Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 demrenfaris Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2008 19:09    #461
Ylv, to chyba wina ciasteczek. Gdy Cię tak wylogowuje, odświeżaj do skutku.

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2008 19:19    #462
Postaramy się to naprawić, na chwilę obecną mogę zaproponować takie rozwiązanie zastępcze, acz - z tego co sprawdzałem - skuteczne. W kilku krokach:

1. Wylogować się ze strony.
2. Usunąć ciasteczka (najlepiej wszystkie, jeśli to problem to tylko te z cmrev w nazwie). Ich lista jest do sprawdzenia:
- w FireFoxie 3: Narzędzia/Opcje -> Zakładka Prywatność -> Wyświetl ciasteczka
- w Operze: Narzędzia/Zaawansowane/Ciasteczka
- w Internet Explorerze 7: listy jako takiej chyba nie ma (?), można jedynie wyczyścić wszystkie ciastka - Narzędzia/Opcje internetowe -> Zakładka Ogólne -> Historia przeglądania/Usuń -> Usuń pliki cookie.
3. Jeśli korzystacie z blokowania ciasteczek należy przepuszczać takowe dla domeny cmrev.com (bez www!). Instrukcji nie podaję, bo kto korzysta, ten chyba wie ;)
4. Teraz można już się zalogować na stronę i zaraz po tym kliknąć w Zmień teczkę, w Personalizacji konta (po prawej) kliknąć Zmień CM Revolution po czym zaznaczyć opcję Automatyczne logowanie i kliknąć OK.

To by było na tyle ;)

 Ylv Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2006
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.09.2008 16:40    #463
@ jakubkwa

Zrobiłem tak ale nie zadziałało.

Po za tym odkryłem, że to wina... aliasów! Gdy usunąłem alias w zakładce "zmień teczkę", to wszystko chodziło elegancko i mogłem skomentować profile innych użytkowników. Chyba zostanę przy starym adresie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.09.2008 o godz. 17:04

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.09.2008 17:00    #464
To nie ma związku do końca, bo ty zostaniesz przy starym, ale inne aliasy będą działać. Owszem ten błąd ma związek z aliasami, ale zostanie wyeliminowany mamy nadzieje wkrótce.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.09.2008 12:41    #465
Zauważyłem coś jeszcze, jeśli chodzi o aliasy. Mianowicie, nie mogę wysłać donosu do osoby, posiadającej alias. Wylogowuje mnie zawsze, gdy klikam w profil osoby, posiadającej w/w "nowość". Jest to uciążliwe - jak np. donosić Wam o złamaniu regulaminu?

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.09.2008 13:13    #466
To wszystko są powiązane problemy, szukamy powodu i wkrótce usuniemy problemy.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Rdeq Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 610
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.09.2008 15:30    #467
Sory, ale nie miałem czsu na przejżenie całego tematu, więc nie wiem, czy ta sprawa była poruszona. Dotyczy to działu Talenty.
Został on odrobinę zmodyfikowany, np. posegregowano kluby. Jednak w Talentach do FMa 2007 (a pewnie i we wcześniejszych) zawodnicy są źle przyporządkowani. Dla przykładu - Barcelona jest zapisana jako Barcelona FC, a piłkarz Bojan jest w klubie Barcelona. Wybierając zawodników z klubu Barcelona FC nie znajduje nikogo, za to wpisując 'bojan' znajduje mi grajka z 'Barcelona'. Małe 'FC' a tak komplikuje. W nowszej wersji jest już wszystko w porządku.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.09.2008 o godz. 15:31

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.09.2008 15:40    #468
Niestety nie zdązylismy zaktualizować całej archiwalnej bazy pod kątem aktualnego systemu, stąd te róznice. Ale staramy sie to naprawiac w miare mozliwosci.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Elano Partyzant

Postów: 252
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2008
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.09.2008 17:16    #469
Czy to tak jest ,że jak piszę długi manifest to na końcu jak wciskam z na klawie to pisze y i na odwrót? Poza tym nie ma polskich liter.

 rafee Młody aktywista

Postów: 741
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Kruczyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.09.2008 17:52    #470
[quote=Elano]Czy to tak jest ,że jak piszę długi manifest to na końcu jak wciskam z na klawie to pisze y i na odwrót? Poza tym nie ma polskich liter.[/quote]
naciśnij prawy ctrl shift, albo zmień język na polski (z polskiego) i masz po problemie

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.09.2008 o godz. 17:52

jestem idiotą, ale wykształconym idiotą

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.