Strona

Nowe FM Revolution - uwagi i błędy

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2008 20:11    #551
Spróbuj Ctrl+F5.
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 Kash Przodownik pracy

Postów: 537
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2007
Skąd: Police/Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2008 20:14    #552
Strona się przeładowuje, ale nic się nie zmienia.

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2008 20:17    #553
Zrób screen, bo ciężko się domyśleć jak to wygląda..
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 Kash Przodownik pracy

Postów: 537
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2007
Skąd: Police/Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2008 20:21    #554
Proszę:
http://img14(...)azm8.jpg

Dodam, ze mam tak tylko na cmrev.
Po prostu zmieniła mi się czcionka na inną jakby mniejszą. Wiem, że z tym da się żyć, ale mimo tego, chciałbym, wiedzieć co mam zrobić żeby wrócić do poprzedniej.
EDIT: Dzięki już działa :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 04.11.2008 o godz. 22:04

 Ylv Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2006
Skąd: Tarnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2008 20:54    #555
[quote=Kash]Po prostu zmieniła mi się czcionka na inną jakby mniejszą. Wiem, że z tym da się żyć, ale mimo tego, chciałbym, wiedzieć co mam zrobić żeby wrócić do poprzedniej.[/quote]

Naciśnij 'ctrl' i poruszaj kółkiem od myszy. Tudzież 'ctrl' i 'plus' albo 'minus' na klawiaturze. Ustaw wielkość czcionki, która Ci odpowiada.


// Edytowano 5 razy, ostatni raz 04.11.2008 o godz. 21:03

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2008 21:02    #556
Jeżeli to Mozilla Firefox:
Narzędzia -> Opcje -> Treść -> Zaawansowane (czcionka) -> zaznacz "Pozwól stronom stosować inne czcionki (...).
Jeżeli masz to zaznaczone, to ja Ci już nie pomogę..
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 fogtrin Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2008 14:08    #557
apropos edytora wysiwig w manifestach

1. dodanie url z guzika nie działa u mnie wogóle - tzn wyświetla się javascript "enrer url" ale po wbiciu adresu i kliknięciu ok nic się nie dodaje.

2. jeżeli dam kilka formatowań: np. kolor, zmiana rozmiaru czcionki, podkreślenie - manifest wogóle nie chce się zapisać, ani jako publikacja, ani jako kopia robocza

3. przy wrzuceniu obrazka za pomocą kodu [url = "http://img.org.pl/obrazek/cprz9j86uCg.jpg" ]Taktyka [/url] i kliknięciu zapsz, link zamienia się na "http://www.cmrev.com/manifesty/notka/%22http://img.org.pl/obrazek/cprz9j86uCg.jpg%22"

WTF?

powyższe cuda wianki występowały zarówno w Firefoxie, Operze, przy Viście i Linuxie Ubuntu

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2008 16:29    #558
generalnie nie jestesmy zadowoleni z tego edytora, jest to program zewnętrzny, i poki nie uda nam sie znaleźć lepszego, jestesmy skazani na ten. za utrudnienia szczerze przepraszamy... nie jestesmy ogromnym koncernem jak Agora, że stać nas na wypasione oprogramowanie, wiec niektóre elementy musimy pobierać z opensource'owego software dostępnego w internecie. Ale ciągle szukamy czegos lepszego.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Pawisco Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 2207
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.02.2007
Skąd: okolice Wrocławia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2008 22:42    #559
Ja mam problem, z którym nie umiem sobie poradzić...

Otóż, piszę opka. Kolejne części tworzę w notatniku, po czym kopiuje go do edytora. Biorę się za screeny, które wrzucam na imageshack, potem wklejam do tekstu. Niby wszystko powinno być ok, ale po pewnym czasie robię kopię, podgląd i... no właśnie.

http://img20(...)spe7.jpg

Myślałem, że błąd powoduje jakiś screen, który potem odnalazłem, usunąłem i zadziałało - to znaczy na podglądzie miałem cały tekst ze screenami. Dobra, wklejam foty dalej, kopia, podgląd, znowu coś się skopało! Usunąłem ostatni dodany screen, działa. Myślałem, że jakoś sobie poradzę, ale kolejny zrzut spowodował, że na podglądzie jest pusto. Usunąłem i... dalej pusto! Skasowałem także poprzednie, również nic nie przynosi efektu. Nie mam już siły do tego, nie wiem co się dzieje, a konkurs kończy się w piątek...

Aaaa! Zrobiłem jeszcze test, jedno z tych kopniętych zdjęć wkleiłem do innego manifestu, aby sprawdzić, czy gdzieś indziej też powoduje ten błąd. I co? Wszystko ładnie się wyświetla...

Mam nadzieję, że rozumiecie to, co napisałem. Błagam o pomoc, nie wiem jak sobie pomóc, a opek na konkurs bez screenów to jak auto bez kierowcy... :(

 Kerry Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1601
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2008 22:47    #560
Jeśli to Ciebie pocieszy, to konkurs kończy się w nocy z soboty na niedzielę, a nie w piątek ;D

A nie da rady usunąć tej części, zrobić nową i tam powklejać?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.