Najgorsza drużyna w FM-ie.

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 01:00    #11
Gramshi Pogradec z Albanii.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 09:46    #12
[quote="Szarlatan"]czołem i cześć. zdecydowanie zagłębie lubin - najgorsze kuciapki po tej stronie wisły i odry. gdyby chelsea była jedyną grywalną drużyną w fm'ie, nikt by mnie nie zmusił, żeby grać. wolałbym sesję egzaminacyjną. drużyna nudna jak michał pol. starzejące się gwiazdy brukowców (wymieniać nie muszę), nudna młodzież. oscar - można posiadać mniej oryginalny napis na plecach? torres - jak na mój kanon piękna nie leży mu ta koszulka. stroje nudne jak dorastanie dzieci księcia williama i kate. co roku chyba te same? lata świetlne do klimatu uniformów z czasów zoli i hasselbainka. najgorsza ekipa.[/quote]
haha
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 10:16    #13
[quote="Szarlatan"]czołem i cześć. zdecydowanie zagłębie lubin - najgorsze kuciapki po tej stronie wisły i odry. gdyby chelsea była jedyną grywalną drużyną w fm'ie, nikt by mnie nie zmusił, żeby grać. wolałbym sesję egzaminacyjną. drużyna nudna jak michał pol. starzejące się gwiazdy brukowców (wymieniać nie muszę), nudna młodzież. oscar - można posiadać mniej oryginalny napis na plecach? torres - jak na mój kanon piękna nie leży mu ta koszulka. stroje nudne jak dorastanie dzieci księcia williama i kate. co roku chyba te same? lata świetlne do klimatu uniformów z czasów zoli i hasselbainka. najgorsza ekipa.[/quote]

Kolejny raz szukasz taniej sensacji. Widzę, że jesteś mistrzem prowokacji słownej. Po co Ci to? Chwalisz się kolegom na wykładach? Płacą Ci za to? Łechce to Twoje ego?

Powtórzę. Mam prawie 27 lat, ale nadal nie rozumiem dlaczego dorośli faceci przy rozmowie o ulubionej dyscyplinie sportowej i grze komputerowej, której tematyka jest poświęcona tej dyscyplinie, zachowują się w taki sposób. CMREV jest dla mnie miejscem gdzie mogę z kimś wymienić poglądy, opinie, podyskutować. Nie szukam tu zaczepek. W związku z czym nie potrafię ogarnąć takiego zachowania jak na przykład powyżej. Co jest

 Szarlatan Wróg ludu

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 3
0
24.01.2014 10:57    #14
sCan, o chuj Ci chodzi? że tak zapytam dyplomatycznie. mogę zaczepiać pierwszą rewolucjonistkę w rządzie, buraka milesa, ale po co mam zaczepiać ciebie. chyba nie sądzisz, że jestem kibicem arsenalu spod Włodawy i cię nienawidzę? tekst o chelsea jest szczery: wyobraziłem sobie drużynę do prowadzenia której najtrudniej byłoby mi zebrać motywację, drużynę estetycznie najnudniejszą (barwy są dla mnie bardzo ważne, nazwiska, egzotyka również) - czyli jednym słowem najgorszą (poza tym nigdy nie prowadziłem wielkich klubów, nie wiem dlaczego, ale nie lubię, nie mam zapału, frajdy), i stwierdziłem, iż jest to chelsea, w dodatku ta efemowa, tylko. bez podtekstów.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 11:16    #15
Puszcza Niepołomice. Ciężko Mi się ten klub prowadziło.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 21:45    #16
Najgorsze w FMie w sensie prowadzenia, są wielkie firmy. Gra nimi jest nudna jak flaki z olejem, zero motywacji, kasy jak lodu, skład mocny i co to za frajda ze sprowadzania kolejnych gwiazdeczek. Najlepiej gra się zespołami z niższych lig, lub ligowymi średniakami, gdzie dopiero gracz buduje ich renomę.

 Raven113 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2014
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 22:49    #17
[quote="PavS"]Najgorsze w FMie w sensie prowadzenia, są wielkie firmy. Gra nimi jest nudna jak flaki z olejem, zero motywacji, kasy jak lodu, skład mocny i co to za frajda ze sprowadzania kolejnych gwiazdeczek. Najlepiej gra się zespołami z niższych lig, lub ligowymi średniakami, gdzie dopiero gracz buduje ich renomę.[/quote]

100% prawdy. Raz grałem znaną i dobrą drużyną, na początku mojej przygody z FM tylko po to, żeby oswoić się z rozgrywką. Po sezonie usunąłem save'a i zacząłem grać kimś z niższej ligi w Norwegii. Dopiero wtedy gra mnie wciągnęła, od tego czasu wielkie marki omijam szerokim łukiem :)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 22:54    #18
[quote="PavS"]Najgorsze w FMie w sensie prowadzenia, są wielkie firmy. Gra nimi jest nudna jak flaki z olejem, zero motywacji, kasy jak lodu, skład mocny i co to za frajda ze sprowadzania kolejnych gwiazdeczek. Najlepiej gra się zespołami z niższych lig, lub ligowymi średniakami, gdzie dopiero gracz buduje ich renomę.[/quote]
Zależy od celów jakie ktoś sobie stawia. Moim od zawsze było wychowywanie młodzieży, ktora będzie godnie zastępować innych zawodników. Gra w niższych ligach mi tego nie gwarantuje (napewno nie od razu) a już nie raz miałem chęć opuszczać swoją Valencie na rzecz innej drużyny. Pewnie w końcu to zrobię lecz mam nadzieję, że pozniej niż prędzej ;)
.

 Raven113 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2014
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2014 23:17    #19
[quote="pikawa94"][quote="PavS"]Najgorsze w FMie w sensie prowadzenia, są wielkie firmy. Gra nimi jest nudna jak flaki z olejem, zero motywacji, kasy jak lodu, skład mocny i co to za frajda ze sprowadzania kolejnych gwiazdeczek. Najlepiej gra się zespołami z niższych lig, lub ligowymi średniakami, gdzie dopiero gracz buduje ich renomę.[/quote]
Zależy od celów jakie ktoś sobie stawia. Moim od zawsze było wychowywanie młodzieży, ktora będzie godnie zastępować innych zawodników. Gra w niższych ligach mi tego nie gwarantuje (napewno nie od razu) a już nie raz miałem chęć opuszczać swoją Valencie na rzecz innej drużyny. Pewnie w końcu to zrobię lecz mam nadzieję, że pozniej niż prędzej ;)[/quote]

No tak, taka gra ma sens, ale jednak większość graczy, którzy przejmują gigantów skłania się ku kupowaniu, wydawaniu i wygrywaniu 10 razy z rzędu LM :) Niektórym może się to podobać, mnie by znudziło :)
Cóż, ja z Valencii otrzymałem propozycję, jednak nie opuściłem Alicante po sześciu latach prowadzenia :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.