Morale

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011, 14:27    Pytanie
W fm gram już dosyć długo, ale niedawno odkryłem coś irytującego( chyba że to moje przewrażliwienie). Gram Sportingiem i mam mecz z Porto. Morale w Porto niskie bądź bardzo niskie, bo dostali srogie baty w CL ,więc myślę że będzie OK. Niestety tak nie było bo ofensywa, z której nikt nie miał nawet morali dobrych gra sobie jak nigdy nic. No nic 4-0 i do widzenia. Każdy kto gra w fm wie czym się kończy wystawienia napastnika z niskimi moralami( który maści akcje za akcją, ale Farias 3 akcje ,3 gole). Cóż lekko podirytowany wczytuje grę i zwalniam się ze Sportingu, tworzę nowego menagera obejmuje Porto. Morale takie same jak w poprzednim meczu, a więc większość ofensywy niskie albo b.niskie i tak też gra. Efekt 4-1 do Sportingu. I tutaj sedno. Czy morale dotyczą tylko drużyny prowadzonej przez Nas, natomiast nie mają wpływu na zawodników komputera? Czyli komputer wystawi 11 z niskimi moralami i żadnego wpływu na grę to nie ma?
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 majcherczyk Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: Żagań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011 14:34    #1
morale ma taki sam wpływ na naszą drużynę, jak i na drużyny prowadzone przez AI. Tylko, że to nie jest jedyny czynnik :) W mojej obecnej karierze, napastnik zaczynając mecz z najgorszym możliwym morale (nie strzelił bramki od ponad 11 godzin) - zdobył 5 bramek w jednym meczu (i to nie przeciwko ogórkom).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.