Najlepsza taktyka w dziejach CM/FM ??

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008, 11:22    Pytanie
Zgodnie z tym co w moich komentarzach zasugerował mi "El Commendante" Speed umieszczam tu problem którego rozwiązania znaleźć nie umiem od pewnego czasu :/

Otóż chciałbym was prosić o pomoc w sprawie odnalezienia NAJLEPSZEJ (czytaj sprawdzonej przez wielu graczy i w wielu klubach) taktyki do DOWOLNEGO CM'a lub FM'a.
Słyszałem niegdyś że w jednej z poprzednich edycji CM'a bądź FM'a była jakaś bardzo skuteczna killer-taktyka którą można było osiągnąć sukces niemalże każdym klubem. Podobno taktyka ta wykorzystywała bugi w grze :P
(El Commendante zasugerował mi że była taka taktyka w CM 01/02.)
Stąd moja prośba o pomoc by ktoś podał mi linka do tej jakoby najlepszej taktyki.
Ja obecnie gram w FM2007 ale z miłą chęcią powróciłbym do którejś z poprzednich edycji FM'a lub CM'a i spróbował np. jakiś klub z angielskiego Conference doprowadzić do Premiership a potem podbić nim Europę (czytaj-zdobyć puchar UEFA a potem ligę mistrzów).
Ja WIEM że jest to możliwe w KAŻDYM Cm'ie i FM'ie przy użyciu "własnej" taktyki ale ja chcę to osiągnąć "bez-stresowo" :P tzn pograć sobie dla relaksu i nie czekać na awans do Premierschip 15 sezonów czy więcej ;)
Dlatego z góry proszę o RZECZOWĄ pomoc i nie umieszczanie tutaj postów krytykujących mój pomysł gry "czyjąś" taktyką czy sugerowanie że korzystanie z killer-taktyk i bugów w grze to cheat. Bo ja nie chcę osiągnąć to co powyżej opisałem by się potem tym szczycić tylko dla tego by sobie pograć dla siebie i dla własnej przyjemności.
Mile wskazane także będą sugestie (linki) odnośnie ustawień przy tzw. killer-rogach.
PS. Podając do JAKIEGO CM'a czy FM'a jest dana taktyka podawajcie też (jeśli można) czy taktyka wymaga wgrania jakiegoś oficjalnego Up-Datu/łatki czy nie.
PS.2 (do zarządu) Ponieważ nie mam pojęcia do którego CM'a czy FMa' była ta taktyka którą potrzebuję dlatego nie wiedziałem do której kategorii założyć ten temat więc wrzuciłem go do kategorii FM2007 ponieważ tą wersją aktualnie gram :P

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

 kuab Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 576
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 12:22    #10
Chodziło o tego konkrenego posta a nie o ogół, czytaj ze zrozumieniem. qtosh poszukaj informacji o taktyce "diablo" ona była chyba w któryms z Cm-ów, pisałeś już o niej

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 18.08.2008 o godz. 12:23

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 12:27    #11
Jedna z lepszych taktyk FM 08:

http://www.centr(...)amp;id=3 (Patch 8.0.2)
http://www.centr(...)amp;id=2 (patch 8.0.1)
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 12:33    #12
[quote=kuab]Chodziło o tego konkrenego posta a nie o ogół, czytaj ze zrozumieniem. qtosh poszukaj informacji o taktyce "diablo" ona była chyba w któryms z Cm-ów, pisałeś już o niej[/quote]

kuab ja czytam ze zrozumieniem. Skoro ty mi to sugerujesz to ja proponuję, byś ty przeczytał ze zrozumieniem mojego poprzedniego posta. Mi w nim chodziło przede wszystkim o to, żeby w kolejnych postach nie zabierały głosu osoby które sobie jedynie przytakną bo to nic nie wniesie do dyskusji. Dlatego proszę ALBO o konkretny opis jakie dać ustawienia indywidualne zawodnikom i całemu zespołowi ALBO podać link do pliku z taką skuteczną taktyką (no i do jakiego to ma być CM'a lub FM'a)
Ps.dzięki za sugestie o taktyce "diablo" :) zaraz jej poszukam :D

 bajkopisarz Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 459
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 12:42    #13
łap:

http://www.cmrev(...)l?page=1

http://www.pilka(...)p?t=1908

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 18.08.2008 o godz. 12:45

 dawidiuk1 Młody aktywista

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Biała Podlaska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 20:48    #14
Taktyka nazywała się Nakano (tak wlaściwie nazywał się facet co ją zrobił) była czitem managera 00-01 bodajże... a może 01-02... nie rozróżniam ich
Ach te stare dobre czasy ;)

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2008 22:49    #15
Jak dla mnie zdecydowanie DIABLO. To chyba był największy killer w historii CM. Wiem, że była jeszcze jedna w czasach 01/02 ale to właśnie ta tactic, która króluje w wersji 03/04 jest genialna. Każdym zespołem, pod warunkiem posiadania dobrych napastników i świetnego OPŚ-a mógłbyś zdobyć wszytsko... :) Koledzy powyżej podali linki, więc daruję sobie. Powiem tylko, że dzięki tej taktyce bardzo miło wspominam grę w Championship Manager 03/04. Co prawda byłem wtedy młodszy i wiadomo - każda wygrana bardzo cieszyła, nieważne kim. Taki Diego strzelał wtedy u mnie 60 bramek w sezonie grając na pozycji ofensywnego pomocnika... Jeśli już tak chcesz grać, tylko CM 4: 03/04 i tylko Diablo ;D

 Anolity_Cherwins... Młody aktywista

Postów: 96
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.06.2008
Skąd: Opoczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2008 09:09    #16
jeżeli znajdę w odchłaniach moich płyt tego cmka to zainstaluje ;)
znalazłem zaraz instaluje :kekeke:

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.08.2008 o godz. 09:13

 rafee Młody aktywista

Postów: 741
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Kruczyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2008 11:04    #17
Wg. mnie killer taksy to czitowanie. Czytałem opowiadanie (chyba na centrumcm.org) jak facet bez tego zdobył puchar włoch drużyną z Serie C2, a sezon póżniej Uefa będąc w C1. I bez tego da się wygrywać
jestem idiotą, ale wykształconym idiotą

 Morszczuk Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 789
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2008 11:43    #18
Popieram. A Liverpool ? ;d Pierwsza drużyna która zdobyła sezon wcześniej puchar Ligi Mistrzów a w lidze zajęła miejsce niepremiowane do gry w LM ? ;d Popieram te taktyki to jawny czit.
Widzew i Ruch - Przyjaciół Dwóch!

 kuab Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 576
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2008 13:19    #19
"Dlatego z góry proszę o RZECZOWĄ pomoc i nie umieszczanie tutaj postów krytykujących mój pomysł gry "czyjąś" taktyką czy sugerowanie że korzystanie z killer-taktyk i bugów w grze to cheat. Bo ja nie chcę osiągnąć to co powyżej opisałem by się potem tym szczycić tylko dla tego by sobie pograć dla siebie i dla własnej przyjemności."

Tyle na ten temat (do rafee1991 i Morszczuka) przecież on napisał że chce grać dla własnej przyjemności, bezstresowo, a nie żeby sie tym później chwalić

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.