Napastnik vs. obronca

fantom Proletariat

0
28.07.2006, 17:24    Pytanie
Jestem ciekaw Waszych opinii i rad nt. dobierania napastnika do obroncy, ktory bedzie go kryl. Osobiscie gram Nottingham Forest w Premiership i mam problem. Nie wiem czy sprowadzac pilkarzy dobrze wyszkolonych technicznie i szybkich, czy tez tradycyjnych strikerow, ktorzy przewazaja na Wyspach (silny, swietnie grajacy glowa). Poza tym zawsze zastanawiam sie, czy np. do wolnego obroncy dac szybszego zdecydowanie napastnika, ktory bedzie z nim wygrywal pojedynki biegowe, ale tracil w grze glowa, czy tez wlasnie tego troche wolniejszego, lecz i zarazem silniejszego, przez co bedzie mogl walczyc z obronca jak rowny z rownym.

Zastanawia mnie tez to (mam wersje angielska), czy opcja Target Man oznacza dokladnie polecenie grania pilki do napastnika, ktory bedzie bezposrednio strzelal, czy tez zgrywal ja do partnera. Czasem z niej korzystam, gdy gram skrzydlami (wowczas 'To Head';), albo jak jest dwoch dryblasow w oboronie i mam szybkich napastnikow, to daje 'To Feet' lub 'Run Onto the Ball'. Co o tym myslicie?

 Kakas Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2006 18:05    #1
Ja polecam grać jednym napastnikiem wysokim do głowek i jednym szybkim typowym napadziorem z dobrym dryblingiem... ja w Swansea gram atakiem Viduka - Trundle ... najlepiej troche cofnąć tego wysokiego i dać mu miejsce do odgrywania piłek... polecam na tą pozycje Sosina... bo Viduka przyszedł do mnie dopiero w 2lidze... na początku powinien przyjść do Nott Mornar...

Post pomocny

manager999 Proletariat

0
29.07.2006 02:52    #2
jeśli masz odpowiednią ilość kasy to idealnym rozwiązaniem wydaje się być Mirko Vucinic.Jest szybki ,wysoki,świetnie gra głową ,gra dobrze zarówno na ziemi jak i w powietrzu.

Post pomocny

seba54321 Proletariat

0
29.07.2006 03:23    #3
ja ci proponuje duet napastników Karim Benzema-William Tiero.Ten pierwszy gra w Ol.Lyon Bardzo szybki(17), przyspieszenie(20), dobrze gra głową(18), natomiast Tiero on gra w Vitorii Guimaraes, podobnie jak Benzema jest szybki swietnie gra głową i jest bramkostrzelny wiec bedziesz musial dodac jeszcze sobie portuga;lską lige chyba ze masz duzą lub ogromną baze danych.

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2006 05:19    #4
Ja gram dwójką napastników, przynajmniej jeden musi dobrze grać głową. Gram 'Na snajpera' (czyli 'Target man';) i rozgrywającego. DO tego prostopadłe podania i dośrodkowania.

Post pomocny

 17rafal Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2006
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2006 11:46    #5
bardzo dobry duet napastników to Guiza-Zigic strzelali u mnine w każdym sezonie razem ok 60 bramek.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.