Nowy

 cichy Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2003
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2005, 23:36    Pytanie
Czesc, dzis kupilem Football Managera, zainstalowalem i rozegralem pierwszy i jedyny mecz. Zaczalem po 20.oo, skonczylem teraz :o Instalacja, wybory, instlacja patcha i roznych dodatkow, znow ustawienia i w koncu mecz. Uff, duzo tego. Przejrzalem strone cdp i CM Revolution, skorzystalem tez z instrukcji (jakie cechy wymagane sa na jakich pozycjach). Ale teraz pytanie do Was, doswiadczeni koledzy. Nie lubie zadnych cheatow, trainerow itd, Chce uczyciwie doprowadzic jakis kompletnie LOLowy zespol II ligi polskiej do ekstraklazy. Na co zwracac uwage? Co jest nie tak w programie, na co powinienem zwrocic uwage i omijac? Jeszcze raz podkreslam - nie szukam info o uniwersalnym, najlepszym ustawieniu, ktorym rozklepie wszystkie inne kluby, albo jak za O euro pozyskac najlepszego zawodnika w grze. Chcialbym porady, jak dla trenera - gdzie patrzec, na co zwracac uwage, dlaczego moi napastnicy tak czesto wychodza na spalone ;) etc. BTW, jest jakas e-mailowa lista dyskusyjna FM? Z gory dzieki za wyrozumialosc i, mam nadzieje, zrozumienie mojego tematu :)

 cichy Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2003
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2005 10:34    #1
Dzięki SZk, na pewno tam zajrzę, ale zapytam tu jeszcze w miarę precyzyjnie. Jak można przenieść zawodnika z zespołu rezerw do podstawowego składku? Wydaje mi się, że mam niezłego piłkarza w rezerwach, wybieram opcję usuń ze składu, ale nie ma nigdzie przenieś do składu podstawowego lub coś w tym stylu. Pomożesz?

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2005 10:47    #2
1) Wybierasz zawodnika
2) W menu czynności rozwijasz zakłądkę "Przenieś" i klikasz "Rezerwy".
3) Zawodnik zostaje przeniesiony.

 cichy Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2003
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2005 18:56    #3
Nie mam zakładki Czynności w profilu zawodnika rezerw. A jak w opcjach managera zaznaczm "obejmij kontrole nad zespolem rezerw" to zawodnik, ktorego mam na oku w ogole znika ze skladu - nie ma go.

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2005 19:09    #4
Po lewej lub po prawej stronie (zależy od skina) masz menu, gdzie rozwijasz "Przenieś".

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2005 20:02    #5
Radzę Ci używać adresu forum podanego przez SZk (www.forumcm.net) niż tego podanego przez anonima (www.forumcm.win.pl). W drugim mogą ci się dziać różne dziwne rzeczy...
myspace.com/marneszanse

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2005 21:30    #6
Cichy: jesli nazwisko zawodnika ktorego chcialbys przeniesc do pierwszego skladu jest na liscie druzyny rezerw napisane kolorem szarym, to nie mozesz go ruszyc. Jest to tzw. szaraczek istniejacy po to zeby zapelniac rezerwy lub druzyny juniorskie (pierwszy sklad jak mamy za malo zawodnikow), w ktorych na co dzien nie byloby nawet 11 zawodnikow na mecz. Jedyne co mozesz zrobic to w oknie z pierwszym skladem zaznaczyc Filt i tam zakreslic opcje Druzyna rezerw, z tym ze to spowoduje ukazanie sie na liscie wszystkich zawodnikow z rezerw. Teraz mozesz wystawic zawodnika, po czym zlikwidowac zaznaczenie Druzyna rezerw w filtrze. Wyznaczony do skladu zawodnik powinien zostac w pierwszym skladzie.

 cichy Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2003
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2005 22:36    #7
Doszedłem. Dziękuje. Jest dobrze. Wygrywam! :) Przenosze sie na forum. Jeszcze raz dzieki. W momenecie kiedy to pisalem Argentyna strzeklila czwarta bramke w pucharze konfederacxji. To chyba znak ;))) Anyway, wielkie dzieki, ze jestescie i pomagacie takim jak ja. Do zobaczenia na boisku ;)

 cichy Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2003
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2005 10:34    #8
A jednak jest problem. Nie mogę się zarejestrować na Forum. W polu rejestracji gdzie jest do przepisania kod nie wczytuja mi sie obrazki. A na stronie glownej Forum, gdzie jest tzw. szybka rejestracja, po wypelnieniu pol wyskakuje komunikat nieprawidlowy kod. Oczywiscie nie moge sie skontaktowac z Adminem Forum, bo nie jestem zalogowany :/ Ech... Mozecie mi pomoc? W miedzy czasie pytanie bonusowe: Mam rezim treningowy dla obroncow. Wszyscy obroncu odnotowuja wzwyzke cech, poza jednym. Na dodatek aystent mowi mi, ze tenze obronca nie przyklada sie do treningu. Czy w zwiazku z tym powinienem go ukarac za nieprofesjonalne zachowanie, czy tez ustalic mu oddzielny rezim?

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2005 13:05    #9
Sprobuj raz jeszcze, a jesli nie pomoze, skontaktuj sie z jednym z moderatorow poprzez GG: 1431008 - wwosik, 384389 - De Raph, ew. napisz na i opisz problem. Ew. sprobuj zmienic styl forum - na dole strony, nad oknem Kto jest na forum, po prawej stronie - moze wtedy bedzie wyswietlal.

Karanie zawodnika to bardzo delikatna sprawa - udziel mu najwyzej ostrzezenia, kary pieniezne zostaw na pozniej. Najpierw radze sprobowac poeksperymentowac z treningiem. Ew. zajrzyj do profilu gracza - moze ma niskie morale, klopoty z aklimatyzacja?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.