Na ilu komputerach można grać w FM15?

 coalthar19 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2014
Skąd: Nekla
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014, 15:25    #1
Witam. Mam pytanie- mogę grać legalnie na 2 komputerach w FM15? Swój komputer mam w serwisie, chciałbym zacząć grać na komputerze rodziców, ale nie wiem czy warto:) Mój komputer wróci pewnie za 3 tygodnie i stąd drugie pytanie- jeżeli można grać na 2 komputerach to jak potem zgrać savy tak żeby na drugim komputerze nie zaczynać kariery od nowa? Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi;) Pozdrawiam i proszę o pomoc

 druid78 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014 15:39    #2
Jasne, że można. Instalujesz klienta Steam na drugim kompie, weryfikujesz swoje konto mailowo i grasz. We właściwościach ustawiasz zapisywanie stanu gry do chmury i sejwy działają na każdym kompie.

 coalthar19 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2014
Skąd: Nekla
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014 15:48    #3
Tylko że ten jeden komputer bede używał tylko tymczasowo. Więc wydaję mi się że nie ma sensu zapisywać w chmurze. A kopiowanie plików między komputerami wchodzi w grę?

 druid78 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2014 16:36    #4
Wchodzi, jak najbardziej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution