców - mówię o prawdziwych rozgrywkach, nie tych z przed monitora :P, no ale przepisy... . Ktoś dokonał transferu na tym szczeblu ligowym, którym może się pochwalić (tzn z div2 do div1)? Chętnie poczytam wszelkie sugestie. PZDR

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007 13:12    #7
Moja rada. Poluj na okazje. Trudno poweidzieć kto po 1 sezonie jest dla Ciebie dostępny. Może ktos wraca po kontuzji, moze ktoś jest na liście transferowej, lub nie przedłuzył kontraktu. Każda rozgrywka jest inna i trudno coś polecać.

 1bartek Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1044
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007 13:37    #8
Spraedzaj regularnie listę transferową- często są tam naprawdę świetni zawodnicy. Radzę Ci zakupić [lub wypożyczyć] Muamba [Arsenal DPŚ]. Często jest na liście, niezły.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Stiivo Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.03.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2007 13:54    #9
Środek pomocy mam całkiem zacny. 1.07 zawitają u mnie Christian Scarlato z Romy oraz Mr. Tedesco z Palermo - skubaniec waleczny jak 150. Mam także Keitha Andrewsa, w którym wszyscy widzą lidera drużyny. Wiec Muambie podziękuję tym razem :P. Szukam
- Napastnika podobnego stylem gry do Djibrila Cisse, Aruny Kone itp
- Ofensywnego środkowego pomocnika potrafiącego strzelić z dystansu
- Lewo-skrzydłowego
Preferuję grę ofensywną, zazwyczaj gram 4-2-3-1. Defensywną rolę sprawują tu niemal wyłącznie dwaj środkowi obrońcy oraz środkowi defensywni pomocnicy. Reszta zespołu stanowi o sile ataku. Tracę mało bramek. Hornuss omawiany w talentach zazwyczaj w meczu oddaje 5 strzałów na bramkę z czego 1 jest w światło (wykańczanie akcji: 17!!)
Bednarek i Jeziorny średnia not w granicach 8.0
---------------------------------Janukiewicz-----------------------------------------

Carmelo Cariotti-----Armand MacAndrew----Sean O'Hanlon-----R. Bednarek
(G. Edds) (Ben Chorley) (M. Jeziorny)

---------------------F. Stillmant-------------K. Andrews----------------------------
(M. Linden) (B. Chorley)

-------------J.P McGovern---------G. Smith------------N. Rizzo------------------
(Moukoko) (Sergio Marquez) ( ? )

--------------------------------Bjorn Rytnoux-------------------------------------
(J. Hornuss, S. Makofo, M. Soerenson)

PS. Pamiętacie Tontona Zole Moukoko?? Mam go ale to już nie to samo co w poprzednich cm'ach :/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.