Nie chca mnie do klubu

 Vergil Młody aktywista

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.02.2007
Skąd: Tczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2007, 23:55    Pytanie
Mam juz 2012 rok w grze prowadzilem zespol Farnborough a pozniej Deportivo i Polske.Zdobylem z deportivo 2 razy mistrzostwo, 2 razy puchar hiszpanii, puchar uefa i lige mistrzow,a z Polska mistrzostwo swiata i puchar konfederacji. Zrezygnowalem a funkcji menadzera w deportivo bo za latwo mi tam szlo i zlozylem podania do kilku klubow.Do wisly zlozylem 2 lata temu i nie dostalem odpowiedzi a jeszcze zadnego menadzera nie maja.Teraz mam juz prawie 50 klubow do ktorych zlozylem podania, tylko niektore odpowiadaja ale mnie nie przyjmuja , nawet nie jestem w gronie faworytow.Sie wkurzylem bo zawsze pisza jak zloze zainterseowanie ze jestem idealnym czlowiekiem na to stanowisko ale nic nie robia. Nawet do najgorszych klubow mnie nie przyjmuja .Co mam zrobic zeby mnie przyjeli tak zeby nie anulowac postepow tej gry i nie tworzyc nowego menadzera. To jest jakis blad czy nie lubia dobyrch menadzerow ;]??
El Fenomeno

 mmm Młody aktywista

Postów: 96
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2003
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2007 00:56    #1
jaką masz reputację?

Użytkownik uznał post za pomocny

 Kuba16.07.91 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 377
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2007 07:01    #2
zawsze faworyzuja krajowych managerow, ale jak masz kontynentalna albo swiatowa reputacje to te slabsze kluby mysla pewnie ze nie beda w stanie zaspokoic twoich rzadan finansowych i oczekiwan sportowych i mimo tego ze bardzo chcieliby cie zatrudnic to po prostu wydaje sie im to nierealne i nie rozumieja tego ze mozesz chciec wrocic do pracy w nizszej lidze albo w slabszym zespole niz ten ktory do tej pory prowadziles. sztuczna inteligencja niestety :-/

Użytkownik uznał post za pomocny

 MARAZM Młody aktywista

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2007 08:47    #3
Czy nadal prowadzisz repre ?
bo jeśli tak to prezesi się mogą obawiac , ze nie podejdziesaaz z wystarczającym zaangażowaniem.

Jeżeli trwa sezon to duzo decyzj o nowym menago pdejmują zaras po sezonie


sam czekałem i czekałem i się dozcekałem.

i popieram że łatwiej dostac posade w kraju z którego pochodzisz.

Użytkownik uznał post za pomocny

 TehRegent Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2007 10:21    #4
Kuba dobrze mówi. Po takich sukcesach na pewno Twoja reputacja podskoczyła i małe kluby boją się o Twoje warunki kontraktu :)

 pedro_1987 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2006
Skąd: Stanowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2007 10:31    #5
Po pierwsze kluby wolą rodzimych trenerów, po drugie tak jak powiedział kuba możęsz mieć za dużą reputacje i małe kluby nie chcą Cię zatrudniać bo nie spełnią twoich oczekiwań finansowych, po trzecie ta reprezentacja może Ci przeszkadzać, bo myślą że nie będziesz się tak w klub angażować jak powinieneś. Zalecam cierpliwość z twojej strony, w końcu się ktoś zgłosi, naprawdę cierpliwość jest cnotą menedżera:)

Użytkownik uznał post za pomocny

 Vergil Młody aktywista

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.02.2007
Skąd: Tczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2007 10:56    #6
no wlasnie w galerii slaw mam 5 miejsce i specjalnie zrezygnowalem z reprezentacji, bo myslalem tak jak wy w kraju tez szukam i nic.A chociaz mam reputacje swiatowa to nie chca mnie do klubow z pierwszej ligi, a do gorszych tez nie chca mnie brac , to jest takie bledne kolo juz rok minal od mojej rezygnacji z funkcji menadzera reprezentacji i nic.Tylko 2 razy bylem w gronie faworytow ale od 1 klubu nie dostalem odpowiedzi a od drugi wzial innego menadzera, ktory wogole nie mial sukcesow
El Fenomeno

 1bartek Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1044
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2007 10:58    #7
Kiedyś muszą cię przyjąc. Składaj dużo ofert, z reprezrentacji nie powinieneś raczej rezygnować- nie ma to większego znaczenia. Bądż wytrwały, cierpliwy, na pewno Ci się poszczęsci i przyjmą Cię. Pozdro!

Użytkownik uznał post za pomocny

 Vergil Młody aktywista

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.02.2007
Skąd: Tczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2007 11:02    #8
aha i jeszcze jedno chcieli mnie wziasc do reprezentacji francji, portugalii, czech i niemiec ale nie przyjalem bo za dlugo sie czeka na mecze w reprezentacji, wole ja jako dodatek do klubu. Dziwne ze reprezentacje mnie chca a klub zaden
El Fenomeno

 1bartek Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1044
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2007 11:05    #9
Miałeś po prostu pecha, składaj oferty, muszą Cię w końcu przyjąć. Możesz na razie trenować reprezentacje to ci może pomóc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.