Strona

Newgeny

 bruutus Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2008
Skąd: Piwoda
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2013 22:11    #81
a oto i mój talent. Jak na polskie warunki całkiem spoko, gwiazdek dużo, a co najważniejsze swój własny a nie zakupiony. Problem taki ze trafil sie na razie jeden na 12 lat;/

http://img81(...)i8nu.png

 efemwisla Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 16:44    #82
http://oi41.tinypic.com/2d4zrc.jpg

Mój Polak w moim Rotheramie :D

 z_fartem Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 16:55    #83
Najlepszy z moich newgenów.

http://i.imgur.com/xzhtu6a.png

 z_fartem Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2013 01:40    #84
Sorry, że post pod postem. Jacko co o nim sądzisz, wiem że jesteś fanem newgenów? Pa 197, w mojej karierze tylko Messi i Issac Villar ma 199. Po odpaleniu savea zwiększyły mu się atrybuty techniki i chyba gry z pierwszej piłki. Z chęcią poznam Twoje zdanie na jego temat.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2013 10:05    #85
JAJ NIE URYWA, ale wszystko co powinien miec to ma, zwerbowany czy nabór?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 munia1991 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 18:14    #86
Witam
Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób wyszukujecie takich zawodników, bo mi nigdy nie udało się. Prosiłbym o jakieś konkretne rady .

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 19:06    #87
[quote="munia1991"]Witam
Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób wyszukujecie takich zawodników, bo mi nigdy nie udało się. Prosiłbym o jakieś konkretne rady .[/quote]

U mnie za wyszukiwanie zawodników odpowiada sztab szperaczy - ot, cała filozofia. Czasem sam trafię na jakąś perełkę, gdy gram z kimś mecz i zobaczę u nich w składzie przekoksa.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 22:05    #88
[quote="munia1991"]Witam
Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób wyszukujecie takich zawodników, bo mi nigdy nie udało się. Prosiłbym o jakieś konkretne rady .[/quote]

Ja tylko i wyłącznie wyszukuje sam. Patrzę po ligach, klubach, reprezentacjach. Bardzo czasochłonne, ale sprawia mi dużo radości. Scoutów wysyłam dla picu, żeby mieli robotę:D Przydają się tylko podczas międzynarodowych turniejów młodzieżowych gdy nie chce mi się oglądać kadr.

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2013 09:13    #89
Ja szukam przez genie. On gwarantuje w 75% powodzenie wyszukania zaje8istego kopacza.
Gram Vitesse, a w Holandii jest wymóg, aby z poza UE nie było kopaczy poniżej 18 roku życia. Dlatego w U19 nie mam brazylijczyków, argentyńczyków czy białorusinów i nigeryjczyków. Przez jeden sezon gry w moim U19 nic ich nie dopieszczę ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.08.2013 o godz. 09:13

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2013 11:34    #90
Michal Mucha - ściągnięty w zimę w sezonie 13/14 za 1,6 mln. zł. Został wychowankiem klubu, więc postanowiłem go wypożyczyć do Cagliari.

Alessandro Colosi - kupiony z Cremonese po pierwszym sezonie za 525 tys. zł. Poprzednie lata grywał u mnie w juniorach i czasem dawałem mu szansę w jakichś łatwiejszych meczach pierwszej drużyny. Teraz, po sprzedaży Obiego do OL, jest zastępcą Jose Angela na lewej obronie.

Lorenzo Fortunato - wygenerowany w sezonie 12/13, następca Ranocchi. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Bologni, gdzie strzelił jedną bramkę (w dodatku mi, mecz skończył się wynikiem 1-1 :D) oraz 7 razy został graczem meczu. Ten sezon spędzi w Torino.

Jordi - ściągnąłem go z Barcelony za 5,5 mln. zł. na początku sezonu 14/15. Gra u mnie dwa lata, jeszcze rok i zostanie wychowankiem.

Philip Vincent-Day - kupiony z Middlesbrough za 25 mln. zł. na początku sezonu 13/14. Niestety musiałem go wypożyczyć (Blackburn, Swensea, teraz Cagliari) zanim stał się wychowankiem, ponieważ miał strasznie niski atrybut koncentracji (coś koło 7).

Valentin Gay - wzięty z wolnego transferu na początku sezonu 14/15 z AJ Auxerre. Jest zastępcą Crisetiga na pozycji pomocnika odbierającego piłkę.

Alex Valotti - wygenerowany w klubie w sezonie 15/16. Niestety ma niską determinację, ale ja jednak liczę, że coś z niego będzie.

Kristijan Savor - kupiony za 5,5 mln. zł. z Dinama Zagrzeb. Trenuję go na środkowego pomocnika.

Peter Palenik - wykupiony za 2,5 mln. zł w zimę 13/14 z Żyliny. W poprzednim sezonie dostawał sporo szans z ławki, w tym wypożyczyłem go do Lazio.

Luisito Cadregari - wygenerowany w sezonie 13/14. Wypożyczony do Chievo, gdzie mam nadzieję się ogra i go sprzedam za niezłe pieniądze :)

Pietro Amoruso - wygenerowany w sezonie 12/13. Poprzedni sezon spędził w Bologni na wypożyczeniu gdzie zagrał tylko 12 spotkań i strzelił jedną bramkę. Mam nadzieję, że w Palermo dostanie więcej szans.

Gulio Ianni - wykupiony po pierwszym sezonie z Pescary za 3,9 mln. zł. Na ogół grywał w Primaverze, ale spędził parę miesięcy w pierwszym składzie jako zmiennik Ademilsona, gdy mój pierwszy napastnik - Destro - doznał kontuzji na pół roku. Teraz, kiedy zdobył status wychowanka, postanowiłem wypożyczyć go do Lazio.

Niccolò Stefanini - wygenerowany w sezonie 13/14. Świeżo upieczony mistrz świata/europy U-Ileśtam i król strzelców tego turnieju. Brakuje mu trochę opanowania (13), ale mam nadzieję, że w Torino nie tylko ten atrybut mu wystrzeli w górę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.08.2013 o godz. 11:37

http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.